Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи

Цікавинки

Інтерактивний путівник по вибірковій компенті
"Електронне урядування"

Інтерактивний путівник по вибірковому блоку
«Цифрове врядування»

Знакові події та досягнення

Одеський центр інновацій
в електроному урядуванні



Новини



Другий семестр навчання першокурсників закінчився практикою з інформаційних технологій та баз даних. Чотирьох тижнева практика була спрямована на поглиблення знань у галузі практичного використання інформаційних технологій у майбутній фаховій діяльності студентів і закінчилась підготовкою індивідуальних проектів, оформлених за принципом бюджетів участі (див. соціально активний громадянин").





17 травня 2021 року відбулася науково-практична конференція «Інформаційне суспільство та сталий розвиток: прискорення цифрової трансформації» кафедри електронного урядування та інформаційних систем у режимі відеоконференції в рамках заходів до Днів науки та Європи в Україні в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.





23, 26 та 30 квітня 2021 року пройшли підсумкові у цьому півріччі засідання клубу «Інформатик» для студентів, які зацікавлені у поглибленому вивчені інформаційних технологій та їх використанні у майбутній професії.





25 березня 2021 року а рамках Європейського тижня цифрової грамотності (All Digital Week) - щорічної кампанії з цифрового включення та розширення можливостей, було проведено вебінар «Цифрові інструменти Google для державних службовців» компанією Google Україна спільно з Міністерством цифрової трансформації.




В період з 29 березня по 02 квітня 2021 року науково-навчальний центр компанії «Наукові Публікації – Publ.Science» проводив безкоштовний цикл вебінарів на тему наукометрії. Цикл вебінарів присвячений головним аспектам публікаційної діяльності наукового та науково-педагогічного працівника в міжнародних наукометрічних базах даних Scopus та Web of Science.




01 квітня 2021 року було проведено чергове засідання клубу «Інформатик» в онлайн форматі.






04 лютого 2021 року відбулося чергове робоче засідання кафедри електронного урядування та інформаційних систем в форматі онлайн.






З початком другого семестру знов поновив свою роботу науковий гурток “Інформатик”, організований на базі кафедри електронного урядування та інформаційних систем та навчально-наукової лабораторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні”.




07 грудня 2020 року була продовжена робота екзаменаційної комісії № 9 з прийому кваліфікаційних іспитів і захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які обрали вибіркову компоненту «Електронне урядування».




07 грудня 2020 року була продовжена робота екзаменаційної комісії № 9 з прийому кваліфікаційних іспитів і захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які обрали вибіркову компоненту «Електронне урядування».




03 грудня 2020 року розпочалася робота екзаменаційної комісії № 9 з прийому кваліфікаційних іспитів і захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які обрали вибіркову компоненту «Електронне урядування».




19 листопада 2020 році в режимі відеотрансляції відбувся всеукраїнський он-лайн-семінар "Цифрові інструменти Google для науковців", який організовано Міністерством освіти і науки України та Google Україна. Учасників он-лайн семінару привітали Олег Якимчук, директор по взаємодії з органами державної влади Google Україна та Артур Селецький, заступник Міністра освіта і науки України.




30 жовтня 2020 році в режимі відеоконференцзв'язку в рамках щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Україна 2030: публічне управління для сталого розвитку», яка була організована Національною академією державного управління при Президентові України та департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, відбулося секційне засідання «Цифрові трансформації - 2030: європейський вектор розвитку» під модеруванням Олександр Карпенко, д.держ.упр., доцента, завідувача кафедри інформаційної політики та цифрових технологій Національної академії.




29 жовтня 2020 відбулось чергове засідання клубу «Інформатик» для студентів, які зацікавлені у поглибленому вивчені інформаційних технологій і їх використанні у майбутній професії






Наприкінці вересня знову розпочав свою роботу у новому навчальному році науковий гурток “Інформатик”, організований на базі кафедри електронного урядування та інформаційних систем та навчально-наукової лабораторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні”.






8 жовтня 2020 року проведено робоче засідання кафедри електронного урядування та інформаційних систем в он-лайн режимі.






15 вересня 2020 року відбувся форум цифрової трансформації регіонов на якому Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві зі швейцарсько-українською програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) публічно презентувало свій напрям роботи — цифрової трансформації регіонів.



04 червня 2020 року о 20.00 відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем із слухачами магістерської програми підготовки зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які будуть опанувати спеціалізований блок «Електронне урядування». Зустріч було організована та проведена у он-лайновому режимі з використанням додатку Google Meet. До початку зустрічі слухачі отримали стислу характеристику кожного викладача кафедри із зазначенням наукових інтересів викладача та необхідних даних для проведення електронних комунікацій. Крім того, слухачі мали нагоду заздалегідь опрацювати запропоновані напрямки та піднапрямки майбутніх магістерських досліджень з урахуванням стратегічних напрямків розвитку електронного урядування в Україні.


3 вересня 2020 року відбулось чергове робоче засідання кафедри електронного урядування та інформаційних систем - перше з початку повернення до очної форми навчання.






Кафедрою електронного урядування та інформаційних систем на базі навчально - наукової лабораторії інформаційних технологій в електронному врядуванні організована робота постійно діючого науково-дослідного студентського гуртка «Інформатик», який об’єднує зацікавлених студентів спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» ОРІДУ НАДУ при Президентові України.



