Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


3 червня 2015 року
Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади 03 червня проведено семінари на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів
на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) вперше було проведено два семінари з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади з Миколаївської області, а саме:
- тематичний короткостроковий семінар: «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі», в рамках якого підвищували кваліфікацію 40 посадових осіб органів публічної влади Миколаївської області;
- розпочав роботу однокредитний семінар з підвищення кваліфікації державних службовців за заочно-дистанційною формою за темою: «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування», який триватиме до 30 червня та в якому підвищують кваліфікацію 20 державних службовців Миколаївської області.
Під час відкриття семінарів перед присутніми виступили керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Ничипорчук А.Г., заступник голови Миколаївської обласної ради Смирнов О.М., керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради Бичковська І.І., директор Миколаївського обласного центру підвищення кваліфікації кадрів Дибченко Д.М. та начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. У своїх промовах зазначені особи підкреслили значну роль підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів публічної влади.
В рамках тематичного короткострокового семінару: «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі» було проведено заняття за актуальною тематикою, а саме:
- лекція: «Лідерство – запорука ефективності реформування системи публічного управління»;
- «круглий стіл» за темою: «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»: механізми децентралізації влади»;
- практичне заняття: «Комунікативна компетентність сучасного керівника-лідера»;
- «круглий стіл» за темою: «Роль керівників органів публічної влади в державотворенні України».
По завершення зазначеного семінару всі слухачі отримали сертифікати та електронні диски з методичними матеріалами семінару. Під час анкетування за результатами проведення семінару слухачі високо оцінили рівень підготовки та проведення семінару та рівень професійної підготовки викладачів семінару.
Під час роботи з групою слухачів однокредитного семінару з підвищення кваліфікації державних службовців за заочно-дистанційною формою за темою: «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування» було проведено вступні лекції з основної тематики семінару та надано детальні роз’яснення щодо роботи у системі дистанційного навчання «Прометей». Зазначений семінар триватиме до 30 червня. Слухачі в дистанційному режимі будуть виконувати різні завдання та готувати підсумкову роботу, яку захищатимуть в очному режимі в останній день семінару.
Запропоновані Інститутом форми надання освітніх послуг з виїздом до обласних центрів Південного регіону є новацією в системі підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та осіб зарахованих до кадрового резерву на ці посади. Науковці та організатори семінарів сподіваються на подальшу співпрацю з представниками Миколаївської та інших областей України щодо пропаганди та розповсюдження нових ефективних форм підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади, що є основним чинником реалізації європейських стандартів системи професіоналізації посадових осіб органів публічної влади України.
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©