Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   08 червня семінар розпочався з відвідування головами об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області конференції «Розвиток німецько-української економічної співпраці у Південній Україні» в готелі «Олександрівський». Основними спікерами даного заходу були: А. Лір - Президент Німецько-Української промислово-торговельної палати, Р. Бомба - державний секретар Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури м. Берлін, О. Кифак - почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Одесі, О. Колебошин – заступник голови Одеської обласної державної адміністрації. В ході конференції було обговорено німецько-українські економічні відносини, інвестиційні можливості міста Одеси та Одеської області, а також завдання та напрямки роботи Німецько-Української промислово-торговельної палати.
   Після завершення конференції слухачі розпочали роботу консультаційного семінару «Огляд візиту у м. Кемптен. Залучення громадян до розвитку міста» в малому конференц-залі готелю «Лондонська» та ділилися враженнями від поїздки у м. Кемптен. Експертами даного заходу були: помічник керівника Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні О. Максимова та голова правління ГО «Інститут врядування» (м. Львів) А. Чемерис.
   09 червня учасники семінару з виїзним візитом відвідали Біляївську об’єднану територіальну громаду, в якій було організовано гостинний та змістовний прийом головою громади – Бухтіяровим М.П. та його командою. В ході виїзду гості громади ознайомились з соціальною сферою: відвідали Біляївську міську дитячо-юнацьку спортивну школу, спортивні майданчики, стадіон, чудові враження отримали учасники семінару після відвідування дошкільного навчального закладу «Капітошка». Не залишилось без уваги відвідування Біляївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, де саме зараз проходить ремонт харчоблоку, їдальні, прибудова приміщень актової зали та учбових класів, а також екскурсія до будинку культури с. Майори, проведена старостою с. Майори. Також голови об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області побували на очисних спорудах Біляївської об’єднаної територіальної громади та ознайомились з «Візит-центром» і хостелом, розташованими в заповідному парковому місці.
   Учасники та організатори семінару висловлюють щиру подяку Бухтіярову М.П. та всій Біляївській об’єднаній територіальній громаді за організацію та проведення цікавого робочого візиту.
   Організаційний супровід проекту здійснювався управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Фотогалерея додається.