Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Кафедра Менеджмент організацій

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи


Новини

Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології Підготовка до державної атестації

16 травня 2019 року


16 травня 2019 студентка четвертого курсу бакалаврату за спеціальністю 073 «Менеджмент» Гавриленко Катерина Леонідівна прийняла участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціалісті 073 «Менеджмент». До складу експертів увійшла завідувач кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук, доцент Красностанова Наталія Едуардівна.
Щиро вітаємо Гавриленко Катерину, яка стала переможцем у номінації «За уміння управляти реальними інвестиціями підприємства»!


20 квітня 2019 року


В ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулося урочисте закінчення занять у Школі Майбутнього Менеджера. На заході були присутні представники керівництва інституту, а саме перший заступник директора інституту Попов М.П., виконуюча обов’язки декану факультету менеджменту та бізнес технологій Вишневська В.М., завідуюча кафедрою менеджменту організацій Красностанова Н.Е., а також викладачі кафедри менеджменту організацій.
Під час заходу усі випускники Школи задавали багато питань щодо умов вступу до Одеського регіонального інституту управління Національної академії державного управляння при Президентові України. Відчувалось, що заняття у Школі Майбутнього Менеджера їм сподобались, вони дізнались багато нового та цікавого про професію менеджера, отримали економічні знання, які можливо також використовувати як у професійній діяльності, так і у повсякденному житті. У учнів одинадцятих класів з’явилось бажання щодо вступу до інституту, а учні десятих класів виказали бажання у наступному році знову відвідувати заняття у Школі Майбутнього Менеджера. Це досить мудре рішення ще й тому, що всі викладачі Школі Майбутнього Менеджера щороку оновлюють матеріали для занять, намагаючись зробити їх все біль цікавими та сучасними, такими що є актуальними та корисними як для розуміння сутності та переваг професії менеджера так і для повсякденного життя.
За результатами навчання усі відвідувачі отримали сертифікати про навчання у Школі Майбутнього Менеджера.


18 квітня 2019 року


В інституті проведено ХХ Всеукраїнську щорічну студентську науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології».
До участі у ювілейній конференції були прийняті 205 тез, з вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.
Висока активність та зацікавленість молодих представників прогресивної наукової інтелігенції до комунікативних заходів, що системно проводяться в інституті підкреслює важливість та необхідність обговорення актуальних, нагальних, а інколи і проблемних напрямків управлінської діяльності в умовах сучасних ринкових відносин та конкуренції.
Роботу конференції було розпочато вітальними словами директора інституту, доктора політичних наук, професора Іжі М.М. та фінансового директора ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель» М.О. Манєвича.
В роботі пленарного засідання з доповідями виступили Торніке Тевдорадзе, Стовбчата Є.В., Барон Р.Д., Тусик В.Б., Кіліян А.О., Пушкар В.В.
По завершенні пленарного засідання роботу конференції продовжено в рамках шести секції за напрямками:
1. Менеджмент інноваційно-інвестиційної діяльності організацій (Переможці: перше місце – Сусліна Д.Ю., друге місце – Іванова Д.І, третє місце – Мунтян О.В.);
2. Стратегічний менеджмент і маркетинг (Переможці: перше місце – Тряпіцин А.М., друге місце – Антоненкова Н.А., третє місце – ЗгорськаО.С.);
3. Світові тенденції розвитку менеджменту (Переможці: перше місце – Капраль У.В., друге місце – Олту І.В., третє місце – Бондар Н.О.);
4. Управління проектами: еволюція технологій(Переможці: перше місце – Кузнецова О.В., друге місце – Шагаш А.А., третє місце – ТкачукГ.О.);
5. Newinsightsintomanagement (Новий погляд на менеджмент);
6. Еволюція інформаційних технологій в менеджменті (Переможці: перше місце – Ющенко Н.І., друге місце – Шевчук С.В., третє місце – Нефедова Л.М.).
Переможці, які посіли перші три місця, а також всі учасники пленарного засідання отримали пам’ятні подарунки.


13 квітня 2019 року


В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов день відкритих дверей. Метою проведення заходу було ознайомлення гостей з напрямками роботи інституту.
Під час проведення заходу, у якому приймали участь майже усі викладачі кафедри менеджменту організацій, всі гості мали можливість дізнатися про спеціальності, за якими йдеться підготовка фахівців в інституті, ознайомитися з правилами вступу, особистостями навчання та перевагами студентського життя студентів саме ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
Також цього дня було проведено заключне заняття у Школі Майбутнього Менеджера, в якій щороку безкоштовно навчаються учні шкіл, гімназій та ліцеїв нашого міста. Під час проведення цього заняття під керівництвом старшого викладача кафедри менеджменту організацій Привалової Наталії Володимировни, відбулась ділова гра, в якій команди змагались у різних питаннях щодо побудови бізнес-структури та управлінських процесів в організаціях. Переможці отримали подарунки.
Спонсором призового фонду цього проекту став відомий бізнесмен, директор унікального і єдиного в Україні «Одеського музею контрабанди» Олександр Отдєльнов.
Головний приз за зайняте перше місце, а саме Сертифікат на безкоштовне навчання у літньому курсі авторської школи «ФотограФиЯ» Ангеліні Горденко особисто вручив керівник цієї школи, почесний гість і спікер заняття Борис Бухман – відомий фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, а також Всесвітнього клубу одеситів, керівник авторської школи «Мастерская практической фотографии в видео «ФотограФиЯ».


11-12 квітня 2019 року


Студент четвертого курсу бакалаврату кафедри менеджменту організацій Райніч Володимир Анатолійович – переможець першого етапу олімпіади з дисципліни «Інвестування», прийняв участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. А студентки першого курсу магістратури кафедри менеджменту організацій Чебану Анастасія Геннадіївна та Кіліян Анастасія Олександрівна – переможці першого етапу олімпіади з дисципліни «Інвестування», яка проходила в ОРІДУ НАДУ при Президентові України, прийняли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» за другим (магістерськім) рівнем вищої освіти, яка проходила у Одеській державній академії будівництва та архітектури на кафедрі економіці та підприємництва. За результатами олімпіади усі студенти отримали сертифікати учасників, а Чебану Анастасія Геннадіївна – диплом за творчий підхід, проявлений при виконанні завдань.
На олімпіаді студентів супроводжувала доцент кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук Акименко Наталя Валентинівна, яка під час проведення олімпіади прийняла участь у науково-педагогічному семінарі на тему: «Проектне фінансування як інструмент інвестування в Україні». За підсумками семінару вона отримала відповідний сертифікат.


6 квітня 2019 року відбудеться заняття у Школі Майбутнього Менеджера.


Тема заняття «Розробка резюме менеджера». Заняття проводитиме завідуюча кафедрою менеджменту організацій, кандидат економічних наук, доцент Красностанова Наталія Едуардівна.
В процесі заняття школяри одержать уявлення про управлінську діяльність в менеджменті та про те, як розробляється резюме менеджера.
Під керівництвом викладача, під час заняття, учні матимуть можливість скласти своє резюме для працевлаштування на роботу.


4-5 квітня 2019 року


Cтуденти четвертого курсу бакалаврату кафедри менеджменту організацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України Верещака Ольга Леонідівна та Пилипенко Владислав Кириллович – переможці першого етапу олімпіади з спеціальності «Маркетинг», прийняли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Маркетинг», яка проходила у Одеському національному політехнічному університеті на кафедрі маркетингу.


30 березня 2019 року відбулось заняття у Школі Майбутнього Менеджера.


Заняття на тему «Знання й освіта – основа успішної діяльності особистості» провів доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту організацій Горячук Валерій Федорович.
Під час заняття учні отримали знання за наступними складовими теми.
1. Зростання рівня освіти - світова тенденція. У розвинених країнах збільшується кількість років навчання, Україна поступово втрачає свої позиції в цій області. Зростання економіки залежить від освіченості населення.
2. Освіта - домінанта людського капіталу. Були розглянуті складові людського капіталу та місце освіти серед них. Гасло «вчитися, вчитися, вчитися» трансформується в «вчитися все життя».
3. Знання та освіту було представлено як фактор, що визначає положення людини в суспільстві. Хороша освіта в розвинених країнах стає привілеєм багатих людей. Розслоєння населення в цій сфері буде збільшуватися.
4. Освіта в сфері економіки та державного управління - необхідна умова успішної кар'єри. Рівень освіти визначає рівень зарплати, можливість отримати роботу
5. ОРІДУ НАДУ при Президентові України - провідний ВНЗ на південному заході України в сфері підготовки фахівців за спеціальностями менеджмент та державне управління.


23 березня 2019 року


Відбулося заняття у Школі Майбутнього Менеджера. Заняття проводила старший викладач кафедри менеджменту організацій Томашевська Марина В’ячеславівна. В процесі заняття учні одержали уявлення про управлінську діяльність в операційному менеджменті та сфери професійної компетентності операційного менеджера. При проведенні під час заняття ділової гри учні займалися проектуванням операційної системи аеропорту та заводу безалкогольних напоїв, будували таблицю «вхід - трансформація – вихід». Їм було настільки цікаво, що заняття закінчилося пізніше ніж завжди - о 12-й годині дня.16 березня 2019 року відбулось заняття у Школі Майбутнього Менеджера.


Заняття на тему «Ефективність групової поведінки у менеджменті» провела Величко Тетяна Григорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій. На занятті були розкриті методи комунікацій, вміння враховувати вплив отриманої інформації на поведінку одержувачів та ефективність використання цієї інформації.
Під час заняття присутні учні мали можливість сформувати та обсудити своє бачення організації як цілісної системи та ролі в ній менеджера. У процесі обговорення управлінських рішень учні висловлювали свої думки щодо ефективних комунікацій. Заняття проходило у груповій взаємодії викладача та школярів.16 березня 2019 року відбудеться чергове заняття у Школі Майбутнього Менеджера.


Тема заняття: «Ефективність групової поведінки у менеджменті».
Заняття проводитиме Величко Тетяна Григорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій, 10 років викладацького стажу, 30 років практичної діяльності на різних посадах у виробничих підприємствах, приймала участь в Освітній програмі європейських студій Франції, Австрії, Бельгії та Нідерландів.
На занятті викладач розкриє методи комунікацій, вміння враховувати вплив прийнятої інформації на поведінку одержувачів та ефективність використання цієї інформації. В процесі заняття учні отримують навички розвитку творчого підходу і логічного мислення менеджерів.4 березня 2019 рокуВикладачі кафедри менеджменту організацій почали вдосконалювати свій рівень володіння професійною англійською мовою на Курсах для науково-педагогічних працівників, що організовані на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України.2 березня 2019 року

Відбулась урочиста подія – вручення дипломів магістрів випускникам факультету менеджменту та бізнес-технологій, у тому числі і кафедри Менеджменту організацій. У цьому році кафедра випустила магістрів денної та заочної форм навчання за спеціальністю «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Усього навчання закінчили сімдесят шість магістрів, серед них тринадцять отримали дипломи з відзнакою.


У суботу 2 березня 2019 рокуУ суботу 2 березня 2019 року відбулось заняття у Школі Майбутнього Менеджера на тему: «Англійська мова – міжнародна мова ділового спілкування». Заняття проводила завідуюча кафедри Української та іноземних мов, кандидат державного управління Колісниченко Наталія Миколаївна.
Заняття було присвячене тому, як розмовляти англійською мовою, щоб досягати своїх цілей шляхом спілкування і розуміння один одного в будь-якому куточку Землі. У ході заняття учні ознайомились з наступними питаннями: що таке менеджмент та ефективний менеджер; цікаве про менеджмент засобами англійської мови; CV англійською мовою.
Учні виявили зацікавленість темою заняття та отримали стимули для подальшого вивчення і англійської мови і іноземних мов взагалі.


26 лютого 2019 року відбулось чергове засідання кафедри менеджменту організацій.


У суботу 2 березня 2019 року відбудеться наступне занаття у Школі Майбутнього Менеджера на тему: «Англійська мова – міжнародна мова ділового спілкування». Заняття проводитиме завідуюча кафедри Української та іноземних мов, кандидат державного управління Колісниченко Наталія Миколаївна.
присвячене тому, як розмовляти англійською мовою, щоб досягати своїх цілей шляхом спілкування і розуміння один одного в будь-якому куточку Землі.
У програмі представлені наступні питання:
- що таке менеджмент та ефективний менеджер;
- цікаве про менеджмент засобами англійської мови;
- CV англійською мовою.
до програми заняття, де активне навчання поєднується з інтелектуальним відпочинком, конкурсами та іграми. Нехай англійська допоможе Вам мислити і діяти глобально, незалежно і творчо!


26 лютого 2019 року відбулось чергове засідання кафедри менеджменту організацій.


У ході засідання були обговорені наступні важливі питання: аналіз захисту дипломних робіт по кафедрі студентами другого курсу денної форми навчання та другого курсу заочної форми навчання; про виконання індивідуальних планів за перший семестр навчального року; про хід підготовки до проведення науково-практичної студентської конференції; про трудову та виконавчу дисципліну працівників кафедри аналіз результатів моніторингу навчального процесу; обговорення місць проходження виробничої практики для студентів четвертого курсу, денної форми навчання, напряму підготовки «Менеджмент»; про проведення конкурсу щодо визначення кращої дипломної роботи; про розробку нових освітньо-професійних програм; про інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці та інші поточні питання.
Засідання проходило у діловій конструктивній атмосфері.


