Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG    12 липня 2014 року головний спеціаліст сектору міжнародних зв'язків Я.В.Алєксєєва та провідний спеціаліст сектору міжнародних зв'язків В.М.Залепанчук взяли участь в урочистому прийомі з нагоди святкування Дня незалежності Франції, який відбувся в Дипломатичному клубі м.Одеси.
   Серед учасників заходу були присутні: посол Франції в Україні пан Ален Ремі з дружиною, представник МЗС в Одесі К.І.Ржепішевський, секретар Одеської міської ради О.Б.Бриндак, директор департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради С.Ю.Боєва, заступник директора департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішніх зносин та європейської інтеграції Я.О.Різникова, а також голови дипломатичних місій, міжнародних організацій, учбових закладів, представники бізнесу та ЗМІ.
   Урочистий прийом відкрив посол Франції в Україні, який виступив з привітальним словом та зазначив важливість проведення даного заходу саме в Одесі. У своїй промові пан Ален Ремі підкреслив роль французів у розбудові та розвитку нашого міста у 18-19 століттях, що вплинуло на встановлення довготривалих дружніх взаємовідносин між Україною та Францією. Також пан посол висловив надію на мирне урегулювання конфлікту в Україні та якнайшвидше приєднання нашої держави до союзу з європейськими країнами.
   В свою чергу, представники інституту подякували Алена Ремі з дружиною за гостинний прийом та запросили від імені директора М.М.Іжі відвідати ОРІДУ найближчим часом.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©