Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG18 листопада 2015 року проведено загальні збори слухачів 2 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з поточних питань організації навчального процесу та обрання напрямків магістерських робіт.
У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., заступник декана факультету державного управління Куспляк І.С., головний спеціаліст відділу з навчальної роботи Діденко Т.К.
Перший заступник директора Попов М.П. звернув увагу присутніх на необхідність вибору напрямку магістерського дослідження з питань, що стосуються державного управління, зокрема щодо державної кадрової політики, соціально-економічних та політичних процесів, що відбуваються в Україні.
На організаційні питання проходження осінньої екзаменаційної сесії звернув увагу заступник декана факультету Куспляк І.С.
З процедурою обрання слухачами напрямків магістерського дослідження та закріплення керівників ознайомила головний спеціаліст відділу з навчальної роботи Діденко Т.К.
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©