Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

Новини


РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ

Відповідно до Плану-графіку Інституту щодо проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління 03 квітня 2017 року о 13.30 в аудиторії № 305 відбулося розширене засідання кафедри української та іноземних мов спільно з кафедрою регіональної політики та публічного адміністрування з попереднього захисту кандидатської дисертації Войновського М.М. «Організаційно-правові засади забезпечення інституційної спроможності місцевого самоврядування в Україні» (за спеціальністю 25.00.04 – місцеве самоврядування).
День відкритих дверей!

25 березня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов День відкритих дверей, зокрема щодо прийому до докторантури та аспірантури.Аспірантські слухання

З листопада 2016 р. по лютий 2017 р. було проведено аспірантські слухання за участю заступника директора з наукової-роботи, сектору підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів, аспірантів, здобувачів, наукових керівників, завідувачів кафедр, викладачів, провідних науковців Інституту, на яких було представлено результати дисертаційних досліджень наступних аспірантів:

Архів новин