Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Списки осіб, зарахованих на навчання до
ОРІДУ НАДУ при Президентові України у 2019 році

281 «Публічне управління та
адміністрування»
(бакалаврат, 1 курс)
073 «Менеджмент»
(бакалаврат, 1 курс)
281 «Публічне управління та
адміністрування»
(бакалаврат, 2 курс,
з дипломом молодшого спеціаліста)
073 «Менеджмент»
(бакалаврат, 2 курс,
з дипломом молодшого спеціаліста)
073 «Менеджмент»
(магістратура)
281 «Публічне управління та
адміністрування»
(магістратура контракт)
281 «Публічне управління та
адміністрування»
(магістратура, державне замовлення)
281 «Публічне управління та адміністрування»
(магістратура державний контракт з НАДС)

ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ, ЗАРАХОВАНИХ
НА 1-Й КУРС ФАКУЛЬТЕТУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ (МАГІСТРАТУРА)

Денна форма навчання Повідомлення
Вечірня форма навчання Повідомлення
Заочна форма навчання Список зарахованих
Повідомлення
Довідка-виклик на сесію: літера А-К
Довідка-виклик на сесію: літера Л-Я
Заочна (з елементами дистанційної) форма навчання Список зарахованих
Повідомлення
Довідка-виклик на сесію

ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ, ЗАРАХОВАНИХ
НА 1-Й КУРС ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА БІЗНЕС-ТЕХНОЛОГІЙ (МАГІСТРАТУРА)

Денна форма навчання Повідомлення
Заочна форма навчання Повідомлення

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЗАРАХОВАНИХ
НА 1 КУРС БАКАЛАВРСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Денна форма навчання Повідомлення

Доступ до платформи Web of Science, Scopus

ОРІДУ НАДУ при Президентові України отримав право доступу до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus з 18 червня 2019 року до 31 травня 2020 року за кошти держбюджету України за запитом МОН України.

Запрошуємо скористатися ресурсом за посиланням: Web of Science, Scopus

Доступ до ресурсу можливий у читальній залі бібліотеки.

Також у бібліотеці Ви зможете отримати консультацію щодо роботи з базами даних Web of Science, Scopus.


Відбулась зустріч представників інституту з ініціативною групою «Координаційної ради випускників Національної академії державного управління при Президентові України»


Ініціатори утворення «Координаційної ради випускників Національної академії державного управління при Президентові України», Ярослав Лащук та Денис Маркішев відвідали інститут, де провели робочу зустріч з директором Миколою Іжею, заступником директора Миколою Кісеоларом, деканом факультету публічного управління та адміністрування Ігорем Куспляком, начальником відділу підвищення кваліфікації кадрів Світланою Липовською, а також із завідувачами кафедр, викладачами та співробітниками інституту за участі випускників інституту. Основною метою зустрічі є консолідація випускників НАДУ при Президентові України для підтримки навчального закладу, налагодження ефективної співпраці між Національною академією та офісом Президента України з метою підготовки управлінських кадрів, спроможних оперативно реалізовувати завдання Президента держави.


Інститут долучився до реалізації соціального проекту «Діти хочуть миру»


Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України знову підтримав соціальний проект «Діти хочуть миру».
Третій рік поспіль соціальний проект «Діти хочуть миру» об’єднує навколо себе небайдужих людей, соціально відповідальні бізнес-структури та представників органів публічної влади з єдиною метою: допомогти у реабілітації дітей, чиї батьки були учасниками бойових дій, волонтерами, які підтримували українських захисників.
Цьогоріч проект об’єднав 20 дітей зі різних куточків України та подарував незабутніх 10 днів у Грузії, де на них чекала дуже насичена програма. У організації подорожі є внесок і нашого інституту.
Приємно зазначити, що засновником та координатором цього проекту є випускниця інституту Лілія Гричулевич.


Представники інституту відвідали Одеську міську раду


26 липня 2019 року представники відділу міжнародного співробітництва, а також студентка Університету прикладних наук (ФРН) Карлотта Йост, яка проходить стажування в інституті, відвідали Одеську міську раду. Метою візиту було ознайомлення зі структурою виконавчих органів міської ради та основними напрямами діяльності установи.
Під час зустрічі німецька стажистка та представники департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради мали можливість обмінятися досвідом роботи органів місцевого самоврядування в Україні та Німеччині, оскільки Карлотта Йост навчається за дуальною формою навчання та працює в Мюнхенській міській адміністрації. Насамкінець, українські колеги провели екскурсію, розповіли про історію створення та функціонування будівлі міської ради.


Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнським центром болгарської культури у м. Одеса та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України


24 липня 2019 року відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнським центром болгарської культури у м. Одеса та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
У заході взяли участь Микола Іжа – директор інституту, доктор політичних наук, професор, Тодор Вітєв – Консул Республіки Болгарія в
м. Одеса, Дмитро Терзі – директор Всеукраїнського центру болгарської культури в м. Одеса, Дар’я Стоянова – к. ф. наук, викладач кафедри болгарської філології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Тетяна Фольгіна – начальник відділу комунікацій та Наталія Нефьодова – начальник відділу міжнародного співробітництва інституту.


Зустріч із представниками соціального проекту для студентів Scholarship


17 липня 2019 року в інституті відбулась зустріч представників інституту із засновниками проекту соціального маркетингу в освітній сфері Scholarship в Україні. На заході були присутні перший заступник директора інституту Микола Попов, начальник відділу комунікацій Тетяна Фольгіна, начальник відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова та засновники проекту Scholarship, директор агентства ефективного інтернет-маркетингу CyberShark Олексій Бернацький та менеджер проектів – Юлія Валуєва.
Під час спілкування представники проекту Scholarship детально розповіли про мету соціальної програми, що полягає в заохоченні талановитих українських студентів до вивчення перспективних областей маркетингу, фінансів та економіки, шляхом матеріальної виплати на навчання в Україні. Стипендія, яка присуджується на конкурсній основі за певні академічні успіхи здійснюється незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних студентів.
За результатами зустрічі, представники інституту підтвердили свою зацікавленість у грантовій програмі та надали згоду на інформаційну підтримку серед студентів інституту. Варто зазначити, що подібні проекти та програми широко розповсюджені в європейських і американських закладах вищої освіти та користуються великим попитом серед студентів.


Співробітники інституту на чолі з директором прибрали прилеглу територію

17 серпня співробітники інституту влаштували масштабне прибирання території навколо інституту. На чолі з директором вони прибирали сміття, суху траву та гілки з газонів – ніхто не лишився осторонь, оскільки всі розуміли, наскільки важливою є ця справа. Інститут розташований у курортній зоні міста, яке користується великою популярністю у мешканців та гостей міста – у Аркадії. Впевнені, що відпочиваючі, прямуючи до моря, зможуть милуватись чарівними міськими пейзажами.


Директор інституту здійснив візит до Генерального консульства Турецької Республіки

15 липня 2019 року директор інституту Микола Іжа та начальник відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова відвідали Генеральне консульство Турецької Республіки в Одесі з метою вшанування пам’яті загиблих під час Турецького військового путчу. Також на заході були присутні представники: органів публічної влади, дипломатичних місій, ЗВО та ЗМІ. На початку заходу представники органів публічної влади висловили співчуття турецькому народові та підкреслили його мужність і любов до своєї країни під час подій 15-16 липня 2016 року. В свою чергу Генеральний консул Туреччини Садін Айїлдиз подякував присутнім за підтримку та більш детально ознайомив учасників заходу зі спробою перевороту та його трагічні наслідки. По завершенню заходу директор інституту Микола Іжа подякував за запрошення та побажав мирного неба над головою громадянам Турецької Республіки.


Участь представника інституту в програмі обмінів для молодих сінологів в Шанхайській академії суспільних наук (КНР)

В період з 16 червня по 06 липня 2019 року доцентка кафедри державознавства і права Єлизавета Львова успішно прослухала курс лекцій за програмою обмінів для молодих синологів в Шанхайській академії суспільних наук (м. Шанхай, Китайська Народна Республіка). Згідно з програмою навчання, 37 фахівців з 16 країн світу відвідали лекції професорів академії, семінари з проблематики наукових досліджень, а також долучилися до освітньо-культурних заходів.


Представники інституту взяли участь у міжнародній літний школі в Німеччині

З 17 по 25 червня 2019 року представники інституту перебували в м. Берлін (ФРН) з метою участі у німецько-українсько-казахській літній школі «Криза і реформи, верховенство права і демократія». Освітній захід проводився на базі закладу-партнера – Вищої школи економіки та права за фінансування Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Учасниками програми стали 30 молодих фахівців з різних куточків України, Німеччини та Казахстану, яких було відібрано на конкурсних засадах. Зі сторони інституту в проекті взяли участь слухачі факультету публічного управління та адміністрування Денис Кравченко, Дарья Пушкарьова та студент факультету менеджменту та бізнес-технологій Андрій Різов.


Представники інституту відвідали захід «Європейські освітні програми для України та можливості співпраці з представництвом ЄС»

04 липня 2019 року відбулось засідання Представництва Європейського союзу в Україні, яке проходило на базі Одеської облдержадміністрації. У заході, який проходив у рамках інформаційної кампанії «Будівництво Європи в Україні» взяли участь представники Департаменту освіти та науки Одеської ОДА та закладів освіти міста Одеси. Від інституту на заході були присутні представники відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова та Дар’я Сусліна, а також Світлана Овчаренко – професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук та Віктор Комаровський – доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою. Захід відкрила Євгенія Волинець – директор Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської ОДА, після чого співробітники Представництва ЄС в Україні виступили з презентаціями, головною метою яких було підвищення обізнаності серед науковців про політику Європейського Союзу, а також можливості вищої освіти в Європі. По завершенню заходу між учасниками відбулась жвава дискусія після чого представники інституту отримали сертифікати Представництва ЄС в Україні.


Слухачка інституту стала учасницею німецько-американської літньої школи

У травні-червні 2019 року слухачка факультету публічного управління та адміністрування Вікторія Демидчик-Асаржи взяла участь у міжнародній літній школі «On the Rhine» (OTR), на базі Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (ФРН). Співорганізаторами заходу, окрім німецького вишу, стали Школа державної політики Університету Південної Каліфорнії імені Сола Прайса (США) та Школа з державних та екологічних питань Університету Індіани (США). Протягом терміну учасники школи прослухали курси євроінтеграції, публічної політики, публічного адміністрування та німецького федералізму. Крім отриманих теоретичних знань представниця інституту також відвідала головні інституції Євросоюзу в Брюсселі та Європейський Суд з прав людини в Страсбурзі. В програму для багатонаціональної делегації було включено культурне проведення дозвілля: екскурсію Берліном та історично-культурними пам’ятками, відвідання Бундестагу і Меморіалу жертвам Голокосту. По завершенню літньої школи Вікторія Демидчик-Асаржи отримала шість кредитів та сертифікат, а здобуті знання будуть використовуватися під час написання магістерської роботи.


Директор інституту відвідав Генеральне консульство КНР в Одесі

27 червня 2019 року директор інституту Микола Іжа відвідав Генеральне консульство КНР в Одесі де зустрівся з керівником дипломатичної установи Сун Ліцюнем і співробітниками Чень Юйжун та У Меннанєм. З боку ОРІДУ НАДУ при Президентові України на зустрічі були присутні: перший заступник директора Микола Попов, в. о. начальника відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова та доцент кафедри української та іноземних мов Андрій Маєв. Микола Іжа поінформував китайських дипломатів про основні події, що відбулися у закладі вищої освіти за останній період, та відзначив успішний візит до Одеси делегації Пекінського Адміністративного Інституту в червні 2019 року. Директор висловив щиру подяку за підтримку з боку Генерального консульства співробітництва з китайськими партнерами та сприяння участі представників закладу в навчальних та наукових візитах до Китаю. Обидві сторони висловили сподівання на подальший розвиток двосторонньої співпраці за різними напрямами.


Вручення Почесної грамоти Одеської обласної державної адміністрації завідувачу кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Пахомовій Тетяні Іванівні

В Одеському національному академічному театрі опери та балету 27 червня 2019 року відбулось вручення державних нагород та відзнак з нагоди 23-ї річниці Конституції України. Під час урочистого заходу було нагороджено завідувача кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Пахомову Тетяну Іванівну, Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації за значний вклад у розвиток вітчизняної освіти та науки в галузі державного управління, підготовку управлінських кадрів для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, високий професіоналізм та натхнення.


Урочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету менеджменту та бізнес-технологій

27 червня 2019 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету менеджменту та бізнес-технологій.


Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю

25 червня 2019 року відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Консульством Грузії в м. Одеса, Грузинським культурно-освітнім центром «Іверія» та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
У заході взяли участь Микола Іжа – директор інституту, доктор політичних наук, професор, Торніке Берекашвілі – Консул-керівник Консульства Грузії у м. Одеса, Шорена Гегешидзе – керівник Грузинського культурно-освітнього центру «Іверія», Тетяна Фольгіна – начальник відділу комунікацій, Наталія Нефьодова – в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва та Анастасія Рокотянська – провідний фахівець кафедри регіональної політики та публічного управління.
Метою підписання Меморандуму про співпрацю є посилення українсько-грузинської співпраці шляхом проведення просвітницької діяльності через спільну організацію інформаційних, благодійних, освітніх та культурних заходів.


На виконання замовлення державних службовців Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства 19 червня 2019 року проведено семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування»

Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 19 червня 2019 року проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування».


19 по 21 червня 2019 року

Спеціальна короткострокова програма «Забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади. Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель» з підвищення кваліфікації заступників голів, керуючих справами, посадових осіб районних, міських, сільських рад, голів та заступників голів об’єднаних територіальних громад, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, яка була проведена у період з 19 по 21 червня 2019 року була насичена не тільки аудиторними заняттями.


Проведено «круглий стіл» на тему «Досвід підготовки державних службовців в Україні та Китаї»

19 червня 2019 року в рамках візиту до ОРІДУ НАДУ при Президентові України делегації Пекінського Адміністративного Інституту було проведено «круглий стіл» на тему «Досвід підготовки державних службовців в Україні та Китаї». На заході були присутні: директор інституту Микола Іжа, віце-президент ПАІ пан У Бінг, Генеральний консул КНР в Одесі Сун Ліцюнь, т.в.о. представника МЗС України в Одесі Сергій Орлов, а також науково-педагогічні працівники, аспіранти закладів-партнерів.


Представники інституту відвідали круглий стіл «Регіональний вимір глобальних трансформацій»

18 червня 2019 року на запрошення Дипломатичної академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України (ДАУ) представники інституту: доценти кафедри глобалістики, євроінтеграції та управлення національною безпекою Наталія Кадук та Олена Кривцова, а також провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва Дар’я Сусліна відвідали круглий стіл на тему «Регіональний вимір глобальних трансформацій». У заході, організованому у рамках співробітництва з Естонською дипломатичною школою, взяли участь понад 30 представників політологічних та наукових кіл, дипломатичного корпусу. Круглий стіл, робочою мовою якого була англійська, проходив на базі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Модераторами заходу були директор дипломатичної академії України Сергій Корсунський, директор Естонської школи Дипломатії Екке Номм та заступник директора ДАУ Євгенія Габер. У ході заходу експерти проаналізували різноманітні аспекти політичних процесів у світі з точки зору їх впливу на регіональний порядок денний. В обговоренні взяли участь представники провідних аналітичних центрів Естонії, українські експерти-міжнародники, представники ЗВО та представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Одесі. По завершенню лекції між учасниками заходу відбулась жвава дискусія.


