Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   У період з 23 по 29 червня 2014 року делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з директором М.М. Іжею знаходиться з робочим візитом в Пекінському адміністративному інституті (ПАІ, м. Пекін, КНР). Окрім представників ОРІДУ, до складу делегації, що налічує 8 осіб, увійшли співробітники Національної академії державного управління при Президентові України.
   В ході візиту до КНР, який здійснюється відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між ОРІДУ та ПАІ, планується обговорення з керівництвом китайського навчального закладу шляхів розвитку двосторонньої співпраці, обмін досвідом з китайськими колегами, виступ директора інституту на тему "Нові тенденції підготовки державних службовців в Україні".
   Також відповідно до програми візиту, делегація має відвідати м. Шанхай, ознайомитись із роботою Шанхайського адміністративного інституту, зустрітися із керівництвом навчального закладу.Фотогалерея додається.