Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   04 грудня цього року було проведено організаційну зустріч з аспірантами, які з 01 грудня 2015 року були зараховані до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
   Мета цієї зустрічі була спрямована на ознайомлення зі специфікою навчання в аспірантурі за спеціальностями галузі науки «Державне управління». Аспірантів детально ознайомили з індивідуальними і навчальними планами підготовки, а також необхідністю затвердження тем дисертаційних досліджень у найближчі три місяці.
   Керівники наукового, бібліотечного і редакційно-видавничого підрозділів ознайомили з можливостями користування ресурсами бібліотеки, а також участі в науково-дослідних роботах, умовами оприлюднення результатів дисертаційних досліджень у фахових виданнях Інституту.
   Аспірантам першого року навчання співробітники наукових підрозділів побажали сил і наснаги, а також плідної роботи над дисертаційними дослідженнями.
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©