Відбувся візит делегації Пекінського Адміністративного Інституту

В період з 15 по 19 червня 2019 року відбувся робочий візит до ОРІДУ НАДУ при Президентові України делегації Пекінського Адміністративного Інституту (далі – ПАІ) у складі з шести осіб на чолі з віце-президентом закладу паном У Бінгом. 16 червня я членів делегації було запрошено на робочу зустріч з керівництвом інституту. Директор закладу Микола Іжа щиро привітав китайських гостей, ознайомив з програмою візиту та висловив сподівання на її успішну реалізацію. Керівник інституту надав інформацію щодо системи підготовки управлінських кадрів в Україні, основні напрямки діяльності Національної академії державного управління та її регіональних інститутів. Микола Іжа особливо наголосив на важливості розвитку міжнародної співпраці та відзначив динамічний розвиток співробітництва з китайськими партнерами.


Заступник голови вченої ради інституту М.П. Попов провів чергове засідання

20 червня 2019 року заступник голови вченої ради інституту М.П. Попов провів чергове засідання ради.
Згідно з порядком денним на засіданні вченої ради було розглянуто наступні питання:
1. Про клопотання щодо присвоєння Л.М. Карпенко вченого звання професора.
2. Про хід виконання рішення Вченої ради інституту від 13 грудня 2018 року №231/11-2 «Про виконання плану видання наукової літератури у 2018 році та затвердження плану видання на 2019 рік».
3. Про зміну теми дисертаційного дослідження В.В. Пономарьова.
4. Про виконання плану роботи Вченої ради інституту на січень – червень 2019 року та затвердження плану роботи на вересень – грудень 2019 року.
З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.


18 червня 2019 року

Викладачі кафедри державознавства і права на чолі із завідувачем кафедри професором, доктором наук з державного управління Марущаком В.П. обговорили в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області питання підвищення професійної комптентності працівників установи та підпорядкованих їй судових адміністрацій районів області. За результатами зустрічі виявлені та намічені шляхи співпраці кафедри державознавства і права ОРІДУ НАДУ при Президентові України і Територіального управління ДСУ України в Одеській області по забезпеченню практичної направленості навчального процесу, наданню освітніх послуг працівникам управління.


На виконання замовлення керівництва Прокуратури Одеської області проведено семінар з підвищення кваліфікації 76-ти державних службовців.

Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями органів прокуратури Одеської області та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 06 червня 2019 року на базі прокуратури Одеської області проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання проходження державної служби в органах прокуратури».Робоча зустріч з Генеральним консулом Греції в Одесі

10 червня 2019 року директор інституту Микола Іжа зустрівся з Генеральним консулом Греції в Одесі паном Алексіосом-Маріосом Ліберопулосом. Під час зустрічі керівник інституту подякував за запрошення на урочистий прийом з нагоди Національного свята Греції. Також Микола Іжа надав інформацію про систему підготовки управлінських кадрів в Україні та основні напрямки діяльності закладу вищої освіти. Зі свого боку Генеральний консул подякував за запрошення до інституту та висловив готовність у налагоджені співробітництва в академічній сфері протягом його дипломатичної місії в Одесі. Під час зустрічі було обговорено напрямки розвитку співпраці між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Генеральним консульством. По звершенню візиту перший заступник директора Микола Попов та в. о. начальника відділу міжнародного співробітництва інституту Наталія Нефьодова ознайомили грецького дипломата з матеріально-технічною базою інституту та навчальним процесом.


Представники інституту відвідали ХХ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

7 червня 2019 року представники відділу комунікацій Тетяна Фольгіна та Тамара Гладка спільно із в.о. завідувача бібліотеки Ольгою Кудрявцевою взяли участь у низці заходів, що відбулись під час XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» та Інтелект-форуму, що проходили в Одеській національній науковій бібліотеці.


