Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
    24 травня 2016 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась презентація книги Олексія Толкачова «Омріяна Країна» в рамках Всеукраїнського туру «Революція світогляду».
    Олексій Толкачов - мотиваційний спікер, відомий громадський діяч, філософ-футуролог, кіно продюсері та автор книги «Омріяна Україна». Його 18-літниій досвід громадської, геополітичної, благодійної та культурної діяльності дозволяє йому робити дуже цікаві висновки про перспективи України.
    В рамках зустріч та презентації було освітлено проблеми майбутнього, ті причини, які десятиліттями не дають Україні піднятися та необхідність модернізації суспільних цінностей. Олексій Толкачов розповів про те, як в Україні реалізовувати свої мрії, як стати творцем нової реальності, як побудувати країну мрії.
    В рамках заходу було презентовано одразу 5 книг:
    - Нік Вучич «Життя без меж»;
    - Олексій Толкачов «Омріяна Україна»;
    - Серж Гудман «Живи!»;
    - Олександр Образцов «Жити в Україні»;
    - Дерек Іренеуш «Я раб чи вільна людина».
    «Зміни себе – зміни країну» саме з таким слоганом Олексій Толкачов планує відвідати понад 40 міст по всій Україні в рамках всеукраїнського туру «Революція Світогляду». Йому належить проїхати понад 18 000 кілометрів. Детальніша інформація про всеукраїнський тур та реєстрація на заходи на сайті www.svitoglyad.in.ua
    Окрім презентацій та бесід Олексій Толкачов планує показати стрічку «Міна» (Once Upon a Mine) – перший художній короткометражний фільм, віднятий у зоні АТО в 2014 році. «Розмінуй свою свідомість» – головна думка стрічки відповідає загальній тематиці всеукраїнського туру. Трейлер фільму - https://youtu.be/eV3YqOtScWU

Фотогалерея додається.