Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту   27 листопада 2013 року голова слухацького самоврядування Денис Кіліян провів загальні збори слухачів денної форми навчання факультету державного управління. Розглянуто два основних питання:
   • звіт голови слухацького самоврядування Кіліяна Д. «Про діяльність слухацького самоврядування у 2015 році»;
   • вибори нового голови слухацького самоврядування.
   На посаду голови слухацького самоврядування слухачами було запропоновано дві кандидатури. Претенденти виступили з промовою, в якій розповіли про себе та своє бачення організації роботи слухацького самоврядування.
   За результатами голосування головою слухацького самоврядування обрано Рогульського Олега Івановича.
   Заступник декана факультету І.С. Куспляк подякував команді Дениса Кіліяна за співпрацю та побажав новообраному голові слухацького самоврядування продовжити традиції, започатковані попередниками та нових успіхів в організації роботи.

   Біографічна довідка:
   Рогульський Олег Іванович, 1990 року народження. Останнє місце роботи – головний спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю та інформаційного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Закінчив Вінницький національний технічний університет за спеціальністю «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення».