Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра економічної та фінансової політики

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходиНовини


29.11.2018р.

Пройшов День відкритих дверей в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. На День відкритих дверей прийшли випускники шкіл, які є потенціальними абітурьента ОРІДУ НАДУ та надалі студентами бакалаврату двох фикультетов - "Менеджменту та бізнес-технологій" та "Публічного управління і адміністрування". На інформаційному стенді були розміщені матеріали кафедри: монографії, посібники, підручники, збірники статей, методичне забезпечення, які були розроблені викладачами нашої кафедри. Викладачі кафедри розповіли майбутнім абітурьента особливості підготовки здобувачів вищої освіти за напрямками: регіональна економіка, бюджетування, банківська справа, інвестування та фінанси підприємства. Випускники проявили зацікавленість


Звіт про роботу секції №2 Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю
РЕФОРМУВАННЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД
яка відбулась 26 жовтня 2018 року
СЕКЦІЇ №2 РЕГІОНАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА: АНАЛІЗ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ

В роботі секції взяли участь працівники кафедри, слухачі вуза та запрошені фахівці. Були заслухані доповіді та задано велику кількість питань, відбулося обговорення. По ряду проблемних питань виникли дискусії.
Особливий інтерес викликали слідуючі виступи: доктора економічних наук, професора кафедри, Ахламова А.Г. «Дослідження міграційних процесів у регіоні на базі імітаційних моделей»; доктора економічних наук, професора кафедри, Карпенко Л.М. «Політика інвестиційного контролінгу та інвестиційне проектування у системі моделювання розвитку територій»; кандидата економічних наук, Немодрук Н.П. «Приватно-державне партнерство в напрямку прозорої і стабільної податкової політики»; старшого викладача кафедри економічної кібернетики ОНЕУ Беляєв Л.В. «Сучасні засоби імітаційного моделювання для вдосконалення транспортної інфраструктури міст» та інші.
Мета конференції була досягнута.04.10.2018 року

Відбувся успішний захист кандидатської дисертації Куспляк Г.І. за темою "Механізми державного управління результативністю програм галузі капітального будівництва".


06.09.2018

На засіданні кафедри економічної та фінансової політики заслуховували звіти аспірантів і докторантів про виконання індивідуальних планів. У ході звітування розглянули теоретичні та практичні розділи досліджень, а також наукові досягнення у вигляді публікацій та апробацій.


25 травня 2018 року

в Інституті відбудеться щорічна науково-практична конференція «Сталий розвиток регіонів України: проблеми забезпечення та реалізації». До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та здобувачі вищих навчальних закладів України, які займаються питанням соціально-економічного розвитку регіонів.

15 грудня 2017 року

Відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи завідувач кафедри економічної та фінансової політики професор Ахламов А.Г. та доцент кафедри Ковальов Г.І. 15 грудня 2017 року провели зустріч з учнями випускних класів шкіл м. Білгород-Дністровський. Зустріч відбулась на базі Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи № 5. Були присутні близько сімдесяти учнів випускних класів. Школярі проявили зацікавленість до вступу в ОРІДУ НАДУ.
13 березня 2017 року

Завідувачем кафедри економічної та фінансової політики, професором А.Г. Ахламовим, проведена профорієнтаційна робота в Головному управлінні статистики в Одеській області. Зустріч відбулася в малому актовому залі управління, де був присутній перший заступник начальника управління – Т.В. Копилова та 14 фахівців управління. Завідувач кафедри, професор А.Г. Ахламов, розповів про особливості вступу, навчання, ознайомив присутніх зі спеціалізаціями інституту та відповів на всі питання присутніх.
Архів новин