Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (магістратура)

ПОДАЙ
ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ

CКЛАДИ
ВСТУПНІ ІСПИТИ

ВСТУПИ
ДО ОРІДУ!


Графік виїздів до регіонів з метою прийому документів та проведення вступних випробуваньм. Вінниця

Вінницький ЦПКК, м. Вінниця, вул. Театральна, 15

30-31 травня 2019 року

м. Херсон

Херсонський ЦПКК, м. Херсон, пл. Свободи, 1.

06-07 червня 2019 року

м. Миколаїв

Миколаївський ЦПКК, м. Миколаїв, вул. Шевченка, 64

12-13 червня 2019 року


ІНСТИТУТ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ,
які будуть вакантні з 01.09.2019

Кафедра регіональної політики та публічного адміністрування: доцент - 1 посада;

Кафедра економічної та фінансової політики: професор - 1 посада;
доцент - 1 посада;

Кафедра проектного менеджменту: доцент - 2 посади;
старший викладач -1 посада;

Кафедра менеджменту організацій: доцент - 1 посада;

Кафедра електронного урядування та інформаційних систем: доцент - 1 посада;
старший викладач - 1 посада.

Документи щодо участі у конкурсі подаються до відділу по роботі з персоналом інституту претендентом особисто.
Термін подання документів – до 22 червня 2019 року.

Заяви та документи щодо участі у конкурсі подаються за адресою:
м. Одеса, вул. Генуезька, 22, каб. №№120,121 (відділ по роботі з персоналом).
Години прийому документів з 10:00 до 16:00 год.
Телефон для довідок: (048) 70-59-715, 70-59-716

Порядок проведення конкурсного відбору

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3


З 20 по 24 травня 2019 року


В рамках реалізації проекту Erasmus+ Staff Mobility For Teaching викладачі кафедри проектного менеджменту презентують курс відкритих лекцій для студентів Гданьського університету. З 20 по 24 травня 2019 року в рамках реалізації проекту Erasmus+ Staff Mobility For Teaching представники кафедри проектного менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України презентують курс відкритих лекцій з питань сталого туризму для курортно-туристичних дестинацій польським студентам.


22 травня 2019 року

22 травня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів у рамках спеціальних короткострокових програм підвищення кваліфікації старост, сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, голів об’єднаних територіальних громад, заступників голів, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради відбувся круглий стіл: «Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління» який провели Гриневецький Сергій Рафаїлович - український політик, народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання та директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України - Іжа Микола Михайлович. На захід були запрошені студенти першого курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування Інституту. Виступ і теми, які представив Гриневецький С.Р. для обговорення, викликали неабиякий інтерес серед присутніх та спонукали до аналізу процесів, які відбуваються на сьогодні в державі. Слухачі отримали можливість спілкування з видатним політиком нашого часу. Відповіді на численні запитання отримали всі присутні.


Представник інституту взяв участь в урочистому заході за участю представників Латвійської Республіки


21 травня 2019 року в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова на запрошення Одеської обласної державної адміністрації взяла участь у заході під час якого було підписано Угоду про співробітництво між Одеською облдержадміністрації та Радою розвитку Відземського регіону планування Латвійської Республіки. Захід, що був організований Департаментом інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва ООДА, проводився на базі Будинку прийомів Одеської обласної ради.


Представники інституту відвідали лекцію Надзвичайного та Повноважного Посла України


З нагоди святкування Дня Європи в Одесі, 20 травня 2019 року студенти факультету публічного управління та адміністрування на чолі зі співробітниками відділу міжнародного співробітництва, Наталії Нефьодової та Дар’ї Сусліної, відвідали лекцію Надзвичайного та Повноважного Посла України, завідувача центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрія Веселовського. Захід проходив на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.


Представники інституту взяли участь в проекті за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки в Україні


В період з 16 по 18 травня 2019 року співробітники відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова та Дар’я Сусліна взяли учать у XIX Annual American Studies Institute «Вибори в США: міфи та факти». Проект реалізовувався НДО «Львівська освітня ініціатива» за підтримки посольства США в Україні на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.


20 травня 2019 року


20 травня 2019 року відбулося урочисте відкриття VI Фестивалю науки. З вітальним словом до присутніх звернулися директор інституту д.політ.н, професор Іжа М.М. та завідувач кафедри публічного управління та регіоналістики д.держ.упр., професор Приходченко Л.Л.. Доцент кафедри публічного управління та регіоналістики, к.політ.н., доцент Крупник А.С. представив виставку наукових видань кафедри та стисло охарактеризував програму Фестивалю. В ході Фестивалю заплановано низку наукових та практико орієнтованих заходів. Програма фестивалю додається.


15.05-17.05.2019 р.

Драгомирецька Н.М., доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук прийняла участь в роботі журі (як голова журі) ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», яка проводилась кафедрою теорії та практики управління (в.о. зав. кафедрою Чукут С.А., доктор наук з державного управління, професор) факультету соціології та права (декан Мельниченко А. А., кандидат філософських наук, доцент) Київського політехнічного університету ім. Ігоря Сікорського у відповідності до наказу МОН України.


Семінар «Державне управління в Польщі: завдання та обов’язки»

13-17 травня 2019 року аспіранти, слухачі та студенти інституту разом з деканом факультету публічного управління та адміністрування Ігорем Куспляком та доцентом кафедри публічного управління та регіоналістики Ганною Панченко взяли участь у семінарі «Державне управління в Польщі: завдання та обов’язки», який відбувся у Національній школі публічного адміністрування ім. Леха Качинського (KSAP, м. Варшава).


Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства

В цьому році 17 травня відзначається 50 річниця Всесвітнього дня електрозв'язку та інформаційного суспільства, який святкується щорічно з 1969 року. Відзначення 17 травня Всесвітнього дня електрозв’язку та інформаційного суспільства було встановлено Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 27 березня 2006 року. Генеральний секретар ООН закликав держави-члени ООН направити максимум зусиль на створення вільного та безпечного інформаційного суспільства, підвищувати безпеку і зміцнювати довіру до інформаційно-комунікаційних технологій.


Шановні колеги!

Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом. Саме наука є рушійною силою розвитку держави, яка в цифрову еру відіграє все більшу роль у всіх сферах життя суспільства, слугує міцним каркасом для функціонування та розвитку владних інституцій. Нині наша країна стоїть на шляху здійснення складних перетворень, ефективність яких безпосередньо залежить від рівня кваліфікації управлінських кадрів та реальної можливості наукового експертного супроводу. Пишаємося тим, що представниками наукових шкіл Одеського регіонального інституту державного управління було виплекано не одне покоління науковців, діяльність яких сприяє розвитку молодої науки «Публічне управління та адміністрування». Повсякденна викладацька діяльність науково-педагогічного колективу служить міцним методичним фундаментом для розвитку та процвітання регіонів, держави в цілому, а високий рівень кваліфікації наших випускників є приводом для гордості за можливість на практиці втілювати сучасні наукові ідеї. Фестиваль науки кафедри публічного управління та регіоналістики, що не перший рік відбувається у нашому Інституті, за правом може вважатися не лише святом науки, а й підґрунтям для наукових та прикладних дискусій. Адже покликаний сприяти формуванню інтелекту, стимулюванню інтересу до застосування науково обґрунтованих підходів щодо вирішення практичних завдань держави у різних сферах життєдіяльності суспільства. Бажаю нових творчих пошуків, цікавих ідей та конструктивних здобутків, невичерпної енергії, наснаги на складному, але цікавому шляху служіння Науці. Хай ніколи не згасають прагнення до нових знань, а професійна інтуїція та творче натхнення сприяють новим науковим відкриттям у сфері публічного управління та адміністрування.

З повагою Директор М.М.Іжа


Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання
з нагоди відкриття Фестивалю науки та Дня науки!

Побудувати конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства, забезпечити європейські стандарти життя можна лише на засадах розвиненої наукової думки, із застосуванням інтелектуального ресурсу всієї наукової спільноти. На часі наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки, науково-дослідні роботи, здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів, забезпечує міжнародне співробітництво, сприяє розвитку інноваційних структур: бізнес-інкубаторів, індустріально-технологічних парків, кластерів тощо. Фестиваль науки є майданчиком, на якому суспільний загал дізнається про нові дослідження у галузі публічного управління та адміністрування. Він вже має свою історію і з кожним роком згуртовує навколо себе дедалі більше молоді, яка прагне пізнавати нове, управлінців та працівників органів публічної влади, науковців. Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, невичерпного натхнення для звершень на вітчизняній ниві наукового майбуття.

З повагою завідувач кафедри публічного управління та регіоналістики Людмила Приходченко


Семінар «Право на державну службу»

Відкритий семінар в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Право на державну службу» провів начальник Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі Володимир Мельник. Також, з вступним словом до студентів звернувся директор інституту, Микола Іжа. Студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України мали змогу дізнатися про тонкощі вступу на державну службу. Передусім – про умови та порядок проведення конкурсів, оплати праці державних службовців, а також присвоєння їм рангів. Найбільше зацікавило слухачів питання проходження стажування в державних установах та можливість працевлаштування.


