Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   
26 лютого 2016 р.


    Доцент кафедри Крупник А.С., голова ВГО «Асоціації сприяння самоорганізації населення», був присутнім на зустрічі Президента України П. Порошенка з представниками громадських організацій, під час якої було підписано Указ «Про сприяння розвитку громадянського суспільства».
   Глава держави подякував громадськість за участь у підготовці проекту Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, відзначивши внесок понад 700 представників організацій громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, провідних українських аналітичних центрів у створенні та прийнятті зазначеного акту.
   Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький назвав даний указ «історичним документом, якого в Україні ще не було». Цей указ створює можливості для самостійного розвитку громадянського суспільства.
   Слід відзначити особистий внесок у створенні Указу Президента «Про сприяння розвитку громадянського суспільства» Крупника А.С. як голови ВГО «Асоціації сприяння самоорганізації населення», провівши низку комунікативних заходів протягом 2015-2016 р. у різних регіонах України, сприявших усвідомленню громадскістю необхідності прийняття зазначеного документу, а також внісши конкретні пропозиції щодо його змісту.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©