Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра державознавства і права

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходиНауково-комунікативні заходиЦієї осінньої сонячної суботи слухачі 2 курсу заочної форми навчання спеціальності 'Публічне управління та адміністрування' взяли участь у симуляції роботи підкомітетів Комітету асоціації Україна-ЄС. Результатом роботи стали рекомендації щодо подальшої роботи з адаптації законодавства України до законодавства ЄС.
Професійні активності

Слухачка 1 курсу денної форми навчання спеціалізації "Право в публічному управлінні" Ірина Ткаченко та доцент Є.О.Львова взяли участь у відкритій зустрічі з Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком. Зустріч відбулась у форматі Townhall. Учасникам була надана можливість активно брати участь у дискусії, ставити питання та голосувати, підіймаючи таблички "Підтримую" чи "Проти". На зустрічі підіймались питання реформи судової системи України, організації роботи та перспективи розвитку Конституційного Суду України та інші актуальні проблеми державотворення.

В інституті відбувся німецько-український студентський семінар «Україна: конфлікти, криза та реформи»

З 23 по 27 січня 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проходив німецько-український студентський семінар «Україна: конфлікти, криза та реформи». Захід проводився спільно з Берлінською школою економіки і права (ФРН) за участі слухачів та студентів українського вишу та німецького навчального закладу-партнеру.

24 листопада 2017 року

Популярне Ток-шоу півдня України «Прожектор» на Сьомому каналі 24 листопада 2017 року зібрало у своїй студії багато гостей: запрошеного експерта, викладача ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доцента кафедри державознавства і права, кандидата юридичних наук, Фальковського А.О та студентів факультету Публічного управління та адміністрування Максименко Віту, Дізанова Максима і студента факультету Менеджменту та бізнес технологій Тусика Віктора. У ході палкої дискусії, в якій також прийняли участь суддя Маліновського суду міста Одеси, судово-медичний експерт, відомі правники, журналісти, вчені, інші запрошені гості, вони мали змогу висловити власні думки та залучитись до обговорення криміногенної ситуації в Одесі, визначення причин окремих видів правопорушень, якості роботи правоохоронних органів України.