В інституті відзначили Всеукраїнський день Вишиванки

16 травня 2019 року студенти та викладачі інституту долучились до яскравого свята, влаштувавши справжный флешмоб до дня Вишиванки. Це свято об'єднує українців з усього світу: цього року національне вбрання вдягнули у 50 країнах світу, серед яких були навіть Таїланд, Мексика, Шотландія, Єгипет, Аргентина та Бразилія. Протягом дня студенти розміщували свої фотографії у соціальних мережах: навіть ті, хто не мав власних вишиванок, намагались долучитись до флешмобу, фотографуючись з викладачами та однолітками у гарному вбранні.


Зустріч з Оленою Балабою

Зустріч з Оленою Балабою у рамках спільного освітнього проекту-лекторію інституту та бібліотеки № 1 ім. Е. Багрицького «Відверті розмови за чашкою кави» У читальній залі бібліотеки інституту в рамках проекту «Відверті розмови за чашкою кави» студенти, аспіранти та співробітники інституту зустрілись із журналістом та блогером Оленою Балабою. Вже традиційно захід відкрила завідувач бібліотеки № 1 ім. Е. Багрицького Ірина Гіндіна, яка представила гостю та коротко розповіла про основні напрями її діяльності та цікаві моменти із життя пані Олени.


13 травня 2019 року

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі кафедри проектного менеджменту стартував ІІ Міжнародного науково-практичний семінар «ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ПРИМОРСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ: ДОСВІД ПОЛЬЩІ ТА УКРАЇНИ В РОЗВИТКУ КУРОРТНО-ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ».


10-11 травня 2019 року


Завідувач кафедри публічного управління та регіоналістики, проф., д.держ.упр. Приходченко Людмила Леонідівна взяла участь у X Теоретико-методологічному семінарі за міжнародною участю та VII Міжнародного конкурсу молодих науковців «Архетипіка і публічне управління: стратегії сталого розвитку в умовах цивілізаційних зрушень», що відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка» (м. Львів).
Організаторами ювілейних заходів стала Національна академія державного управління при Президентові України, Національний університет «Львівська політехніка», Інститут економіки і прогнозування НАН України, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління, Українська технологічна академія та Українське товариство сприяння соціальним інноваціям.


Представники інституту провели низку заходів до Днів пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом та 74-річниці закінчення Другої світової війни


Напередодні відзначення Днів пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом представники інституту відвідали ветеранів та передали вітання від директора Іжі Миколи Михайловича та колективу інституту. Серед захисників нашої батьківщини, які тривалий час свого життя пов’язали з роботою в інституті є:

- учасник бойових дій, доцент, кандидат історичних наук Яків Андрійович Савченко, кавалер трьох орденів «Червона зірка», орденів «Вітчизняної Війни» І та ІІ ступенів, «За заслуги» ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, медалей «За оборону Одеси», «За звільнення Варшави», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною».

- учасники трудового фронту: Людмила Іванівна Марцинковська, Олександр Іванович Степанов та Петро Степанович Ярославський;

- ветерани інтернаціональних військ: Володимир Іванович Светлічний, кандидат історичних наук, доцент, Володимир Матвійович Фільов, Іван Володимирович Діуца, Анатолій Дмитрович Сверкунов, Олександр Володимирович Кокоришкін.

Надихнувшись розповідями ветеранів, студенти інституту провели флешмоб у соціальних мережах, щоб якнайбільше людей дізналося про скорботні дати в історії людства, які потроху почали забувати. Для цього вони виготовили червоні маки – міжнародний символ пам’яті про жертв Другої світової війни – та виклали свої світлини з надписом «В #OPІДУ ми бережемо пам`ять про кожного, хто боровся з нацизмом. День Перемоги! День пам`яті! День скорботи! #ніколизнову».

Керівництво інституту розуміє, як важливо передати пам'ять про жахіття війни наступним поколінням, щоб помилки минулого не повторювались.


Представник інституту відвідав офіційний прийом організований Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі

07 травня 2019 року в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва Наталія Нефьодова взяла участь в урочистому прийомі з нагоди національного свята Республіки Польща – Дня Конституції. Організатором заходу, який проходив у Будинку прийомів Одеської обласної ради, виступило Генеральне консульство Республіки Польщі в Одесі. Гостями заходу також були представники органів публічної влади Півдня України, іноземних дипломатичних місій, ЗВО, духовенства, ЗМІ, а також культурних центрів.


