Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)
   5 травня 2016 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті заходи з відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
   Почесним гостем заходу став кавалер трьох орденів «Червона зірка», орденів «Вітчізняної Війни» І та ІІ ступенів, «За заслуги» ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, медалей «За оборону Одеси», «За звільнення Варшави», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччіною», кандидат історичних наук, доцент Яків Андрійович Савченко. Ветеран звернувся до всіх присутніх з промовою, яка нікого не залишила байдужим.
   Також у заході взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники трудового фронту: Марцинковска Людмила Іванівна, Похиленко Ніна Григорівна, Степанов Олександр Іванович та ті, хто за наказом Батьківщини з честю виконали свій інтернаціональний обов'язок, і по праву прирівняні до учасників війни - співробітники інституту: Діуца Іван Володимирович, Мунтян Іван Григорович, Сверкунов Анатолій Дмитрович, Светлічний Володимир Іванович, Сенча Сергій Анатолійович, Фільов Володимир Матвійович та учасник антитерористичних дій на Сході України, старший викладач кафедри української та іноземних мов Микола Іванович Чорненький.
   Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, та пам’ять випускника інституту 2012 року Євгена Герасевича, загиблого в битві за Дебальцеве.
   Ветеранів та всіх присутніх на урочистому заході привітали директор інституту Микола Михайлович Іжа та голова профспілкового комітету інституту Володимир Архипович Яценко.
   Творчі номери до святкового концерту підготували учасники Центру культури інституту та гість заходу - старший викладач Одеської військової академії, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу, Заслужений тренер України, підполковник Дмитро Петрович Полозенко.
   За доброю традицією студенти вшанували світлу пам'ять героїв Другої світової війни покладанням квітів до пам’ятника «Крила Перемоги».
Фотогалерея додається.