Кафедра електронного урядування та інформаційних систем плідно співпрацює з кафедрами закладів вищої освіти України. Налагоджені тісні зв’язки з кафедрою прикладної математики та інформатики Державного закладу «Південноукраїнський національний університет ім. К.Д. Ушинського». Цей навчальний структурний підрозділ здійснює професійну педагогічну підготовку майбутніх викладачів у напряму інформаційних технологій.



18 травня 2020 року відбулася науково-практична конференція «Інформаційне суспільство та сталий розвиток» кафедри електронного урядування на інформаційних систем у он-лайновому режимі у рамках заходів до Днів науки та Європи в Україні в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.




WTISD – 2020. Тема: "З'єднаємо до 2030 року: використання інформаційно-комунікаційних технологій для досягнення Цілей в області сталого розвитку"






Шановні колеги, аспіранти, слухачі та студенти ! Щиро вітаю Вас з Всесвітнім днем електрозв'язку та інформаційного суспільства. Ми займаємося дуже потрібною справою – передаємо свої знання, навички та вміння у сфері цифрових технологій. Саме цифрові технології є трендом світового розвитку та безумовно і одним з основних трендів в Україні.


Під час карантину, науково-педагогічні працівники кафедри приділяють особливу увагу питанням підвищення кваліфікації. До одних з найбільш доступним інструментом підвищення кваліфікації відноситься участь у професійних вебінарах, які проводять провідні компанії у ІТ-сфері. Проведемо стислий огляд вебінарів, в яких брали участь науково-педагогічні працівники кафедри.


Під час карантину, науково-педагогічні працівники кафедри приділяють особливу увагу питанням підвищення кваліфікації. Так, у березні та квітні місяці викладачі брали участі у багаточисельних вебінарах провідних компаній Microsoft, Fortinet, ESET, Softline, S&T Ukraine, TechExpert, Epson Europe B.V., IT-GRAD, ELMA BPM, 1991 Open Data Incubator, SOFTPROM тощо.


04 травня 2020 року о 12.00 відбулося чергове засідання кафедри електронного урядування та інформаційних систем в умовах карантину. Як і попереднє, засідання було проведено у он-лайновому режимі з використання додатку Google Hangouts Meet. На засіданні кафедри були присутні усі науково-педагогічні працівники кафедри та декан факультету публічного управління на адміністрування Ігор Сергійович Куспляк.


24 квітня 2020 р. відбулась Всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців «Інформатика, інформаційні системи та технології» на базі Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова та Університету Ушинського.




Кафедра електронного урядування та інформаційних систем і Одеський центр інновацій в електронному урядуванні 18 травня 2020 року планує проведення он-лайнової науково-практичної конференції “Інформаційне суспільство та сталий розвиток”.




23 квітня 2020 року для здобувачів другого рівня вищої освіти заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання факультету публічного управління та адміністрування були проведені дві лекції з дисципліни «Цифрові технології в публічному управлінні» згідно робочої програми відповідної навчальної дисципліни завідувачем кафедри Юрієм Борисовичем Пігарєвим. Лекції були проведені у он-лайновому режимі у середовищі GOGGLE Hangouts Meet. Під час проведення он-лайнових лекцій були присутні 24 слухача з 28 згідно запрошень на подію.


16 квітня 2020 року для здобувачів другого рівня вищої освіти денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування були проведені дві лекції з дисципліни «Цифрові технології в публічному управлінні» згідно робочої програми відповідної навчальної дисципліни завідувачем кафедри Юрієм Борисовичем Пігарєвим. Лекції були проведені у он-лайновому режимі у середовищі GOGGLE Hangouts Meet. Під час проведення он-лайнових лекцій були присутні 48 слухачів з 60 згідно запрошень на подію.




16 квітня 2020 року о 13.00 відбулося засідання кафедри електронного урядування та інформаційних систем. Засідання було проведено у он-лайновому режимі з використання додатку Google Hangouts Meet. На засіданні кафедри були присутні усі науково-педагогічні працівники кафедри та декани факультетів публічного управління на адміністрування Ігор Сергійович Куспляк та менеджменту та бізнес-технологій Віолета Михайлівна Вишневська.




Організуємо підготовку студентських робіт до всеукраїнської щорічної науково-практичної студентської конференції «СУЧАСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: МОДЕЛІ, СТРАТЕГІЇ, ТЕХНОЛОГІЇ»





Інститут приділяє велику увагу інформаційної безпеки корпоративним ресурсам. Згідно політики безпеки антивірусний захист покладено на комплексне антивірусне рішення від компанії ESET (ексклюзивний дистриб'ютор в Україні — «ADEON SK, s.r.o.»).



Безпекова складова організації видаленої роботи в умовах карантину В сучасних умовах підвищених ризиків інформаційної безпеки інститутом приймаються конкретні заходи.




21 лютого 2020 року в м. Одеса у приміщенні малого залу Одеської міської ради (вул. Косівська, 2Д) відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем Одеського регіонального інституту державного управління (ОРІДУ) Національної академії державного управління при Президентові України з випускниками інституту, керівниками структурних підрозділів Одеської міської ради, представниками інститутів громадянського суспільства з метою обговорення змін до програм підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері електронного урядування.


