Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини інституту









ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ, ЗАРАХОВАНИХ НА 1-Й КУРС ФАКУЛЬТЕТУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Денна форма навчання

Вечірня форма навчання

Заочна форма навчання

Заочна (з елементами дистанційної) форма навчання





Представник інституту відвідав Почесне консульство Республіки Казахстан в Одесі

15 серпня 2018 року провідний фахівець відділу комунікацій інституту Андрій Маєв відвідав Почесне консульство Республіки Казахстан в Одесі та зустрівся з помічницею Почесного консула Ганною Бевзенко. Представниці консульства було передано екземпляри наукового видання ОРІДУ НАДУ, у якому опубліковано статтю Надзвичайного і Повноважного Посла Казахстану в Україні Самата Ордабаєва «Новий етап соціального розвитку Казахстану». Сторони висловили сподівання на продовження професійних контактів та проведення спільних заходів у майбутньому.

Представниця інституту стала учасницею міжнародної літньої школи мультикультуралізму в м. Баку (Азербайджан)

З 29 липня по 9 серпня 2018 року аспірантка кафедри економічної та фінансової політики Наталія Розмаріцина взяла участь у VII міжнародній літній школі мультикультуралізму «10-річчя Бакинського процесу, як внесок у розвиток міжкультурного діалогу» в м. Баку (Азербайджан). До участі у школі було відібрано 32 кандидата з 29 країн світу. Протягом навчання учасникам провели екскурсії по історичним та культурним пам’яткам міст Шекі, Огуз та Баку, селищ Кіш, Лагіч та Нідж, а також познайомили з національними меншинами – удинами та молоканами.

27 липня 2018 року

Завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Т.Пахомова разом з завідувачем кафедри української та іноземних мов Н.Колісніченко взяли участь у регіональному семінарі, організованому ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Метою семінару було підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств, органів публічної влади щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній. Під час семінару представники НАЗК, Мережі, РБО, а також бізнесу ознайомили учасників з механізмами запобігання корупції, які передбачають залучення бізнесу на національному рівні; з тим, як працюють антикорупційні програми в державних закупівлях; яку практичну користь компанії отримують від впровадження принципів доброчесності та комплаєнсу.

Представники інституту взяли участь у зустрічі з представниками Національної парламентської бібліотеки Грузії

18 липня 2018 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбулася зустріч «Грузія бібліотечна», організована за сприяння консула Грузії в Одесі пана Торніке Берекашвілі. У заході взяли участь генеральний директор Національної парламентської бібліотеки Грузії (НПБГ), Гіоргі Кекелідзе, голова Департаменту бібліотечних ресурсів НПБГ Ліван Тактакішвілі, а також бібліотекарі Одещини. Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України зустріч відвідали в.о. завідувача бібліотеки Ольга Кудрявцева та заступник начальника відділу комунікацій Тетяна Фольгіна. Основною метою зустрічі стало поглиблення партнерства в гуманітарній сфері, що підкріпилось урочистим підписання Меморандуму про співпрацю між Національною парламентською бібліотекою Грузії та Одеською національною науковою бібліотекою. У ході заходу присутні мали змогу обговорити можливі варіанти співпраці, враховуючи особливості платформ для розміщення електронних варіантів бібліотечних фондів та бібліотечних каталогів для відкритого користування.