Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

Новини


27 вересня 2017 року кафедра гуманітарних та соціально-політичних наук разом з усім інститутом урочисто відзначила ювілей професора Олексія Петровича Якубовського

12 жовтня 2017 року професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук, д.н.держ.упр., професор Драгомирецька Н.М. (як член робочої групи підкомісії 281 Публічне управління та адміністрування Науково-методичної ради МОН з розробки Стандартів вищої освіти доктора наук та паспортів спеціальності) прийняла участь в засіданні круглого столу на тему: «Обговорення Стандарту вищої освіти доктора філософії 281 Публічне управління та адміністрування та додатку до нього Паспорту спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування», який проводився підкомісією 281 Публічне управління та адміністрування Науково-методичної ради МОН за участю робочої групи з розробки Паспорту спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування.

27 вересня 2017 року кафедра гуманітарних та соціально-політичних наук разом з усім інститутом урочисто відзначила ювілей професора Олексія Петровича Якубовського

Є люди, все життя яких освітлено особливим світлом. Світлом бездоганності й простоти, скромності й поваги до інших людей. Світлом працелюбства й наполегливості. Світлом високого професіоналізму й інтелігентності. Світлом мудрості й таланту. До таких людей з повною підставою можна віднести Олексія Петровича Якубовського, широко відомого вченого та досвідченого фахівця у сфері державного управління і освітянської роботи, який відзначає свій 80-річний ювілей.

28 квітня 2017 року

У п’ятницю на 1 та 2 парі відбулося відкрите заняття: практично-орієнтована інтелектуальна дискусія на засвоєння програми курсу «Політологія» з презентацією робіт студентів 4 курсу ф -ту менеджменту за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» Захід проводився як підсумковий контроль (залік) у викладанні дисципліни «Політологія» (викладач – доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Л.М. Титаренко).

Архів новин