Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи


Одеський центр інновацій
в електроному урядуванні

Вступ до магістратуриНауково-комунікативні заходи


Відзначаємо Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства

Кожного року 17 травня відзначається Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства з метою сприяння підвищенню рівня поінформованості людей про можливості, які може принести країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій, а також про шляхи подолання “цифрового розриву”.ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У СФЕРІ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ

З 24 по 28 травня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеській області.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

23 квітня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області. Серед слухачів представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради, районних державних адміністрацій та сільських рад. У проведенні тренінгу задіяні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з вищих навчальних закладів м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр», проектів EGAP та EGOV4UKRAINE. Робота тренінгу триватиме до 27 квітня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань слухачі отримують відповідні сертифікати.

ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ

26 березня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався п'ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.

Свято «Одеська осінь»

5 жовтня 2017 року на спортивній базі інституту відбулося традиційне спортивне свято «Одеська осінь».
У заході взяли участь студенти першого курсу факультету менеджменту та бізнес технологій. У програмі свята входили наступні спортивне види змагань:
для юнаків - човниковий біг 8 Х10м, стрибки в довжину з місця, підтягування на перекладині;
для дівчат - стрибки в довжину з місця.
Вкінці заходу дружня гра у волейбол.
Обговорення проекту Закону України «Про зміни до Закону України «Про Національну програму інформатизації»

11 липня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання міжрегіональної наради експертів, присвячена обговоренню проекту Закону України «Про зміни до Закону України «Про Національну програму інформатизації».


Лекція на тему “Відкриті та великі дані” в режимі відеоконференції

15 лютого 2017 року в рамках школи е-урядування, яка була організована Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для викладачів вищих навчальних закладів міста Луцьк (швейцарсько-українська програма “Електронне урядування задля підзвітності влади і участі громади” (“EGAP”), завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Пігарєв Ю. Б. провів заняття у форматі лекції у режимі відеоконференції. Під час проведення заняття було розглянуто низку питань, а саме: нормативно-правове забезпечення сфери відкритих даних та оцінювання даної сфери, набори та формати даних, оприлюднення наборів даних у форматі відкритих даних, інформаційній простір відкритих даних, візуалізація відкритих даних, використання відкритих даних та приклади проведення семінарських та практичних занять з даної тематики.Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

14 грудня 2016 року в рамках роботи Центру інновацій в електронному урядуванні та на виконання плану внутрішнього навчання працівників інституту було проведено семінар з науково-педагогічними працівниками з питань запровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.«Цифрове перетворення України»

У рамках функціонування Центру інновацій в електронному урядуванні 07 грудня 2016 року відбувся навчально-пізнавальний семінар у форматі відеоконференції з представниками команди Google Україна, яка на протязі декілька років реалізує програми цифрового перетворення областей України.«Антибіотики: використовуйте обережно!»

У цьому році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вже вдруге проводить Всесвітній тиждень правильного застосування антибіотиків. Акція спрямована на підвищення обізнаності громадян, особливо молоді, із зазначеної проблеми та на пропаганду правильного використання лікарських препаратів, зокрема антибіотиків. Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я назвала боротьбу зі стійкістю мікроорганізмів до протимікробних препаратів фундаментальною загрозою здоров’ю, розвитку і безпеки людини.Що таке Інтернет речей і чому це важливо?

29 листопада 2016 року в рамках роботи Центру інновацій в електронному урядуванні в режимі відеоконференції з Одеською національною академією зв’язку імені О.С. Попова відбулася зустріч з проректором Південноукраїнського національного університету імені К.Д. Ушинського на громадських засадах з інноваційних та інформаційних технологій, кандидатом технічних наук, доцентом кафедри фізичного та математичного моделювання Євгеном Петровичем Седовим. У ролі модератора зустрічі виступав завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Юрій Борисович Пігарєв. Він окреслив проблемне поле напрямків, які пов’язані з Інтернет речами (Internet of Things - IoT).28 жовтня 2016 року

28 жовтня 2016 року завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Юрій Борисович Пігарєв взяв участь у відкритті Лабораторії інноваційних технологій електронного врядування НВЦ ПКП та ВП в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова. Лабораторія створена за міжнародною програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) Швейцарської Конфедерації та Фонду Східна Європа. Лабораторія наддасть змогу проводити заняття у сфері е-урядування та е-демократії для фахівців органів публічного управління, бізнесу, громадських організацій та студентів у межах навчальних дисциплін, наукові дослідження та створювати дослідні зразки. Лабораторія буде взаємодіяти з Центром інновацій в електронному урядуванні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.