ВІТАЄМО з успішним завершенням державної атестації випускників 2020 року

Колектив кафедри "Електронного урядування та інформаційних систем" щиро вітають слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування з успішним завершенням державної атестації та присвоєнням ступеня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування»:




Публічний захист магістерських робіт випускників 2020 року факультету публічного управління та адміністрування (спеціальність “Публічне управління та адміністрування”, вибіркова компонента “Електронне урядування”)

10 лютого 2020 року в рамках державної атестації відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт слухачів факультету публічного управління та адміністрування на здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». На розгляд членам державної екзаменаційної комісії були представлені наступні роботи:




Навчально-методичний семінар

21 січня 2020 року згідно плану роботи кафедри відбувся науково-методологічний семінар, присвячений питанням підготовки науково-методичних матеріалів відповідно до листа щодо рекомендацій з навчально-методичного забезпечення Міністерства освіти і науки України від 09.07.2018 № 1/9-434 та наказу про Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти Міністерства освіти і науки України від 11.07.2019 № 977.




Зимове засідання студентського науково-дослідного гуртка «Інформатик»

На базі навчально-наукової лабораторії інформаційних технологій в електронному врядуванні відбулась остання у першому семестрі зустріч членів студентського науково-дослідного гуртка «Інформатик».





ВІТАЄМО з успішним завершенням державної атестації випускників 2019 року

Колектив кафедри "Електронного урядування та інформаційних систем" щиро вітають слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування з успішним завершенням державної атестації та присвоєнням ступеня магістра публічного управління та адміністрування:




Публічний захист магістерських робіт випускників 2019 року факультету публічного управління та адміністрування (спеціальність “Публічне управління та адміністрування”, вибіркова компонента “Електронне урядування”)

09 та 10 грудня 2019 року в рамках державної атестації відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт слухачів факультету публічного управління та адміністрування на здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».




Розпочалася робота державних екзаменаційних комісій

З 03 грудня 2019 року в інституті розпочали роботу державні екзаменаційні комісії. В період з 03 по 04 грудня 2019 року відбувся прийом державних екзаменів у слухачів факультету публічного управління та адміністрування за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за вибіркової компоненти «Електронне урядування».


Обласні студентські ігри з настільного тенісу

П’ятого та шостого листопада 2019 року збірна команда ОРІДУ НАДУ при Президентові України прийняла участь у ХХVІІІ обласних студентських іграх (чоловіки, жінки) з настільного тенісу 2019-2020 навчального року. У змаганнях брали участь тринадцять збірних команд вишів Одеси, у складі яких крім спортсменів любителів тенісу були й кандидати у майстри спорту, й майстри спорту з настільного тенісу України. Команда наших студентів у складі Новак Олександри, Нестеренко Романа, Салазкіної Ангеліни та Попової Юлії посіла дев’яте місце. Ми вітаємо наших спортсменів! Бажаємо подальших успіхів і перемог!


Осіннє засідання студентського науково-дослідного гуртка «Інформатик»

12 листопада 2019 р на базі навчально-наукової лабораторії інформаційних технологій в електронному врядуванні відбулась чергова осіння зустріч членів студентського науково-дослідного гуртка «Інформатик». Учасники клубу обговорювали питання: «Реалізація комерційної стратегії засобами соціальної мережі Instagram», «Консалтинг як напрям інформаційного менеджменту». Доповідали групи студентів факультету менеджменту та бізнес технологій, які представили власні теоретичні напрацювання з аналізу стану заявлених проблем. До аудиторії ставились тематичні проблемні питання та завдання для мозкового штурму. Представлені матеріали викликали жваве обговорення та цікаві дискусії.


SMART форум Одещина

25 жовтня 2019 року в м. Одеса у приміщенні Impact Hub Odessa (вул. Грецька, 1а, зал Мадрид) відбувся ФОРУМ SMART Одещина, яка присвячена обговоренню шляхів та стратегії цифрової трансформації Одещини, виклики та проблеми цифрової трансформації на регіональному локальному рівнях. У форумі прийняли участь українські та закордонні експерти, науковці, розробники ІТ-рішень для громад, представники інститутів громадянського суспільства та представники міст Одеської області, учасники проекту Київський Діалог з Одещини та Донеччини (програма заходу додається).


ЯК ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАВДЯКИ ВІДКРИТИМ ДАНИМ?