23 лютого 2019 року


Відбулось чергове заняття у Школі Майбутнього Менеджера. Заняття на тему: «Стратегії управління конфліктами (міні тренінг)» проводила кандидат технічних наук, доцент Вишневська Віолетта Михайлівна. Вона розкрила сутність стратегії управління конфліктами, пояснила школярам її переваги та недоліки. Як приклад, було розглянуто ситуації «Донорське серце» та «Апельсин», де у жвавому діалозі учнями було обрано стратегію поведінки у разі виникнення конфлікту. Усього був присутній 21 учень. Школярі були дуже зацікавлені темою заняття та задавали викладачеві актуальні питання.


19 лютого 2019 року


19 лютого 2019 року закінчила роботу атестаційна комісія з прийому державного екзамену та захисту магістерських робіт із спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека».
Пройшов другий день захисту дипломних робіт магістрів зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Економічна безпека» для студентів денної форми навчання.
Державна атестаційна комісія, затверджена наказом директора інституту від 12 листопада 2018 р. №137, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Г.М.Запша. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е.Красностанова. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В.І.Паламарчук, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій М.О.Міхляєв. Секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Н.І.Костенко. Робота ДЕК проходила у діловій та конструктивні атмосфері.
В результаті захисту дипломних робіт магістрів студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 4 студенти;
- «добре» - 1 студент;
- «задовільно» - 3 студенти.
Колектив кафедри менеджменту організацій сердечно вітає всіх магістрів кафедри денної і заочної форми навчання з успішним складанням державних іспитів та захистом дипломних робіт і бажає всім випускникам усіляких успіхів у їх подальшій професійній діяльності та особистому житті!!!


18 лютого 2019 року


18 лютого 2019 року продовжила свою роботу атестаційна комісія з прийому державного екзамену та захисту магістерських робіт із спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека».
Відбувся захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Економічна безпека» для студентів денної форми навчання.
Державна атестаційна комісія, затверджена наказом директора інституту від 12 листопада 2018 р. №137, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Г.М.Запша. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е.Красностанова. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В.І.Паламарчук, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій М.О.Міхляєв. Секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Н.І. Костенко. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем. У роботі комісії також активну участь прийняв перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.П.Попов.
В результаті захисту дипломних робіт магістрів студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 5 студентів;
- «добре» - 1 студентів;
- «задовільно» - 2 студенти.
Вітаємо всіх з успішним захистом магістерських робіт!


Продовження занять у Школі Майбутнього Менеджера


16 лютого 2019 року, після зимових канікул, продовжилися заняття у Школі Майбутнього Менеджера. Заняття на тему «Особливості менеджменту банківської сфери діяльності» провів доцент кафедри менеджменту організацій - Майданюк Сергій Ігорович. Заняття проходило у формі дискусії, у ході якої присутні учні (яких було більш двадцяти) активно ставили до викладача питання, які стосуються теми заняття та є актуальними для них як для майбутніх менеджерів так і як для громадян України, для яких використання сучасних банківських послуг стає невід’ємною частиною їх життя.


15 лютого 2019 року


15 лютого 2019 року продовжила свою роботу атестаційна комісія з прийому державного екзамену та захисту магістерських робіт із спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека».
Відбувся державний екзамен зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Економічна безпека» для студентів денної форми навчання.
Державна атестаційна комісія, затверджена наказом директора інституту від 12 листопада 2018 р. №137, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Г.М.Запша. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е.Красностанова. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В.І.Паламарчук, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій М.О.Міхляєв. Секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Н.І. Костенко. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем.
В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 7 студентів;
- «добре» - 6 студентів;
- «задовільно» - 3 студенти.
Бажаємо всім успішного захисту магістерських робіт!


13 лютого 2019 року


13 лютого 2019 року відбувся третій день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Економічна безпека».
Захист приймала атестаційна комісія з прийому державного екзамену та захисту магістерських робіт, із спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна атестаційна комісія, затверджена наказом директора інституту від 12 листопада 2018 р. №137, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Г.М.Запша. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е.Красностанова. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В.І.Паламарчук, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій М.О.Міхляєв. Секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Н.І. Костенко. На захисті був присутній перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.П.Попов. Робота комісії проходила у продуктивній та позитивній атмосфері.
В результаті захисту дипломних робіт магістрів студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 3 студенти;
- «добре» - 5 студентів.
Колектив кафедри менеджменту організацій вітає усіх випускників заочної форми навчання з успішним захистом дипломних робіт і бажає їм креативності та натхнення у подальшій професійній діяльності!


12 лютого 2019 року


12 лютого 2019 року відбувся другий день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Економічна безпека». Захист приймала атестаційна комісія з прийому державного екзамену та захисту магістерських робіт, із спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна атестаційна комісія, затверджена наказом директора інституту від 12 листопада 2018 р. №137, працювала у повному складі.


11 лютого 2019 року


11 лютого 2019 року відбувся перший день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес адміністрування».08 лютого 2019 року


8 лютого 2019 року розпочала свою роботу атестаційна комісія з прийому державного екзамену та захисту магістерських робіт, із спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Роботу атестаційної комісії словами привітання розпочав директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М.Іжа, який побажав усім успішної здачі іспиту та в подальшому – захисту дипломних робіт. Державна атестаційна комісія, затверджена наказом директора інституту від 12 листопада 2018 р. №137, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Г.М.Запша. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е.Красностанова. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В.І.Паламарчук, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій М.О.Міхляєв. Секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Н.І. Костенко. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем та відтворенням конструктивного клімату.
В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 2 студенти;
- «добре» - 21 студент;
- «задовільно» - 1 студент.
Бажаємо усім щасливого захисту магістерських робіт!


Засідання кафедри менеджменту організацій


21 січня 2019 року відбулось чергове засідання кафедри менеджменту організацій. Засідання проводила завідуюча кафедрою – кандидат економічних наук, доцент Красностанова Наталія Едуардівна. У ході засідання кафедри завідуючою разом з викладачами кафедри були обговорені наступні питання: про готовність до захисту магістерських робіт студентами другого курсу магістратури денної та заочної форм навчання; про хід виконання плану видання; про підготовку до проведення 18 квітня 2019 року Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю: «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»; про інформування викладачів кафедри з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці; про дотримання антикорупційного законодавства України науково-педагогічними працівниками інституту; про трудову та виконавчу дисципліну працівників кафедри та інші поточні питання.


Заняття у Школі майбутнього менеджера


22 грудня 2018 року відбулося заключне у першому семестрі заняття у Школі майбутнього менеджера. Заняття пройшло у форматі ділової гри, в процесі якої слухачі розглядали реальний кейс: відкриття власного бізнесу – малого підприємства з виробництва і продажу футбольних м’ячів.
На підставі прогнозних даних маркетингового дослідження (ціна, обсяг продажу, витрати) слухачі за допомогою технології CVP-аналізу мали можливість власноруч розрахувати прибуток підприємства і визначити, чи є економічно доцільним відкриття цього бізнесу.
Заняття провела доцент кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук Журавель Олена Володимирівна.
Викладачі Школи майбутнього менеджера бажають усім слухачам прекрасних новорічних свят та чекають усіх на продовженні занять Школи майбутнього менеджера у лютому 2019 року!


День відкритих дверей


20 грудня 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні 9-11 класів шкіл міста Одеси та одеської області, а також їх батьки та учителі з метою інформування усіх запрошених з порядком вступу, змістом та перевагами отримання вищої освіти в ОРІДУ НАДУ.
Викладачі кафедри менеджменту організацій начолі з завідуючою кафедрою – кандидатом економічних наук, доцентом Красностановою Наталією Едуардівною активно приймали участь у спілкуванні з усіма завітавшими до Дня відкритих дверей гостями: проводили бесіди, розпвідаючи про спеціальність «Менеджмент» та особистості студентського життя; запрошували учнів відвідувати цікаві безкоштовні заняття у Школі майбутнього менеджера.
Присутні гості проявили зацікавленість у наданій їм інформації та отримали докладні відповіді на всі поставлені ними запитання.


Заняття у Школі майбутнього менеджера


15 грудня 2018 року відбулося заняття у Школі майбутнього менеджера. Заняття провів доцент кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук Дюков Валерій Павлович. Тема заняття: «Цінова стратегія фірми». Школяри із зацікавленням слухали викладача, який розповідав про сутність та особливості формування такого економічного поняття, як ціна, залежно від стратегії, обраної підприємством та умов його функціонування. Крім того, присутні із захопленням прийняли участь у діловій грі, де конкурувало декілька команд за отримання найбільшого прибутку у сфері послуг, а саме кафе-бістро.


Турнір з ділових комп’ютерних ігор у рамках школи майбутнього менеджера


8 грудня 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України у рамках роботи Школи майбутнього менеджера, відбувся Турнір з ділових комп’ютерних ігор. Турнір проводили викладачі кафедри менеджменту організацій, модератор – доцент кафедри – Дюков Валерій Павлович.
У турнірі прийняли участь школярі, які постійно відвідають Школу майбутнього менеджера, а також запрошені бажаючі прийняти участь учні випускних класів.
Учасники Турніру сформували команди, після чого вони змогли спробувати свої сили в умовах реальної економічної ситуації, прийняти власні та колективні рішення у різних економічних умовах.
Усі команди приймали активну участь у турнірі і були захоплені грою.
За результатами гри перемогу одержала команда учнів з одеської загальноосвітньої школи №12 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
Переможці, а також і усі інші учасники гри, отримали цікаві і корисні пам’ятні призи.
Одеська загальноосвітня школа №12 І-ІІІ ступенів


День відкритих дверей


У суботу 8 грудня 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся день відкритих дверей. На захід були запрошені учніі 10-11 класів. Головна мета такої зустрічі - ознайомлення старшокласників з умовами вступу, змістом та перевагами навчання в ОРІДУ НАДУ.
Кафедра менеджменту організацій взяла активну участь у проведенні дня відкритих дверей. Викладачі кафедри протягом усього заходу проводили бесіди зі школярами та їх батьками, розпвідаючи про спеціальність «Менеджмент» та особистості студентського життя.
Гості, яких було майже 200 осіб, проявили зацікавленість у спілкуванні з викладачами та отримали докладні відповіді на всі поставлені ними запитання.
Бажючі присутні на дні відкритих дверей учні старших класів змогли прийняти участь у Турнірі з компютерних ділових ігор, який проводила кафедра менеджменту організацій у рамках роботи Школи майбутнього менеджера.


День відкритих дверей


6 грудня 2018 року студентка першого курсу магістратури кафедри менеджменту факультету менеджменту та бізнес-технологій - Наталія Антоненкова прийняла участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку», яка відбулася в університеті імені Альфреда Нобеля в Днепрі, з докладом на тему: «Проблемы маркетингового планирования на начальных этапах развития малого бизнеса» (науковий керівник - професор Яроміч Світлана Анатоліївна).
Виступ зустрів жвавий відгук учасників конференції. За участь у конкурсі наукових робіт Наталія Антоненкова була нагорождена дипломом І ступеня.


Засідання кафедри менеджменту організацій


6 грудня 2018 року відбулось чергове засідання кафедри менеджменту організацій. Засідання провела завідувач кафедри, доцент Красностанова Наталія Едуардівна. Присутніми були обговорені наступні питання: про підготовку матеріалів для ліцензування освітньої діяльності ОРІДУ НАДУ при Президентові України з підготовки іноземних громадян за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»; про хід написання та підготовки до захисту магістерських робіт студентами денної та заочної форм навчання; про направлення на підвищення кваліфікації (стажування) викладача кафедри — доцента Величко Т.Г.; про зміну теми дисертаційної роботи аспіранта Стояна Рустама Георгійовича (науковий керівник доц.,к.е.н Красностанова Н.Е.); про трудову та виконавчу дисципліну працівників кафедри; про інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці; а також інші поточні питання.


День відкритих дверей


У четверг 29 листопада 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся день відкритих дверей. Захід проводився для учнів 10-11 класів з метою ознайомлення них з порядком вступу, змістом та перевагами навчання в ОРІДУ НАДУ.
Кафедра менеджменту організацій взяла активну участь у проведенні дня відкритих дверей. Майже всі викладачі кафедри були присутні та проводили бесіди зі школярами та їх батьками, розпвідаючи про спеціальність «Менеджмент» та особистості студентського життя.
Гості, яких було близько 500 осіб, проявили зацікавленість у спілкуванні з викладачами, та отримали докладні відповіді на всі поставлені ними запитання.


1 грудня 2018 року


Відбулося заняття у Школі майбутнього менеджера на тему «Відкриття власного бізнесу: ділова гра». Заняття проводила доцент кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук Журавель Олена Володимирівна. Ця тема привернула увагу усіх присутніх школярів. Під час заняття учні дізналися про цілі бізнесу та шляхи їх досягнення; ознайомились з особливостями відкриття власного бізнесу та з використанням кейсу оцінювали результативність роботи торговельної компанії.


Заняття у Школі майбутнього менеджера


24.11.2018 відбулось чергове заняття у Школі майбутнього менеджера. Заняття провела професор кафедри менеджменту організацій Яроміч Світлана Анатоліївна.
Тема заняття: «Самоменеджмент для майбутніх менеджерів».
В рамках цієї теми присутні ознайомились з такими питаннями:
- роль самоменеджменту у подальшому розвитку школярів;
- проведення самоаналізу для виявлення якостей менеджера;
- окремі моменти тайм-менеджменту («жаба» та «мамонт», як види робіт і технології їх виконання);
- біоритми – як основа формування особистого плану роботи;
- розгляд ситуації – «вміння проводити телефонну розмову».
Присутні школяри уважно слухали викладача, ставили питання за темою заняття. Особливий інтерес у них викликала ситуація про телефонну розмову.


17 листопада 2018 року

Відбулось чергове заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття проводила старший викладач кафедри менеджменту організацій Привалова Наталія Володимирівна. На занятті були присутні понад тридцяти учнів. На початку заняття за темою: «Етика та етичні взаємовідносини в офісному середовищі» викладач привітала усіх присутніх з Міжнародним днем студентів. Під час заняття, яке проводилося у формі «ділової гри» перед слухачами школи виступили молоді бізнесмени міста Одеси Дмитро Чута та Ілона Белюк, які розповіли присутнім про свій досвід побудови та становлення бізнесу, а також відповіли на численні запитання учасників заходу. Під час заняття було розглянуто низку актуальних питань з етичних та етико-психологічних взаємовідносин в офісному середовищі. Усі присутні приймали активну участь у запропонованій лектором діловій грі. Отримані у її ході знання сприятимуть їм у майбутньому як у навчанні, так і у практичній діяльності. По завершенню заняття переможці отримали щедрі подарунки від відомих бізнесменів міста Одеси: Дмитра Чути, Ілони Белюк та Савелія Лібкіна.


17 листопада

У субботу 17 листопада в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся день відкритих дверей. Захід проводився для учнів 9-11 класів з метою ознайомлення них з порядком вступу, змістом та перевагами навчання в ОРІДУ НАДУ. Кафедра менеджменту організацій брала активну участь у проведенні дня відкритих дверей. Майже всі викладачі кафедри були присутні та проводили бесіди зі школярами та їх батьками, розпвідаючи про спеціальність «Менеджмент» та особистості студентського життя. Усі гості проявили зацікавленість у спілкуванні з викладачами, та отримали докладні відповіді на всі поставлені ними запитання. Бажаючі школяри мали змогу водночас ознайомитися з роботою «Школи майбутнього менеджера», яка працює на безкштовній основі в інституті. На заході були присутні представники преси, які освітили День відкритих дверей на телебаченні.


14 лютого 2018 року

У середу 14 лютого 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулась відкрита лекція доцента кафедри менеджменту організацій Бутенко Тетяни Василівни. Лекція була проведена для студентів першого курсу магістратури, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент». Крім студентів, на лекції були присутні також інші викладачі. Тема лекції: «Організація обліку за центрами відповідальності та трансфертне ціноотвурення». Для детального розгляду тему були розглянуті наступні питання: сутність і види центрів відповідальності, оцінювання діяльності центрів відповідальності, сутність і види трансфертних цін. Для наочності подання матеріалу лектор використовувала детальну, структуровану презентацію теми. Студенти приймали активну участь у занятті, ставили питання, дискутували за темою лекції.


П’ятнадцятого листопада 2018 року

Відбулося чергове засідання кафедри менеджменту організацій, на якому було розглянуто багато важливих питань, а саме: про виконання Перспективного Плану ОРІДУ НАДУ за 2018 рік; про виконання пунктів Перспективного плану та Пріоритетів розвитку інституту на 2018 – 2019 н.р.; про початок роботи «Школи майбутнього менеджера»; про роботу семінару НДРС та наукову роботу студентів; про забезпечення виконання Плану заходів щодо організації набору студентів до інституту у 2019 році; про трудову та виконавчу дисципліну працівників кафедри, аналіз результатів моніторингу навчального процесу; про інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці; актуальні напрямки підвищення кваліфікації викладачів кафедри, а також інші поточні питання. Особливу увагу усіма викладами було приділено питанням підготовки, організації та проведення в інституті дня відкритих дверей.


10 листопада 2018 року

10 листопада 2018 року відбулося друге заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття на тему: «Особисті здібності – основа створення вдалого бізнесу» проводив доцент кафедри менеджменту Міхляєв Максим Олексійович. Ця тема привернула увагу усіх присутніх відвідувачів занять. Під час заняття учні дізналися як можливо розпізнавати свої особисті здібності та отримали практичні рекомендації з їх монетизації. Усі присутні проявили жваве захоплення темою заняття та приймали у ньому активну участь.


Інтелектуальна гра ЩО? ДЕ? КОЛИ?

8 листопада 2018 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулася VІІ щорічна гра «Що? Де? Коли?». Організували та провели інтелектуальну гру викладачі кафедри менеджменту організацій та студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій. У грі прийняли учать девять команд. Кожна команда складалася з 6 студентів, включаючи капітана команди, а також викладача, якого команди обирали, шляхом жеребкування.

ЩО? ДЕ? КОЛИ?
Шановні друзі!

Кафедра менеджменту організацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України запрошує усіх бажаючих студентів факультету менеджменту та бізнес-технологій прийняти участь у інтелектуальній грі: Що? Де? Коли? Для участі у грі потрібно сформувати команду з 6 гравців, надати команді назву та повідомити про це кафедру менеджменту організацій. Гра відбудеться 8.11.2018 о 14.00 в аудиторії 407. Чекаємо усіх бажаючих!

Відкриття Школи майбутнього менеджера

3 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії управління при Президентові України відбулося урочисте відкриття «Школи майбутнього менеджера». На запрошення викладачів кафедри менеджменту організацій відгукнулись учні із загальноосвітніх шкіл м. Одеси та Одеського регіону, а також їх батьки. У заході прийняли участь викладачі кафедри менеджменту організацій: Красностанова Н.Е., Паламарчук В.І., Акименко Н.В., Величко Т. Г., Майданюк С.І., Міхляєв М.О., Томашевська М.В., Привалова Н.В. та студенти, що навчаються на четвертому курсі бакалаврату за спеціальністю «менеджмент». Завідувач кафедри Красностанова Н.Е. відкрила захід та виступила перед запрошеними гостями з привітаннями та доповіддю про сутність поняття «менеджмент», зміст та особливості роботи менеджерів у різних сферах. Вона детально відповіла на питання про умови вступу на очну та заочну форми навчання до бакалаврату та магістратури, про переваги та особливості навчання в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. З привітаннями до присутніх виступили усі викладачі кафедри та студент четвертого курсу бакалаврату Пилипенко В., а професор Паламарчук В.І. провів ознайомлювальну екскурсію по інституту.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід»

26 жовтня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід» за участю багатьох вітчизняних та іноземних вчених з питань публічного управління. У рамках конференції кафедрою була проведена секція: «Нові інструменти менеджменту в публічному управлінні». Керівник секції – завідуюча кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук, доцент Красностанова Наталія Едуардівна. Активну участь у роботі секції прийняли усі викладачі кафедри менеджменту організацій та студенти магістратури. Всього у роботі секції прийняло участь понад тридцяти дослідників. Особливий інтерес та жваву дискусію викликав виступ магістранта Вадима Мадея (науковий керівник – доцент Акименко Н.В.) У майбутньому кафедра планує продовжувати вести плідну наукову роботу.