02 травня 2019 року

За доброю традицією, директор інституту Іжа Микола Михайлович та колектив інституту сердечно привітали із 95-річним ювілеєм справжнього героя, людину з великим серцем, непохитною вірою у наше майбутнє – Якова Андрійовича Савченка, кавалера трьох орденів «Червона зірка», орденів «Вітчизняної Війни» І та ІІ ступенів, «За заслуги» ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, медалей «За оборону Одеси», «За звільнення Варшави», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною», доцента, кандидата історичних наук.


26 квітня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 25 державних службовців Арцизької районної державної адміністрації та 30 посадових осіб місцевого самоврядування Арцизького району Одеської області.


25 квітня 2019 року

Кафедра гуманітарних та соціально-політичних наук ОРІДУ підготувала й провела круглий стіл «Професійне навчання управлінських кадрів в умовах реформування системи охорони здоров’я». Модератором круглого столу виступив завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Попов С.А. Активну участь в роботі круглого столу взяв перший заступник директора ОРІДУ кандидат наук з державного управління, доцент Попов М.П.


24 квітня 2019 року

Кафедра гуманітарних та соціально-політичних наук провела круглий стіл «Професійне навчання управлінських кадрів в умовах реформування соціально-гуманітарної та культурної сфер» Модератором заходу виступив доктор наук з державного управління, професор Попов С.А. В роботі круглого столу активну участь взяв перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України кандидат наук з державного управління, доцент Попов М.П.


24 і 25 квітня у Херсоні та Вінниці проведено семінари за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади»

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на 2019 рік проведено одноденні семінари за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» у Херсонській області 24 квітня та у Вінницькій області 25 квітня. Відкриття семінарів відбулося за участю керівників органів влади областей. Так, під час відкриття семінару у Херсоні виступив керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович та директор Херсонського обласного центру підвищення кваліфікації Білорусов Сергій Георгійович. На початку семінару у Вінниці виступили керівник апарату Вінницької обласної державної адміністрації Бойко Валерій Олексійович та директор Вінницького обласного центру підвищення кваліфікації кадрів Пашиніна Тетяна Семенівна.


Представники інституту взяли участь у заході «День кар’єри Європейського Союзу»


25 квітня 2019 року в рамках співробітництва інституту з інформаційним центром Європейського Союзу в Одесі студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій взяли участь у «Дні кар’єри ЄС». Метою заходу, що проходив в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», було поширення інформації для молоді про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості в контексті європейської інтеграції України.
Під час проведення панельної дискусії, учасники дізналися про світові та європейські тренди в питаннях професійних компетентностей, а також про можливості навчання за обміном та стажування. Крім того студенти отримали поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме та проходження співбесід.
По завершенню заходу представники інституту мали можливість задати цікаві для них питання та отримати посилання на корисні електронні ресурси.


Правління студентського самоврядування інституту проходить тренінги для підвищення ефективності роботи


23 квітня 2019 року за ініціативи відділу комунікацій розпочато серію тренінгів з командної роботи для підвищення ефективності роботи новообраного складу студентського самоврядування інституту.
Першими заходами циклу стали: тренінг «Стратегії управління конфліктами» від в.о. декана факультету менеджменту та бізнес-технологій Віолети Михайлівни Вишневської та майстер-клас «Використання сервісів Google для планування» від представника кафедри електронного урядування та інформаційних систем Ольги Віталіївни Граматик. Саме уміння чути співрозмовника та разом напрацьовувати компромісні рішення є запорукою ефективної командної роботи. А використання новітніх технологій систематизує роботу комітетів студентського самоврядування. Учасники заходів зазначили, що отриманні знання та навички є надзвичайно важливими для їх роботи та з нетерпінням чекають на наступні заходи.


Спортивні змагання національно-патріотичного спрямування


23 квітня 2019 року в інституті пройшли спортивні змагання присвячені 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Свято відкрив заступник директора інституту з господарської роботи Микола Георгійович Кісеолар, який від імені директора привітав студентів із визначною датою, звернувши увагу на те, що молодь повинна продовжувати славні традиції старших поколінь щодо захисту Батьківщини, наголосив на необхідності успішно навчатися та готувати себе до професійної діяльності. З вітальним словом до присутніх звернулась в.о. декана факультету менеджменту та бізнес-технологій Віолета Михайлівна Вишневська.