21 жовтня 2019 року в Одесі відбулися ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості місцевих державних органів та органів місцевого самоврядування, а також підприємництва Одещини про реалізацію державної регуляторної політики. Зокрема, .в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації (м. Одеса, вул. Канатна, 83, поверх 3) було проведено тренінг-презентацію для представників державних органів та органів місцевого самоврядування Одещини, представників об’єднань підприємців, власників і топ-менеджерів бізнесу, активістів місцевих правозахисних та аналітичних громадських об’єднань, експертів. Метою проведення тренінг-презентації з питань регуляторних відкритих даних є підвищення рівня поінформованості регуляторних органів, а також представників бізнес-спільноти і громадськості про


ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ І СТАНОВЛЕННЯ ЦИФРОВОГО СУСПІЛЬСТВА

11 жовтня 2019 року в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: ТРАДИЦІЇ, ІННОВАЦІЇ, ГЛОБАЛЬНІ ТРЕНДИ» було проведено засідання секції № 5 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ І СТАНОВЛЕННЯ ЦИФРОВОГО СУСПІЛЬСТВА». В роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр «Глобалістики, євроінтегарції та управління національною безпекою» та «Електронного урядування та інформаційних систем», слухачі 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, а також науковці Республіки Молдова та Румунії. У ролі модераторів заходу виступили Кривцова В.М. – завідувач кафедри «Глобалістики, євроінтегарції та управління національною безпекою» та Пігарєв Ю.Б. – завідувач кафедри «Електронного урядування та інформаційних систем».


Виїзне заняття «Цифрова трансформація на прикладі медичної сфери»

17 жовтня 2019 року згідно плану проведення виїзних занять для слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування в рамках опанування дисципліни “Технології розвитку е-урядування та е-демократії” вибіркової компоненти ”Електронне урядування” відбулося відвідування Комунального некомерційного підприємства центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 (маршала Говорова, 26). Заняття було присвячена цифровим технологіям та етапам цифрового врядування. Завершальним етапом цифрового врядування є цифрова трансформація установи, організації регіону або цілої галузі. Особливості етапу цифрового перетворення було розглянуто на прикладі медичної сфери на місцевому рівні.


СПОРТИВНЕ СВЯТО ПЕРШОКУРСНИКІВ "ОДЕСЬКА ОСІНЬ 2019"

10 жовтня 2019 р. відбулося спортивне свято, учасниками якого стали 47 студентів першого курсу факультетів “Менеджмент та бізнес-технології” і “Публічне управління та адміністрування” ОРІДУ НАДУ при Президентові України. У програмі свята були передбачені групові та одиночні змагання. У змаганнях з перетягування канату перемогу одержала команда факультету менеджменту та бізнес- технологій. У волейбольній грі, між командами навчальних груп першого курсу, перемогу одержала команда факультету публічного управління та адміністрування. В одиночних змаганнях учасники боролись за перші місця за такими видами програми: човниковий біг, стрибки у довжину з місця, підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упори на брусах. Найвищі нагороди отримали першокурсники: Васильцов Костянтин, Попова Юлія, Бабенко Валентин, Жолобок Михайло. Щиро вітаємо усіх переможців! Бажаємо наснаги і подальших успіхів!


Виїзне заняття

10 жовтня 2019 року згідно плану проведення виїзних занять для слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування в рамках опанування дисципліни “Технології розвитку е-урядування та е-демократії” вибіркової компоненти ”Електронне урядування” відбулося відвідування центрів надання адміністративних та соціальних послуг Одеської міської ради, а також ознайомлення з технічною складовою корпоративної мережі Одеської міської ради. Заступник директора департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Володимир Попов розповів про структуру мережі, серверного майданчику та вузлів комунікацій, надав характеристики технічного та системного програмного забезпечення. Більш детальніше він зупинився та технологічних аспектах відповідно до тематики дисципліни. Було зроблено наголос на складовій безпеки та проблематики створення комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), а також використання національних та міжнародних стандартів в сфері цифрових технологій. Окремою темою обговорення став напрямок використання програмного забезпечення з відкритим кодом а також Інтернет-ресурсом ualinux.com (UserAndLINUX). Була представлена операційна система Ubuntu BusinessPack версії 18.04, яка отримала експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Були також розглянуті додатки репозитарію сайту. На поставлені запитання були надані кваліфіковані відповіді. В обговоренні проблемних питань взяли участі Юрій Пігарєв, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем, Ірина Макарова, доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем та Ольга Граматик, провідний фахівець кафедри.



Складаємо план магістерських досліджень

03 жовтня 2019 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем із слухачами 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які обрали в якості вибіркової компоненти «ЕЛЕКТРОННЕ УРЯДУВАННЯ», яка була присвячена складанню плану магістерського дослідження. За основу плану було покладена структура роботи та зміст кожної частини. В обговоренні планів робіт прийняли участь усі слухачі, вони надавали пропозиції, піднімали проблемні питання. Була напрацьована загальна формула плану дослідження з урахуванням специфіки кожної роботи. Запропоновано взяти до уваги основі Укази Президента України, матеріали презентації Міністерства цифрових трансформацій та цифрового бренду України



Засідання студентського науково-дослідного гуртка «Інформатик»

1 жовтня 2019 р на базі навчально-наукової лабораторії інформаційних технологій в електронному врядуванні відбулась перша у цьому році зустріч членів студентського науково-дослідного гуртка «Інформатик». До уваги учасників були запропоновані виступи за наступними напрямами: «Автоматизація охвату з метою підвищення конверсії сайтів» «Діджиталізація як інноваційна форма керування інформаційним розвитком» «Сучасний стан інформаційного аудиту в Україні» Доповіді були підготовлені проблемними групами студентів факультету менеджменту та бізнес технологій. Представлені матеріали викликали цікаві дискусії та жваве обговорення.



