Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   11 квітня в інституті відбулася зустріч голови Одеської обласної ради М.А. Тіндюка з членами директорату, Вченої ради та керівниками структурних підрозділів закладу з нагоди вручення нагород обласної ради.
   М.А. Тіндюк тепло поздоровив із 60-річчям з дня народження та вручив Почесну відзнаку обласної ради і букет квітів директору інституту М.М. Іжі. Також голова обласної ради вручив нагороди обласної ради: Почесну відзнаку - завідувачу кафедри економічної та фінансової політики А.Г. Ахламову у зв'язку з 65-річчям з дня народження; Почесну грамоту - заступнику директора з наукової роботи С.А. Попову у зв'язку з 60-річчям з дня народження.
   У той же день М.М. Іжі, за дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації В.Л. Немировського, з нагоди ювілею Почесну грамоту вручили О.А. Остапенко та С.О.Липовська - заступник керівника апарату-начальник управління організаційної роботи обласної державної адміністрації.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©