Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Управління самоврядування Газета "Академія"

Новини


Розпочато роботу творчих студій Центру культури інституту

5 жовтня відбулися відкриті заняття у вокальній та хореографічній студіях Центру культури інституту, до роботи в яких долучилися студенти перших курсів факультету менеджменту та бізнес-технологій і публічного управління та адміністрування. Заняття із хореографії проходитимуть у танцювальному класі інституту, двічі на тиждень, під керівництвом Олени Бурдейної, яка займається підготовкою творчих колективи до виступів за кордоном та в межах України. (вивчаються естрадно-спортивні, класичні, бальні та інші види танцю). Хореографія – це одна з форм естетичного виховання, заняття танцями забезпечує повний розвиток індивідуальних здібностей та позитивно впливає на фізичний розвиток. Заняття із вокалу проходитимут двічі на тиждень, в понеділок та середу, під керівництвом Кеті Джиджавадзе, лауреата міжнародних премій. Уроки вокалу – це не лише музичний розвиток, але й впевнене володіння своїм голосом, чисте інтонування та широкий кругозір допоможуть впевнено і комфортно почуватися у будь-якому соціальному середовищі. Це платформа для творчого спілкування, обміну досвідом та нових знайомств!

Хто добре навчається, той добре відпочиває

26 квітня студентське самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій організувало вечірку в нічному клубі «ESTHETIC». Цей захід було організовано з метою святкування XIX Всеукраїнської щорічної студентської науково-практичної конференція. У студентів, слухачів та учасників конференції, що завітали з інших закладів вищої освіти та країн була можливість відпочити, насолодитися запальними танцями та прийняти участь у різноманітних конкурсах. Такий напрямок роботи вже став традиційним для активу студентського самоврядування, що допомагає згуртувати студентство в одну команду.

Студенти взяли участь у XIX Всеукраїнській щорічній студентській науково-практичній конференції за міжнародною участю

26 квітня 2018 року відбулася XIX Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології». Участь у конференції взяло 114 осіб. Найбільш цікавими та обговорюваними темами у цьому році були: «Особливості формування гендерних стереотипів в сучасному суспільстві», «Негативні наслідки дисбалансу у формуванні заробітної плати», «Страховий ринок України, сучасний стан» та інші. Кожний учасник отримав сертифікат про участь, а переможці були нагороджені цінними подарунками.

Молодіжний форум «Молодь Дніпра» 2018

З 20 по 23 квітня 2018 року актив студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій разом зі студентами ДРІДУ НАДУ при Президентові України прийняли участь у молодіжному форумі «Молодь Дніпра», де кожен мав можливість зробити свій внесок в розвиток міста. Учасники форуму протягом дня працювали за такими напрямками: бізнес орієнтування, молодіжна інфраструктура та дозвілля, а також національно-патріотичне виховання. Результати напрацювань форуму були презентовані міському голові м. Дніпра та взяті до реалізації. Після форуму студентів запросили на екскурсію та показали яскраві краєвиди міста. За чашкою кави представники студентського самоврядування обмінялися досвідом роботи зі студентами та обговорили актуальні питання. Студенти ОРІДУ вдячні колегам за гостинність та сподіваються, що це не останній візит.

Творча зустріч Василя Степановича Куйбіди зі студентами інституту

27 березня 2018 року в інституті пройшла творча зустріч Василя Степановича Куйбіди, президента Національної академії державного управління при Президентові України. Під час заходу презентував власні творчі досягнення та життєвий шлях і творчість матері – Катерини Михайлівни Мандрик-Куйбіди української поетеси, громадсько-політичного діяча, учасниці визвольних змагань, довговічного політв'язня. На заході були присутні науково-педагогічні працівники, керівники структурних підрозділів інституту, слухачі, студенти та представники Національної спілки письменників України в Одеській області, Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України. Під час заходу була презентована ювілейна збірка поезій «Вибрані твори» Катерини Мандрик-Куйбіди. Нині, у час війни на сході України з московською ордою за кожен клаптик рідної землі, за право вільно жити у своїй країні, вогненна поезія Катерини Мандрик-Куйбіди є актуальною та надає нових сил у боротьбі за українську державність. Захід продовжився презентацією книги Василя Степановича Куйбіди «Розпізнавання голосів», що супроводжувалась декламуванням віршів та прослуховуванням пісень Квітки Цисик на його вірші. Необхідно відмітити активну участь у обговоренні творчості не лише представниками Національної спілки письменників України в Одеській області та Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, але й студентами інституту, які із задоволенням ділилися враженнями про почуте.

Студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій взяли участь у Дипломатичній зустрічі «Україна-Грузія: духовна місія в світі»

12 квітня 2018 року заступник начальника відділу комунікацій Т.О. Фольгіна та студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій долучились до Дипломатичної зустрічі, яка була присвячена 100-річчю українсько-грузинських дипломатичних відносин та багаторічній «народній дипломатії». Захід організований Грузинським культурно-освітнім центром «Іверія» спільно з Державною службою ветеранів Грузії за підтримки Консульства Грузії в Одесі та управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації. Під час дипломатичної зустрічі на тему «Україна-Грузія: духовна місія в світі», було розкрито питання українсько-грузинської співпраці: становлення українсько-грузинських дипломатичних відносин та їх сучасний стан; економічні, культурні, наукові зв'язки України та Грузії; духовна складова українсько-грузинських стосунків та роль національно-культурних товариств у зміцненні українсько-грузинських відносин. Студенти висловили зацікавленість в участі у подібних заходах, оскільки відкрите спілкування дає змогу краще зрозуміти особливості інших країн та народів, а також допомагає налагодити дружні зв’язки із ними.

Студенти інституту взяли участь у німецько-українському семінарі «Україна: конфлікти, криза та реформи»

23 по 27 січня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України пройшов німецько-український студентський семінар «Україна: конфлікти, криза та реформи». Захід проведено спільно з Берлінською школою економіки і права (ФРН) за участі студентів українського вишу та німецького навчального закладу-партнеру. Під час семінару, робочою мовою якого була англійська, студенти партнерських закладів презентували доповіді та брали участь у дискусіях з широкого кола актуальних питань, серед яких: забезпечення свободи слова, децентралізація, боротьба з корупцією, фінансування політичних партій, тощо.

Архів новин