Відкрита лекція доцента Міхляєва О.М.

В понеділок 22 жовтня 2018 року відбулась відкрита лекція доцента кафедри менеджменту організацій Міхляєва Максима Олексійовича для студентів першого курсу бакалаврату, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент», з дисципліни «Організаційна поведінка», на тему: «Формування груп і команди в організаціях». В ході відкритої лекції були сформульовані основні терміни, що стосуються даної теми, розкрити такі актуальні питання, як формальні й неформальні групи в організації, види поведінки членів формальних та неформальних груп, були визначені особливості впливу онлайнових неформальних груп на офлайнові формальні групи. У ході відкритого заняття лектором було наведено багато практичних прикладів з теми заняття. Викладення матеріалу проходило у форматі діалогу зі слухачами та відповідей на усі питання, які виникали у студентів під час лекції. Спостерігалось активне зацікавлення студентів аспектами побудови різних видів груп та навичкам управління ними.

Урочисте вручення почесної грамоти

11 жовтня 2018 року на щорічних зборах трудового колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України директор інституту Іжа М.М. вручив завідуючій кафедри менеджменту організацій Красностановій Наталії Едуардівні Почесну грамоту Одеської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування і виконавчої влади та з нагоди дня Працівників освіти.
Колектив кафедри менеджменту організацій щиро вітає Наталію Едуардівну з отриманням Почесної грамоти та бажає їй творчого натхнення для подальшої успішної роботи.

Захист кандидатської дисертації


Кафедра менеджменту організацій вітає старшого викладача кафедри Привалову Наталію Володимирівну з успішним захистом дисертації за темою «Організаційний розвиток органів публічної влади: моніторинг якісної трансформації людських ресурсів» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління, який пройшов 14 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованій вченій раді Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу.
Щиро бажаємо Наталії Володимирівні здоров’я, творчої наснаги, успіхів у всіх сферах діяльності, життєвих благ та невичерпних сил і енергії для реалізації всіх мрій і задумів.

Подяка викладачам за профорієнтаційну практику


У період з 29 травня по 8 червня 2018 року учні 10-х класів Одеського економічного ліцею Одеської міської ради Одеської області, Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області проходили практику на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України, у рамках якої майбутні випускники мали можливість детальніше ознайомитися із програмою підготовки менеджерів, поглибити свої знання в області управління й англійської мови за професійним напрямом.
3 вересня 2018 на урочистій лінійці в Одеському юридичному ліцеї, з нагоди початку нового навчального року, доцент кафедри менеджменту організацій Т.Г. Величко в урочистій обстановці вручила сертифікати випускникам Одеського юридичного ліцею.
Директор ліцею Гернега Олександр Григорович висловив слова вдячності за організацію профорієнтаційної практики учнів Одеського юридичного ліцею з менеджменту та англійській мови декану факультету менеджменту та бізнес-технологій Ю.В.Євстюніної і доценту кафедри менеджменту організацій Т.Г.Величко. Також представникам інституту було вручено сертифікати та виражено сподівання на плідну подальшу роботу.

Початок 2018/2019 навчального року


У понеділок 3 вересня 2018 року в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України колектив кафедри менеджменту організацій разом з усіма співробітниками, студентами та почесними гостями прийняв учать в урочистому початку нового 2018/2019 навчального року.
Директор інституту Іжа М.М. нагородив першокурсників, які набрали найбільшу кількість балів під час вступних випробувань, пам’ятними адресами та подарунками. Серед них студент першого курсу бакалаврату за напрямом «Менеджмент» Микита Кірпічніков, який отримав символічний студентський квиток.
За активну участь у громадському житті інституту та перемогу у конкурсі «Національна академія державного управління при Президентові України очима слухачів» Почесною грамотою Національної академії нагородили студентів факультету менеджменту та бізнес-технологій: Дар’ю Тодорову, Єлизавету Літінську, Ельвіру Коритнянську.
Після завершення урочистої події викладачі кафедри менеджменту розпочали заняття, на всіх курсах для студентів бакалаврата та магістратури. Перше заняття для студентів випускного четвертого курсу бакалаврату за напрямом «Менеджмент» провів кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Майданюк Сергій Ігорович.
Колектив кафедри менеджменту організацій на чолі із завідуючою кафедрою Красностановою Наталією Едуардівною бажає усім студентам кафедри приємного, корисного та успішного навчання за обраним напрямом!!!

Завершення занять у «Літній школі бізнесу і безпеки»

7 липня 2018 року відбулось останнє заняття у «Літній школі бізнесу і безпеки». Робота школи була спрямована на ознайомлення слухачів з напрямами діяльності майбутніх менеджерів, які будуть детально вивчатись у магістратурі.Вручення випускникам кафедри Менеджменту організацій дипломів бакалавра

27 червня 2018 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра студентам кафедри Менеджменту організацій зі спеціальності «Менеджмент». У цьому році кафедра випустила бакалаврів денної та заочної форм навчання.23 червня 2018 року Продовження занять у «Літній школі бізнесу і безпеки»

23 червня 2018 року продовжились заняття у «Літній школі бізнесу і безпеки». Викладачі кафедри «Менеджменту організацій» продовжили ознайомлювати слухачів з напрямами діяльності майбутніх менеджерів, які будуть детально вивчатись ними під час подальшого навчання у магістратурі.Літня школі бізнесу і безпеки

16 червня 2018 року почались заняття у «Літній школі бізнесу і безпеки». Заняття проводяться з метою ознайомлення слухачів з напрямами діяльності майбутніх менеджерів, які будуть детально вивчатись у магістратурі.
Другий рік поспіль в ОРІДУ НАДУ при Президентові України у рамках навчальної практики проводиться навчальна робота з учнями десятих класів провідних навчальних закладів міста Одеси, а саме Одеського економічного ліцею та Одеського юридичного ліцею. Ця робота проводиться на Факультеті менеджменту та бізнес-технологій інституту. У 2018 році для учнів передбачено проведення п’ятнадцяти занять орієнтованих на вивчення основ менеджменту та поглиблення знань з іноземної мови.25 травня 2018 року


   25 травня 2018 року, о десятій годині ранку, розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія за спеціальністю Менеджмент. Державний екзамен складали студенти 5 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій, спеціальності Менеджмент. Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 15 травня 2018 року № 65, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, дійсний член Академії економічних наук, директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету – Філиппова С.В. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Красностанова Н.Е. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту організацій Паламарчук В.І. та д.е.н, професор кафедри менеджменту організацій Горячук В.Ф., секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту та бізнес-тнхнологій Згурська О.С.
   З привітанням та побажаннями успішної здачі екзаменів до присутніх звернувся перший заступник директору ОРИДУ НАДУ – Попов М.П. та декан факультету менеджменту та бізнес-технологій – Євстюніна Ю.В.
   В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
   - «відмінно» - 2 студента;
   - «добре» - 10 студентів;
   - «задовільно» - 4 студента.
   Колектив кафедри бажає випускникам успішного вступу та подальшого навчання у магістратурі!


