Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG26 травня – День поезії в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
День поезії у стінах нашого інституту - це вже добра багаторічна традиція. Кожного травня, наприкінці навчального року викладачі, слухачі та студенти збираються у читальній залі інституту та декламують свої улюблені вірші на англійській, німецькій та української мові. Також за доброю традицією директор інституту М.М.Іжа бере участь у цьому заході та декламує англійською мовою поетичні твори та їх переклад.
Цього року висловили своє побажання брати участь у цьому заході близько 30 слухачів, студентів, а також співробітник відділу аспірантури М.Пашкова. Звучала поезія класиків англійської та німецької літератури, а також твори сучасних американських та українських поетів. Перед початком заходу переможці Олімпіади з англійської мови серед слухачів і студентів ОРІГУ НАГУ при Президентові України отримали дипломи.
Любі слухачі та студенти, читайте і декламуйте, пишіть і присвячуйте!
Нехай слово, рифма і мелодія летять ніжними птахами із ваших сердець, торкають душі, роблять світ кращим. Поезія — це вічне і прекрасне. Будьмо вірними їй.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©