Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
    18 травня 2016 року з ініціативи докторанта кафедри державного управління і місцевого самоврядування, кандидата історичних наук Мануілової К.В. відбулось заплановане в рамках Програми Фестивалю науки виїзне практичне заняття для аспірантів ОРІДУ НАДУ на базі Державного архіву Одеської області (далі ДАОО). Тема практичного заняття : «Історичні та ретроспективні методи у наукових дослідженнях з державного управління», мета: набуття практичних навичок у роботі з архівними документами та ознайомленням з діяльністю державних органів влади і місцевого самоврядування у минулому.
   У заході взяли участь науковці інституту: Приходченко Л.Л., завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування, д.держ.упр, професор, Мамонтова Е.В., професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, д.політ.н., професор, Давтян С.Г., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, к.держ.упр, доцент, аспіранти, слухачі інституту.
   Директор ДАОО Левчук Володимир Володимирович і заступник директора Білоусова Лілія Григорівна провели оглядову екскурсію, під час якої аспірантам розповіли про минуле та сучасне життя ДАОО та відвідали архівне сховище документів.
   У читальній залі архіву Білоусова Л.Г. ознайомила аспірантів зі станом розвитку архівної справи в Україні, із загальними принципами та методами архівознавства, класифікацією писемних архівознавчих джерел, а також з особливостями роботи з архівними документами.
   Для закріплення здобутих знань і для набуття практичних навичок у роботі з архівними документами кожний присутній аспірант мав можливість попрацювати з описами та архівними справами (заздалегідь підготовленими співпрацівниками архіву за темами дисертаційних досліджень аспірантів). Крім того, кожному присутньому аспіранту була представлена можливість записатись до читальної зали ДАОО задля проведення подальших наукових досліджень у галузі державного управління.
Фотогалерея додається.