19 травня 2018 року


   Дев’ятнадцятого травня 2018 року о десятій годині ранку, біля Одеської державної адміністрації, відбулася урочиста подія підняття прапору Європи, присвячена святкуванню Дня Європи в Одесі. На заході були присутні представники Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Кафедру менеджменту організацій представила доцент кафедри – Акименко Н.В. Зі словами привітання до зібравшихся виступив голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов. Після урочистого підняття прапору були виконані гімни Європейського Союзу та України. Маршем перед присутніми пройшов військовий оркестр. По закінченню заходу відбувся запуск повітряних куль. Крім того, для бажаючих було проведене безкоштовне тестування з англійської мови.

18 травня 2018 року


В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч з Саввою Лібкіним – українським ресторатором, співвласником компанії «Ресторани Савви Лібкіна», людиною, яка уособлює собою успіх. В зустрічі взяли участь викладачі, слухачі та студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій ОРІДУ, а також інших закладів вищої освіти міста Одеси.

14 травня 2018 року


   В рамках стажування викладачів кафедри менеджменту організацій ОРІДУ НАДУ, старший викладач кафедри Привалова Н. В. провела відкрите заняття за темою «Адміністрування управлінських рішень» з дисципліни «Адміністративний менеджмент» на базі Одеського національного політехнічного університету. На занятті були присутні як студенти Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ, так і студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

10 травня 2018 року

10 травня 2018 року вперше відбувся міжрегіональний батл з гри «Що? Де? Коли?» в режимі онлайн відеоконференції між командами Одеського та Дніпропетровського регіональних інститутів НАДУ при Президентові України. В заході взяли участь три команди з Одеси та три команди з Дніпра (викладачі та студенти). Від ОРІДУ прийняли участь студенти бакалаврату зі спеціальності «Менеджмент», слухачі магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», а також викладачі. В команді викладачів Одеського регіонального державного інституту управління кафедру менеджменту організацій представляли: доцент Майданюк С.І., доцент Акименко Н.В. та старший викладач кафедри Привалова Н.В. І викладачі і студенти обох навчальних закладів приймали активну учать у заході. Батл пройшов в динамічній та цікавій формі, у атмосфері здорової конкуренції. Підсумовуючи результати проведення батлу учасники виразили бажання щодо його проведення на постійній основі.

26 квітня 2018 року

Кафедра менеджменту організацій, за підтримки факультету менеджменту та бізнес-технологій, а також студентського самоврядування інституту 26 квітня 2018 року провела XIX Всеукраїнську щорічну студентську науково-практичну конференцію за міжнародною участю: «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології».


21 квітня 2018 року Урочисте закриття Школи Майбутнього Менеджера

21 квітня 2018 року відбулося останнє урочисте заняття у Школі Майбутнього Менеджера у 2017-2018 навчальному році. У заході прийняли участь викладачі кафедри менеджменту організацій та учні, які навчались у Школі Майбутнього Менеджера. Захід відкрила відповідальна за організацію роботи школи, старший викладач кафедри менеджменту організацій Томашевська Марина Вячеславівна.

31 березня 2018 року

В рамках роботи Школи майбутнього менеджера продовжуються заняття для учнів шкіл, коледжів, ліцеїв Одеської області. При бажанні, також заняття Школи відвідують студенти вищих навчальних закладів міста Одеси. Так, 31 березня в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проведено заняття за темою «Етика та етичні взаємовідносини в офісному середовищі» - друга частина. Продовжуючи розгляд актуальної теми з учасниками заняття старший викладач кафедри менеджменту організації Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Привалова Наталія Володимирівна розповіла про основи етичних взаємовідносин між колегами в колективі та про ділове спілкування з клієнтами або відвідувачами в будь-яких установах. Також зацікавила всіх присутніх інформацію про норми ділового, офісного дресс-коду.

24 березня 2018 року

В рамках Дня відкритих дверей в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України 24 березня 2018 року було проведено презентацію роботи всього інституту і безпосередньо презентацію роботи кафедри менеджменту організацій, яка плідно працює з 2002 року, та є однією з випускаючих кафедр інституту. Основним завданням кафедри є підготовка фахівців у сфері бізнес-адміністрування та економічної безпеки організації.

24 березня 2018 року

Продовжується цикл занять в рамках Школи майбутнього менеджера. Так, 24 березня поточного року, відповідно до затвердженого плану, проведено чергове заняття «Етика та етичні взаємовідносини в офісному середовищі» - перша частина. З учасниками Школи майбутнього менеджера зустрілась старший викладач кафедри менеджменту організацій Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Наталія Володимирівна Привалова. Заняття було проведено у формі тренінгу, тому вивчення основних базових знань щодо етичних взаємовідносин в колективі було проведено у формі «мозкового штурму», а закріплення теоретичних знань – через практику виконання відповідних завдань у формі «ділової гри».

22 березня 2018 року

Двадцять другого березня 2018 року, відбулося засідання кафедри менеджменту організацій. На початку засідання чоловічий колектив кафедри поздоровив усіх працюючих на кафедрі жінок з міжнародним жіночим днем – восьмим березня. Чоловіки подарували кожній жінці красиві весняні квіти та побажали завжди залишатись такими ж красивими і щасливими як зараз, а також подальших успіхів у професійній діяльності. На засіданні кафедри також було приділено увагу таким важливим питанням, як: підготовка до проведення XІХ щорічної міжвузівської студентської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології», трудова та виконавча дисципліна працівників кафедри, аналіз результатів моніторингу навчального процесу, забезпечення виконання плану заходів щодо організації набору студентів до інституту у 2018 році, інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці. Інші поточні питання.

