Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   02 лютого 2016 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 3 курсу заочної, вечірньої, заочно-дистанційної та 2 курсу денної форм навчання факультету державного управління з питань проведення державної атестації та випуску магістрів державного управління в 2016 році. У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., заступник декана факультету державного управління Куспляк І.С., начальник відділу з навчальної роботи Фурман С.К., головний спеціаліст відділу з навчальної роботи Діденко Т.К.
   Директор інституту Іжа М.М. привітав присутніх та зробив акцент на важливості підготовки та проведенні державної атестації, на якій перевіряється науково-теоретична та практична підготовка слухачів. Микола Михайлович побажав слухачам успішно скласти державний екзамен та захистити магістерську роботу.
   У ході проведення зустрічі було висвітлено першим заступником директора Поповим М.П. особливості проведення державної атестації в 2016 році, заступником декана факультету державного управління Куспляком І.С. організаційні питання проведення державної атестації та випуску магістрів, начальником відділу з навчальної роботи Фурман С.К. питання щодо порядку підготовки та проведення державного іспиту та захисту магістерських робіт, головним спеціалістом навчального відділу Діденко Т.К. порядок та вимоги проведення нормоконтролю магістерських робіт.Фотогалерея додається.