Готуємось до написання магістерської роботи

24 вересня 2019 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем із слухачами 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які обрали в якості вибіркової компоненти «ЕЛЕКТРОННЕ УРЯДУВАННЯ». Мета зустрічі - обговорення тем магістерських робіт. Завідувач кафедри Ю. Пігарєв розповів про основні положення методичних рекомендацій щодо підготовки до захисту магістерської роботи за спеціальністю «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ». Особлива увага було приділена формуванню теми роботи, мети, об’єкту та предмету дослідження. Була проаналізована формула зв’язків між темою, метою, об’єктом та предметом дослідження. Крім того були обговоренні вимоги до змісту та оформлення магістерської роботи. Потім була проведена зустріч наукового керівника із слухачем. У разі виникнення додаткових питань, до обговорення підключали усі учасники зустрічі. В результаті зустрічі були остаточно сформульовані теми магістерських робіт, мета, об’єкт та предмет дослідження.



Перший легкоатлетичний забіг на одну морську милю

28.09.2019 року Міністерством закордонних справ України та Одеським комунальним підприємством по обслуговуванню іноземних представництв за участю ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено перший легкоатлетичний забіг на одну морську милю на трасі здоров'я. У забігу взяли участь 12 представників консульств, представлених в м. Одесі, представники ОБСЄ і ООН, почесні консули Норвегії, Словаччини, Кіпру та Німеччини. Студенти ОРІДУ НАДУ взяли участь у забігу, при цьому Жолобок Михайло, студент факультету публічного управління та адміністрування, став третім призером змагань.



День фізичної культури і спорту

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно заснований в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при корисної фізичної діяльності. Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні проводять на другу суботу вересня. Про це йдеться в Указі Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94.



Зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування («Електронне урядування») з науково-педагогічними працівниками кафедри електронного урядування та інформаційних систем

06 червня 2019 року відбулася зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування («Електронне урядування») з науково-педагогічними працівниками кафедри електронного урядування та інформаційних систем. Метою зустрічі було ознайомлення слухачів з проблемним полем магістерського дослідження у сфері електронного урядування, вимогами до магістерських робіт, методичним забезпеченням щодо проведення магістерського дослідження, колом наукових інтересів науково-педагогічних працівників кафедри. Крім того, слухачі детальніше були проінформовані з діяльністю кафедри в рамках Меморандуму між Одеською обласною державною адміністрацією, та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» у Одеській області, Національної мережі тренерів з відкритих даних. Слухачі із зацікавленням віднеслись до інформації щодо діяльності навчально-наукової лабораторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні”, створеною при кафедрі за програмою EGAP (Е-governance for Accountability and Participation). Науково-педагогічні працівники кафедри надали розгорнуті відповіді на запитання слухачів. На при кінці зустрічі відбулися окремі зустрічі слухачів з майбутніми науковими керівниками магістерських досліджень.



Підводимо підсумки тренінгу «Цифрові інструменти Google в роботі публічного службовця»


В період з 20 по 23 травня 2019 року в рамках багаторічної співпраці з ТОВ «Сі Еф Сі Консалтинг Компані» та плану роботи лабораторії інновацій в електронному урядуванні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та за підтримки Google Україна проводився спільний захід у форматі тренінгу щодо підвищення рівня цифрових навичок серед публічних службовців – слухачів заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. Захід проводився в рамках вивчення факультативної дисципліни «Цифрові технології в публічному управлінні». У заході прийняли участь 53 слухача заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. Слухачі отримали методичне забезпечення у вигляді сайту навчальної дисципліни (онлайновий зошит). За цей час в рамках самостійної роботи слухачі виконали 10 завдань з наступних напрямків:
віртуальна кімната в Google Клас для дисципліни/напряму діяльності; (власна — роль викладача/організатора + необхідні навички: створення запитань, організація дискусії, додавання завдань на спільне редагування, створення копії для кожного студента, виставлення оцінок, приватна комунікація з учасниками, збір завдань на Диск Google викладача);
опанування можливостей Диску Google: вивчення рівнів доступу (спільне редагування, коментування об’єктів, доступи для перегляду за посиланням і для конкретних користувачів), створення власних Документів, Презентацій, Малюнків, Таблиць, Календарів, Форм опитування й тестування; використання доповнень до об’єктів Google Диску.
38 слухачів (72 % від загальної кількості слухачів) виконали від 80 до 100 % завдань, при цьому 27 слухачів (51 %) виконали усі завдання у повному обсязі і отримали максимальні бали. Тільки 4 слухача виконали завдання на 60 %. Можна стверджувати, що дуже добрі показники за такий короткий проміжок часу. Такі показники не були досягнуті науково-педагогічними працівниками інституту у 2016 році.



Обговорюємо питання кібербезпеки у публічній сфері

28 травня 2019 року у рамках вивчення факультативної дисципліни «Цифрові технології в публічному управлінні» слухачами заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування відбулося обговорення коло проблемних питань щодо кібербезпеці у публічній сфері. Для врахування досвіду країн Європейського Союзу були запрошенні експерти у сфері кібербезпеки з Чеської республіки Томаш Флідр (Tomas Flidr) та Барбора Неколова (Barbora Nekolova).



