Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Кафедра економічної та фінансової політики

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова школа

Наукова діяльність

Знакові події та досягнення

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи



Новини



14 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 Одеського регіонального інституту державного управлніня НАДУ при Президентові України відбувся успішний прилюдний захист дисертації аспірантки кафедри економічної та фінансової політики Катерини Войтович на тему «Розбудова системи ресурсного забезпечення регіонів України в умовах децентралізації: концептуальні засади» за спеціальністю 25.00.01 – Теорія та історія державного управління




Завідувач кафедри Миколайчук Микола взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.142.04 Міжрегіональної Академії управління персоналом 28 квітня 2021 року в якості офіційного опонента дисертаційної роботи Лелеченко Анжели Павлівни “Публічне управління регіональною політикою сталого розвитку в Україні”, поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.




15 квітня 2021 року в дистанційному режимі у зв’язку із карантином було проведено чергове засідання кафедри економічної та фінансової політики.






Університет Бялостоку (Польща) є одним з іноземних партнерів ОРІДУ. Наприкінці минулого року викладацький склад кафедри мав нагоду долучитися до міжнародної співпраці інституту.






Рецензування статей є одним з різновидів міжнародної експертизи, особливо коли ці статті подаються до журналів, які індексуються в наукометричних базах Scopus та Web of Science. За перший квартал поточного року викладачами кафедри надано чотири рецензії на статті, подані до журналу IEEE Access, який індексується в Web of Science. Ці результати рецензування фіксуються також службами Publons та ORCID.




Попри карантинні обмеження викладачі кафедри продовжують позапланово підвищувати кваліфікацію в ЗВО Європейського Союзу в тому числі.






2-3 квітня зав. Кафедри Миколайчук М.М. взяв участь у on-line зустрічі на платформі ZOOM присвяченій особливості акредитації освітньо-наукових програм (PhD). Організаторами заходу виступили Сумський національний аграрний універистет, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики та громадська організація "Інноваційний університет"




31 березня зав. Кафедри Миколайчук М.М. взяв участь у міжнародній онлайн-конференції “КЕЙСИ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ І БІЗНЕСУ, ЯКИМ ВАРТО НАВЧАТИ” Захід організовано в рамках проекту “Залучення держслужбовців до діалогу з приватним сектором” (Civil Service Engagement), який реалізується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області, за сприяння Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).




Звіт про роботу Екзаменаційної комісії № 5 з проведення кваліфікаційних іспитів та захисту кваліфікаційних робіт у грудні 2020 р.







17 листопада 2020 року відбувся успішний захист Розмаріциної Наталії Анатоліївни дисертаційної роботи: «Інституціональні та функціональні особливості реформування механізму надання адміністративних послуг в Україні». На здобуття наукового ступеня: доктор філософії за спеціальністю: 281 - Публічне управління та адміністрування. Науковий керівник: Голинська Олеся Володимирівна, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри економічної та фінансової політики Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.


13 листопада 2020 року на засіданні Вченої ради Інституту було рекомендовано до друку монографію «Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги» (А.Г. Ахламов, О.В. Голинська, М.М. Миколайчук, С.М. Козинський, С.В. Осадчук) – 14 д.а. Рецензенти: Бобровська О.Ю., доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри економіки та регіональної економічної політики, ДРІДУ НАДУ при Президентові України; Буркінський В.Б., академік НАН України, доктор економічних наук, професор, директор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.


06 листопада 2020 року завідувач кафедри Миколайчук М.М. взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.891.02 в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України як офіційний опонент дисертаційної роботи Гоголь Тетяна Василівна на тему “Механізми державного регулювання розвитком сільських територій України”, поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.


05 листопада 2020 року завідувач кафедри Миколайчук М.М. зазначений серед розробників проекту Закону України “Про токенізовані активи та криптоактиви”, зареєстрованого Секретаріатом Верховної Ради України



22 жовтня відбулося розширене засідання кафедри економічної та фінансової політики, на якому присутні заслухали результати дослідження Катерини Войтович на тему «Розвиток ресурсного забезпечення регіонів України в умовах децентралізації: концептуальні засади» (науковий керівник – к.держ.упр., доцент Олеся Голинська). Розширене засідання було присвячене визначенню актуальності, ступеню новизни, обґрунтованості, наукової та практичної цінності представленої дисертації.


