Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Вимоги до складання кандидатського іспиту зі спеціальності


    Кандидатський іспит зі спеціальності приймається за програмами, що складаються з двох частин: типової програми, погодженої з Вищою атестаційною комісією України та затвердженої Міністерством освіти і науки України, і додаткової програми, що розробляється відповідною кафедрою.
   Типові програми кандидатського іспиту, переліки питань та списки рекомендованої літератури знаходяться у відділі наукових та науково-педагогічних кадрів.
   Бажаючим скласти кандидатський іспит зі спеціальності у визначений термін необхідно подати до сектору підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів такі документи і матеріали:

  • заяву на ім'я керівника ОРІДУ НАДУ при Президентові України;
  • додаткову програму , яка повинна включати питання (не менше десяти), пов'язані з напрямом дослідження здобувача, а також враховувати останні досягнення в галузі науки "Державне управління" і найновішу літературу;
  • список наукових праць (до іспиту допускаються здобувачі, які мають три і більше публікацій у наукових фахових виданнях з державного управління);
  • копії наукових праць, що опубліковані в наукових фахових виданнях з державного управління: титульна сторінка, зміст видання, текст публікації.
  • витяг з протоколу засідання кафедри з рекомендацією затвердження додаткової програми та рекомендацією складати кандидатський іспит.

   Додаткова програма розробляється відповідною кафедрою і подається до сектору підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України в роздрукованому вигляді та на електронних носіях.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©