Представники інституту відвідали інтелект-форум, присвячений 190-річчю заснування Одеської національної наукової бібліотеки

7 червня 2019 року в.о. завідувача бібліотеки Ольга Кудрявцева та представники відділу комунікацій Тетяна Фольгіна та Тамара Гладка взяли участь у інтелект-форумі, присвяченому 190-річчю заснування Одеської національної наукової бібліотеки. Основним напрямком роботи форуму були питання роботи професійної бібліотекарської спільноти з популяризації книги і читання в бібліотеках, музеях і архівах України. На форумі підведено підсумки Всеукраїнської благодійної акції «Бібліотека українського воїна», під час якої заступник міністра культури України Юрій Рибачук урочисто передав збірки вітчизняних видань до військових частин Одеського гарнізону в присутності представників органів публічної влади м. Одеси та Одеської області. Протягом 8-9 червня Ольга Кудрявцева відвідала чисельні творчі майданчики, майстер-класи та центральний фаховий захід – «круглий стіл» на тему: «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві». Участь у цих заходах та набуті знання надали можливість Ользі Кудрявцевій запровадити новітні методи роботи з читачами в інституті.


Зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування («Електронне урядування») з науково-педагогічними працівниками кафедри електронного урядування та інформаційних систем

06 червня 2019 року відбулася зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування («Електронне урядування») з науково-педагогічними працівниками кафедри електронного урядування та інформаційних систем. Метою зустрічі було ознайомлення слухачів з проблемним полем магістерського дослідження у сфері електронного урядування, вимогами до магістерських робіт, методичним забезпеченням щодо проведення магістерського дослідження, колом наукових інтересів науково-педагогічних працівників кафедри. Крім того, слухачі детальніше були проінформовані з діяльністю кафедри в рамках Меморандуму між Одеською обласною державною адміністрацією, та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» у Одеській області, Національної мережі тренерів з відкритих даних. Слухачі із зацікавленням віднеслись до інформації щодо діяльності навчально-наукової лабораторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні”, створеною при кафедрі за програмою EGAP (Е-governance for Accountability and Participation). Науково-педагогічні працівники кафедри надали розгорнуті відповіді на запитання слухачів. На при кінці зустрічі відбулися окремі зустрічі слухачів з майбутніми науковими керівниками магістерських досліджень.Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців»

В період з 04 по 05 червня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців» з підвищення кваліфікації посадовців Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.На виконання замовлення та згідно з договорами укладеним між Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проведено три семінари з підвищення кваліфікації 77-ми державних службовців.

У поточному році започатковано новий формат надання послуг з підвищення кваліфікації державних службовців Миколаївської області за прямими договорами. На замовлення керівництва Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області 28 та 30 травня працівниками відділу підвищення кваліфікації кадрів інституту організовано та проведено три семінари з підвищення кваліфікації 77 державних службовців цієї структури, а саме:Участь у заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Одеській спеціалізованій школі №75


Начальник відділу комунікацій Тетяна Фольгіна та старший викладач кафедри проектного менеджменту Катерина Пєклун взяли участь у святковому заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що проходив у Одеській спеціальній школі № 75. Серед гостей заходу були представники акредитованих в Одесі дипломатичних місій, представництва МЗС України в Одесі, Одеської міської ради, громадських організацій, батьки учнів.
Всеукраїнський студентський забіг


31 травня 2019 року студентський забіг було приурочено до закриття ХІV літньої Всеукраїнської Універсіади України та проводився одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах та інших місцях серед студентської молоді та усіх бажаючих. У м. Одеса у Всеукраїнському студентському забігу прийняли участь студенти 2 курсу факультету менеджменту та бізнес технологій нашого інституту. Спортивною студентською спілкою України разом із Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у 2018 році було започатковано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів – легкоатлетичного забігу на дистанцію 1 миля/1609 метрів. Перший студентський забіг пройшов 1 червня 2018 року одночасно у всіх регіонах України за участю 15 тисяч студентів зі 100 закладів вищої освіти та отримав позитивні відгуки від студентської молоді.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©