17 березня 2018 року

17 березня 2018 року в рамках роботи Школі майбутнього менеджера було проведено заняття в на тему «Групова поведінка, ефективні комунікації в менеджменті». Заняття проводила кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Величко Тетяна Григорівна. На занятті були присутні понад двадцяти школярів. У ході заняття, в рамках зазначеної теми розглядались такі поняття сучасного менеджменту як ефективні комунікації, способи прийняття управлінських рішень. Слухачі виявили велику зацікавленість темою даного заняття, прийняли активну участь у дискусії за темою заняття та у запропонованій викладачем ситуаційній грі, яка була проведена в динамічній інтерактивній формі.

14 березня 2018 року

Чотирнадцятого березня 2018 року викладачі кафедри менеджменту організацій: доцент Акименко Н.В., доцент Журавель О.І. та доцент Майданюк С.І відвідали круглий стіл «Шляхи локалізації Цілей Сталого Розвитку в Одеському регіоні» в рамках міжнародного проекту ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». У рамках круглого столу Вітальне слово було надано Директору Одеського регіонального інституту державного управління, заслуженому працівнику освіти України, доктору політичних наук, професору Іжі М.М., а також міжнародному менеджеру проекту Хендрік ван Зілу. Потім відбулися дві панельні дискусії за участю координаторів проекту та керівників департаментів Одеської обласної ради та Одеської державної адміністрації. У кінці проведення круглого столу відбулася відкрита дискусія за результатами та напрямками подальшої діяльності у рамках зазначеного проекту.

3 березня 2018 року

Третього березня 2018 року у Школі Майбутнього Менеджера відбулося заняття на тему «Роль публічного виступу в діяльності сучасного менеджера». Не зважаючи на погодні умови, на занятті були присутні учні, що відвідають зазвичай заняття у Школі Майбутнього Менеджера. Заняття проводила декан факультету менеджменту і бізнес-технологій к.е.н., доцент Євстюніна Ю.В. У ході заняття було приведено багато прикладів публічних виступів видатних менеджерів та публічних діячів Усі учні були дуже зацікавлені тематикою заняття та дуже жваво приймали участь у дискусійній бесіді про основи та особливості вдалого публічного виступу.

24 лютого 2018 року

Двадцять четвертого лютого 2018 року, після канікул продовжено проведення занять у Школі Майбутнього Менеджера. На занятті були присутні двадцять учнів. Відповідальна за роботу Школи Майбутнього Менеджера ТомашевськаМ.В. довела до учнів інформацію про умови вступу до ОРІДУ НАДУ при президентові України у 2018 році. Заняття на тему «Маркетингове забезпечення бізнесу та труднощі, що виникають в процесі його створення» провів к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Міхляєв М.О. Заняття було проведено цікаво та захоплююче. Усі учні приймали участь у дискусіях, приводили свої приклади та задавали багато питань викладачеві.

22 лютого 2018 року

Двадцять другого лютого 2018 року, відбулося чергове засідання кафедри менеджменту організацій, на якому був проведений аналіз захисту дипломних робіт здобувачів вищої освіти ступеня магістр денної та заочної форм навчання, який відбувся у лютому 2018 року. Обговорювалось виконання індивідуальних планів викладачів кафедри за перший семестр 2017/2018 навчального року, розглядались важливі питання про підготовку до акредитації бакалаврської освітньої програми за спеціальністю «Менеджмент» та питання відповідності ліцензійним вимогам, щодо надання освітніх послуг. Також обговорювався хід підготовки до проведення науково-практичної студентської конференції; визначення місць проходження виробничої практики для студентів четвертого курсу, денної форми навчання та п’ятого курсу заочної форми навчання за спеціальністю «Менеджмент»; закріплення напрямків магістерських робіт для здобувачів вищої освіти першого курсу денної і заочної форм навчання. Піднімались питання про трудову та виконавчу дисципліну працівників кафедри; про інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці. Інші поточні питання.


16 лютого 2018 року

Сьогодні, шістнадцятого лютого 2018 року, відбувся останній у цьому семестрі захист магістерських робіт здобувачів наукового ступеню магістр, 3 курсу заочної форми навчання, факультету менеджменту та бізнес-технологій, за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», спеціалізації «Менеджмент економічної безпеки».

15 лютого 2018 року


15 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів наукового ступеню магістр, 3 курсу заочної форми навчання, факультету менеджменту та бізнес-технологій, за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», спеціалізації «Менеджмент організації інвестиційної діяльності».
Державна комісія № 1, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Запша Г. М. Заступник голови комісії – к.е.н., професор, професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В. І. Паламарчук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій М. О. Міхляєв, секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Антонченко Л. І.
Представлені до захисту дипломні роботи відповідали всім встановленим вимогам та мали практичну спрямованість.

В результаті захисту дипломних робіт здобувачі ступеню магістр отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 5 студентів;
- «добре» - 6 студентів.
Колектив кафедри бажає випускникам успіхів у професійній діяльності!

10 лютого 2018 року


10 лютого 2018 року розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія по прийому державного екзамену студентів 3 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 8.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 3, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Запша Г. М. Заступник голови комісії – к.е.н., професор, професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В. І. Паламарчук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій М. О. Міхляєв, секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Антонченко Л. І. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем та відтворенням конструктивного клімату.
В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 9 студентів;
- «добре» - 8 студентів;
- «задовільно» - 1 студент.
Бажаємо щасливого захисту магістерських робіт!

09 лютого 2018 року


09 лютого 2018 року розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія по прийому державного екзамену студентів 2 курсу денної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека» . Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. А. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем та відтворенням конструктивного клімату.
В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 5 студентів;
- «добре» - 10 студентів;
- «задовільно» - 3 студента.
Бажаємо щасливого захисту магістерських робіт!

07 лютого 2018 року

07 лютого 2018 року відбувся перший день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент)» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія № 2, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. А.. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Захист підтвердив високий рівень підготовки майбутніх фахівців та професіоналізм викладачів кафедри як керівників магістерських робіт. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:

- «відмінно» - 6 студентів;
- «добре» - 4 студента.
Бажаємо успіху в професійні діяльності, добробуту і миру!

06 лютого 2018 року

06 лютого 2018 року відбувся перший день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент)» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія № 2, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. А.. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Захист підтвердив високий рівень підготовки майбутніх фахівців та професіоналізм викладачів кафедри як керівників магістерських робіт. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:

- «відмінно» - 2 студента;
- «добре» - 7 студентів.
Бажаємо успіху в професійні діяльності, добробуту і миру!

02 лютого 2018 року

02 лютого 2018 року розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія по прийому державного екзамену студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент)» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. АЗаступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Робота ДЕК пройшла на належному організаційному рівні в теплій та доброзичливій атмосфері. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:

-«відмінно»- 6 студентів;
- «добре» - 12 студентів;
- «задовільно» - 1 студент.
Бажаємо щасливого захисту магістерських робіт!

Архів новин
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©