Цифрові інструменти Google в роботі публічного службовця

В період з 20 по 23 травня 2019 року в рамках багаторічної співпраці з ТОВ «Сі Еф Сі Консалтинг Компані» та плану роботи лабораторії інновацій в електронному урядуванні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та за підтримки Google Україна проводиться спільний захід у форматі тренінгу щодо підвищення рівня цифрових навичок серед публічних службовців – слухачів заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. Захід проводиться в рамках вивчення факультативної дисципліни «Цифрові технології в публічному управлінні». Крім науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем до заходу були долучені сертифіковані тренери Google (Google for Education Certified Trainer), ініціативний та креативний педагог Антоніна Букач (м. Біла Церква) та Анна Асманська (м. Одеса). Організаторами заходу виступили Олексій Сивак (GR Director at CFC Big Ideas) та Ю. Пігарєв (завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем інституту). Під час проведення тренінгу слухачі розширять свій кругозір у сфері використання додатків Google, а саме: інструменти для співпраці, у тому числі роботи у додатку ClassRoom (прообраз системи електронного документообігу), робота з документами типу Форма для створення анкет для опитування, оціночних анкет, тестування та ознайомлення з додатковими інструментами Form Publisher та Form Limiter, опанування середовищ для проведення аналітичних досліджень включаючи веб-картографію (Google Public Data Explorer та Fusion Tables), створення власного сайту тощо.



Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства

В цьому році 17 травня відзначалося 50 річниця Всесвітнього дня електрозв'язку та інформаційного суспільства, який святкується щорічно з 1969 року. Зазначена дата підкреслює прискорення темпів розвитку і величезні можливості цифрових технологій. Ця дата вважається професійним святом усіх, хто присвятив себе роботі з найбільш технологічними напрямками, незалежно від сфери діяльності. 17 травня 2019 року в рамках роботи центру інновацій в електронному урядуванні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відбулася науково-практична конференція “Інформаційне суспільство та сталий розвиток”.



18 квітня о 13.00

У межах ювілейної Всеукраїнської щорічної студентської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології» відбулося засідання секції №6 «Еволюція інформаційних технологій в менеджменті». До секції подано 16 доповідей студентів різних напрямів підготовки. Модераторами секції виступили к., ф-м. н., доц. Пігарєв Ю. Б., к., ф-м. н., доц. Макарова І. О., к., пед. н., доц. Сметаніна Л. С. Доповідали студенти: Дурбала Я. Є., Нефедова Л. М., Шевчук С. В., Ющенко Н. І. Оргкомітет конференції відзначив кращі доповіді. Диплом першого ступеня отримала Ющенко Наталя, студентка першого курсу ОРІДУ НАДУ при Президентові України (спеціальність «Менеджмент») за виступ на тему: «Огляд хмарних систем управління проектами». Диплом другого ступеня присуджено Шевчуку Сергію, який навчається на заочному відділені ОРІДУ НАДУ при Президентові України (спеціальність «Менеджмент») з практико-орієнтованою доповіддю «Популяризація громадської організації «Обласний радіоклуб «Одеса» засобами ІТ-технологій». Нефедова Лідія за доповідь «Перспективи розвитку функцій чат-ботів у бізнесі» отримала диплом за третє місце (студентка першого курсу ОРІДУ НАДУ при Президентові України, спеціальність «Менеджмент»).



Всесвітній день Інтернету

02 квітня 2019 року чергова зустріч в рамках клубу «Інформатик» була приурочена до Всесвітнього дня Інтернету. Студенти 1 курсу факультетів публічного управління та адміністрування і менеджменту та бізнес-технологій мали змогу обговорити напрями розвитку смарт-технологій в Україні і світі. Смарт-технології активно проникають в усі сфери людської діяльності, радикально змінюючи напрямок суспільного розвитку. Що таке «розумне місто», як зробити місто розумним, які елементи «розумного міста» вже працюють в нашому місті – на ці та інші питання студенти шукали відповіді разом з викладачами кафедри електронного урядування та інформаційних систем Макаровой І.О. та Сметаніной Л.С.



Публічне громадське обговорення у форматі засідання за «круглим столом» щодо реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та використання інструментів відкритого урядування

15 березня 2019 року у приміщенні малої зали засідань Одеської обласної ради у рамках Тижня Відкритого Уряду, що відбувався в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативи «Відкритий уряд», проведено публічне громадське обговорення у форматі засідання за «круглим столом» щодо реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та використання інструментів відкритого урядування. Серед присутніх були представники інститутів громадянського суспільства, студенти факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, представники Одеської обласної державної адміністрації та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти м. Одеса.



З успішним завершенням державної атестації випускників 2019 року

Кафедра "Електронного урядування та інформаційних систем" щиро вітає слухачів першого випуску факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізація "Електронне урядування") з успішним завершенням державної атестації випускників 2019 року та присвоєнням високого звання магістра публічного управління та адміністрування.



"Чи є майбутнє в електронної демократії на Одещині?" Обговорюємо проект Концепції розвитку електронної демократії в Одеській області та плану заходів з її реалізації

19 лютого 2019 року у приміщенні конференц-залу «Амстердам» Impact Hub Odessa (м. Одеса, вул. Грецька, 1а) відбулася публічна дискусія "Чи є майбутнє в електронної демократії на Одещині?". 08 листопада 2017 року Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку електронної демократії (е-демократія) в Україні та затвердив План заходів щодо її реалізації. Подальший розвиток та зміцнення демократії в Україні шляхом формування політичних, організаційних, технологічних та ідеологічних умов розвитку електронної демократії стало головною метою Концепції.



