Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   30 жовтня 2017 року директор інституту Микола Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків Андрій Маєв на запрошення Генерального консула Туреччини в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 94-ої річниці заснування Турецької Республіки.
   На прийом, що проходив у готелі «Брістоль» у м. Одеса, були запрошені представники органів публічної влади, керівники та співробітники вищих навчальних закладів, іноземні дипломати, бізнесмени, діячі культури, та журналісти.
   Відкрив урочистий прийом Генеральний консул Туреччини в Одесі Уфук Тогрул, який зачитав вітання з днем Національного свята від Президента Турецької Республіки Реджепа Тайіпа Ердогана. Турецький дипломат підкреслив успішне співробітництво його країни з Одеським регіоном та запевнив, що й надалі докладатиме зусиль для подальшого розвитку двосторонніх відносин. Також з вітальними промовами до гостей звернулися перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук та заступник міського голови Петро Рябоконь.
   Микола Іжа особисто привітав Генерального консула з нагоди Національного свята та висловив сподівання на продовження двосторонньої співпраці.
Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©