Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   До Всесвітнього Дня поезії (World Poetry Day) кафедра української та іноземних мов провела тематичний захід. Головною метою щорічної святкової події, перш за все, є залучення до віршованого мистецтва сучасних молодих менеджерів та державних службовців. Декламування творів всесвітньо відомих поетів - це реальна можливість для кожного проявити свої творчі здібності.
   Студенти, слухачі та аспіранти продемонстрували велику зацікавленість і прекрасне знання поезії англійських та німецьких художників слова В. Шекспіра, Дж.Байрона та Р. Бернса, Ф.Шиллера та І.Гьоте; з почуттям виконали знамениті вірші Роберта Фроста, Томаса Мура, Емілі Бронте та інших.
   Перший заступник директора інституту М.П.Попов щиро привітав пошановувачів поезії з цим прекрасним святом.
   Викладачі кафедри (Н.М. Колісніченко, Ю.О.Кузьменко, Г.В.Васильєва, Т.В.Філіпова, І.Л.Петров, М.І.Чорненький, Є.М.Яцун, Т.Г.Кемарська) як організатори не тільки допомогли учасникам заходу підготуватися до декламування віршів, але й самі з величезним задоволенням прочитали відомі шедеври, поділилися своїми власними творами.
Фотогалерея додається.