Публічний захист магістерських робіт випускників 2019 року факультету публічного управління та адміністрування (спеціальність "Публічне управління та адміністрування ", спеціалізація "Електронне урядування")

06 та 07 лютого 2019 року в рамках державної атестації випускників 2019 факультету публічного управління та адміністрування (спеціальність "Публічне управління та адміністрування ", спеціалізація "Електронне урядування") відбувся публічний захист магістерських робіт. На розгляд членам державної екзаменаційної комісії були представлені наступні роботи.




У лютому місяці 2019 року

В інституті розпочали діяти державні екзаменаційні комісії з прийому державних екзаменів та захисту магістерських робіт слухачів із спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» усіх форм навчання факультету публічного управління та адміністрування.





Розробляємо концепцію розвитку електронної демократії в Одеській області

17 грудня 2018 року в приміщені конференц-залу «Амстердам» Impact Hub Odessa Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення» у співпраці з Одеською обласною державною адміністрацією в рамках швейцарсько-української програми EGAP, яка виконується Фондом Східна Європа та партнерами у співпраці з Державним агентством з питань електронного врядування України і фінансується Швейцарською Конфедерацією, за підтримки Innovabridge Foundation організувала стратегічну сесію з розробки Концепції розвитку електронної демократії в Одеській області.



Підготовка студентів та публічних службовців з е-урядування та е-демократії: необхідність сьогодення та запорука майбутнього

14 грудня 2018 року в Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки українсько-швейцарської програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) Фонду Східної Європи, Міністерства освіти та науки України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного агентства з питань електронного урядування України відбувся круглий стіл «Підготовка студентів та публічних службовців з е-урядування та е-демократії: необхідність сьогодення та запорука майбутнього».



LINUX на екрані Ваших моніторів


Більше 75% серверів у всьому світі, які забезпечують надійну роботу Інтернет, працюють під управлінням операційної системи Linux. Сервера таких відомих компаній як Google, Facebook, Yandex, Wikipedia, IBM, Novell, Huawei давно вже працюють на Linux. Наприклад, в Україні до таких організацій можна віднести Міністерство палива та енергетики України, Міністерство внутрішніх справ України (управління по боротьбі з кіберперступностью), Приватбанк, НОВА ПОШТА, Укрпромбуд, Zong Design тощо.
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України також приєднується до організацій, які підтримують ідеології програмного забезпечення з відкритим кодом. Тому, починаючи з 11 грудня 2018 року в інституті розпочалися заняття для адміністраторів операційної системи Linux. Після циклу занять для адміністраторів будуть розпочати заняття для користувачів операційної системи Linux та додатків на платформі Linux.


Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід


26 жовтня 2018 року в інституті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід».



Нові цінності та цифрові тренди для реформування публічного управління


26 жовтня 2018 року в інституті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід».


ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ЩОДО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ


26 жовтня 2018 року в Одеській державній адміністрації відбулася зустріч експертів Європейського Союзу з представниками Одеського регіону. Основна мета зустрічі – визначення стану розвитку надання адміністративних послуг, у тому числі в електронному вигляді в Одеській області та обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Традиційне спортивне свято «Одеська осінь- 2018»


12.10.2018 року на спортивній базі інституту відбулося традиційне спортивне свято «Одеська осінь- 2018» серед студентів першого курсу факультету менеджменту та бізнес- технологій і факультету публічного управління та адміністрування.
Програма свята включала наступні види змагань: човниковий біг 4 * 9 м серед юнаків та дівчат, стрибки в довжину з місця, метання набивного м'яча на дальність та командні змагання з волейболу.
Переможцями змагань у човниковому бігу 4 * 9 м. сталі: Нестеренко Роман та Велика Христина.
У змаганнях зі стрибків у довжину з місця переможцями стали Возненко Ілля з рекордом інституту з результатом 2.72м та Канозірськая Дарія. В метанні набивного м'яча переможцями стали Мишко Данило і і Велика Христина.
У змаганнях з волейболу перемогу здобула команда факультету менеджменту та бізнес технологій.

Студентська спартакіада з легкої атлетики

В період з 20 по 21 вересня в Одеській області проходила студентська спартакіада з легкої атлетики, в якій взяли участь п'ятнадцять команд закладів вищої освіти Одеської області. У спартакіаді взяли участь близько 300 студентів Одеської області. Такі змагання дають можливість юним спортсменам продемонструвати свій потенціал і отримати новий досвід. Учасники проявили себе у таких дисциплінах: біг 100, 200 та 400 метрів, біг з бар'єрами 110 та 400 метрів, штовхання ядра, стрибки у висоту, метання диску та спису. Змагання проводилися на стадіоні «Динамо». ОРІДУ НАДУ при Президентові України був представлений жіночою та чоловічою командами. Студент першого курсу Веселко Юрій став учасником фіналів у бігу на дистанції 100 та 200 метрів. У бігу на 200 метрів він посів 6 місце. Наша жіноча команда у забігу в естафеті на 4 * 100 метрів у впертій і безкомпромісній боротьбі зайняла 5 місце серед 15 команд закладів вищої освіти Одеси.

