Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   В рамках семінару проведено низку занять, а саме:
   - тематичні зустрічі: «Реалізація принципу субсидіарності у публічному управлінні в Україні», «Сучасні вимоги МОП (Міжнародної організації праці) та ЄС до соціального забезпечення населення», «Економічні перетворення в контексті євроінтеграційних процесів України», «Держава і суспільство: відносини європейського зразка», «Публічна політика та глобальне врядування»;
   - «круглий стіл»: «Угода про Асоціацію ЄС – Україна: очікування реформ», «Регіональна політика ЄС: досвід для України», «Зони вільної торгівлі Європейського Союзу: ризики та можливості для України», «Досвід боротьби з корупцією в країнах-державах ЄС (міжнародній досвід боротьби з корупцією: досвід для України)», «Трансформація систем забезпечення міжнародної та європейської безпеки».
   Слухачі високо оцінили рівень організації семінару та роботи професорсько-викладацького складу.
   За результатами навчання було проведено підсумкове тестування.
   Всі слухачі семінару успішно склали тест.
   Під час підведення підсумків семінару начальник управління ПКК Липовська С.О. та начальник відділу організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В. вручили слухачам семінару сертифікати.
   З метою методичного забезпечення для слухачів семінару підготовлено та розміщено у «хмарі» навчально-методичні матеріали та практичні рекомендації з актуальних питань, що висвітлювалися на семінарі.

   Після завершення семінару до книги відгуків та пропозицій відділу організації семінарів за державним замовлення управління ПКК (начальник Привалова Н.В.) слухачами семінару було внесено наступний запис:
   «… Слід відмітити, що семінар відбувся після підписання ЄС угоди про безвізовий режим для України. Тому, ми, слухачі семінару мали велику нагоду отримати актуальну інформацію щодо євроінтеграційних процесів України.
   Висловлюємо велику вдячність професорсько-викладацькому колективу інституту та організаторам семінару за високий професіоналізм викладання, вдало підібрані питання, їх актуальність і важливість…
   Староста групи, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та виробництва Козятинської районної державної адміністрації Одеської області
   Жук Петро Федорович»


Фотогалерея додається.