ЕКСПЕРТНА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПИТАНЬ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 вересня 2018 року В Одеській міській раді (вул. Косовська, 2-Д) були проведені виїзні семінарські заняття для слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються по магістерської програми за спеціальностю “Публічне управління та адміністрування» спеціалізації “Електронне урядування”.


ЕКСПЕРТНА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПИТАНЬ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

30 серпня 2018 року в рамках швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади», що фінансується Швейцарським бюро співробітництва та виконується Фондом Східна Європа та партнерами у співпраці з Державним агентством з питань електронного урядування, на базі Одеської обласної державної адміністрації була проведена експертна зустріч за участю інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування Одеського регіону, щодо питань розвитку регіональної концепції електронної демократії в Одеській області.


ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

02 червня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався черговий п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.


ЗАПРОВАДЖУЄМО ФАКУЛЬТАТИВНІ УНІВЕРСИТЕТСЬКІ КУРСИ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Одним з пріоритетним напрямком швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» є запровадження факультативних університетських курсів у сфері електронного урядування та електронної демократії.



ЗУСТРІЧ ЕКСПЕРТІВ ПРОГРАМИ EGAP З ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

20 червня 2018 року відбулася зустріч експерта швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» а саме координатора компоненти 4 «Національна політика» Програми EGAP — Йорданки Томкової із представниками інститутів громадянського суспільства з метою обговорення регіонального розвитку е-урядування та е-демократії в контексті змін до Національної програми інформатизації та прийняття Концепції з розвитку е-демократії.

ОДНОДЕННИЙ ТРЕНІНГ З ПИТАНЬ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ СЛУХАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ

30 травня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для слухачів та студентів 1 курсу денної форми навчання.

СЛУХАЧІ ПЕРШОГО КУРСУ ОПАНУВАЛИ ОНЛАЙН-КУРС «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE В РОБОТІ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ»

Слухачі першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування опанували онлайн-курс «Цифрові інструменти Google в роботі публічних службовців», який розробила та провела Антоніна Букач, Google Certified Educator Level 2, Trainer Skills Assessment.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ
У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

02 липня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочнеться п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області. У проведенні тренінгу візьмуть участь провідні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» та проекту EGAP. Робота тренінгу триватиме до 06 липня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ
ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

14 травня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області. Серед слухачів представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської, Біляївської, Южненської та Чорноморської міських рад, районних державних адміністрацій (Арцизська, Балтська, Біляївська, Болградська, Роздільнянська, Татарбунарська, Тарутинська, Савранська, Захарівська, Подільська, Овідіопольська ) та сільських рад. У проведенні тренінгу задіяні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» та проекту EGAP. Робота тренінгу триватиме до 18 травня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

Цифрова компетентність

14 травня 2018 року в рамках Фестивалю науки кафедри публічного управління та регіоналістики інституту відбувся методологічний семінар з обговорення питань щодо ефективного використання наукових соціальних мереж та цифрової компетентності для аспірантів та науково-педагогічних працівників інституту.



ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У СФЕРІ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ

З 23 по 27 квітня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеській області.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У СФЕРІ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ

З 26 по 30 березня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеській області.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА «Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЯ»

В період з 26 березня по 30 березня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні в рамках реалізації швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» за підтримки МБО «Фонд Східна Європа» та Одеської обласної державної адміністрації проводиться тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.

Школа педагогічної майстерності

22 березня 2018 року відбувся навчально-методичний семінар «Візуалізація інформації» у рамках Школи педагогічної майстерності для науково-педагогічних працівників інституту. Майстер-клас проводив Пігарєв Юрій Борисович, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем.


Виїзні заняття

15 березня 2018 року на базі Одеської обласної державної адміністрації були проведені заняття для слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” спеціалізації “Електронне урядування” магістерської програми підготовки.


ВІТАЄМО!

Кафедра "Електронного урядування та інформаційних систем" щиро вітає слухачів факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізація "Інформатизація державного управління") з успішним завершенням державної атестації випускників 2018 року та присвоєнням високого звання магістра державного управління.
Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром та злагодою !

Публічний захист магістерських робіт випускників 2018 року факультету державного управління (спеціальність "Державне управління", спеціалізація "Інформатизація державного управління")

10 та 12 лютого 2018 року в рамках державної атестації випускників 2018 року факультету державного управління (спеціальність "Державне управління", спеціалізація "Інформатизація державного управління") відбувся публічний захист магістерських робіт. На розгляд членам державної екзаменаційної комісії були представлені наступні роботи

Розпочалася робота державних екзаменаційних комісій

З 02 лютого 2018 року в інституті розпочали діяти державні екзаменаційні комісії з прийому і захисту магістерських робіт слухачів із спеціальності «Державне управління» усіх форм навчання факультету публічного управління та адміністрування. В період з 02 по 03 лютого відбувся прийом державних екзаменів у слухачів із спеціальності «Державне управління» спеціалізації «Інформатизація державного управління».

Архів новин