8 жовтня 2020 року одним з питань порядку денного засідання кафедри було обговорювання критеріїв оцінювання діяльності кафедр інституту за 2019-2020 н.р. а також загальна оцінка НПП згідно опитування здобувачів та побажань здобувачів викладачам.


25 вересня викладачі кафедри Ахламов А.Г., Миколайчук М.М., Голинська О.В. та Осадчук С.В. взяли участь в одинадцятому щорічному заході «Рішельє-форум: державна служба для нової ери», який став одним із головних майданчиків для пошуку ефективних інноваційних рішень у сфері державного управління та державної служби, направлених на якісні та результативні зміни у контексті нинішніх геополітичних викликів.


3 вересня на засіданні кафедри економічної та фінансової політики відбулося обговорення результатів дисертаційного дослідження на тему "Інституціональні та функціональні особливості реформування механізму надання адміністративних послуг в Україні", виконаного аспіранткою кафедри Наталею Розмаріциною (науковий керівник – Олеся Голинська, к.держ.упр, доцент) за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.


10 липня 2020 року завідувач кафедри Миколайчук М.М. взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (у дистанційному режимі). Рішенням членів спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 Миколайчука М.М. обрано головою комісії для попереднього розгляду дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Сенчі Сергія Анатолійовича на тему «Державний механізм стимулювання розвитку громадянського суспільства (на прикладі Одеської області)» за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.


07 липня 2020 року представники кафедри Ахламов А.Г. та Миколайчук М.М. взяли участь у засіданні Вченої ради Інституту. До початку засідання директор поінформував присутніх, що у зв’язку з поданою заявою А.Г. Ахламова звільнено з посади завідувача кафедри економічної та фінансової політики. Згідно з наказом директора на цю посаду до проведення конкурсу в порядку переведення призначено М.М. Миколайчука, з посади професора цієї ж кафедри.


03 липня 2020 року завідувач кафедри Миколайчук М.М. взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України як офіційний опонент дисертаційної роботи Круглова Віталія Вікторовича на тему «Механізми державного регулювання розвитку державно-приватного партнерства в Україні», поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.


01 липня 2020 року відбулося засідання кафедри економічної та фінансової політики у якому взяли участь директор інституту М.М. Іжа та перший заступник директора М.П. Попов.

На початку засідання М.М. Іжа ознайомив присутніх з наказом директора про переведення А.Г. Ахламова на посаду професора кафедри, звільнивши з посади завідування цією ж кафедрою. Згідно з наказом на посаду завідувача кафедри економічної та фінансової політики до проведення конкурсу в порядку переведення призначено М.М. Миколайчука, з посади професора цієї ж кафедри.

М.М. Іжа висловив глибоку повагу та слова вдячності доктору економічних наук, кандидату фіз.-мат. наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України А.Г. Ахламову за багаторічну, сумлінну працю на посадах завідувача кафедри та першого заступника директора інституту і побажав сил та натхнення у подальшій професійній діяльності для розвитку кафедри та нашого інституту.

На адресу М.М. Миколайчука, доктора наук з державного управління, професора, було висловлено щирі побажання та впевненість, що його робота на посаді завідувача кафедри дасть новий імпульс у роботі цього колективу з питань професійної підготовки службовців органів публічної влади.

Також на засіданні кафедри розглядалися питання завершення поточного та підготовки до нового навчального року, підвищення відповідальності викладачів за результати профорієнтаційної роботи та інші питання.

В ОРІДУ НАДУ при Президентові України завершилась робота державних екзаменаційних комісій щодо прийняття державних іспитів та захисту магістерських робіт слухачами третього року навчання з освітньо-професійної програми підготовки магістрів зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».


На базі кафедри економічної та фінансової політики 29 травня 2020 року проведено науково-практичну конференцію на тему «Удосконалення економічних механізмів розвитку територій».



В ОРІДУ НАДУ при Президентові України завершилась робота державних екзаменаційних комісій щодо прийняття державних іспитів та захисту магістерських робіт слухачами третього року навчання з освітньо-професійної програми підготовки магістрів зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Державна екзаменаційна комісія № 6 з вибіркової компоненти «Економічна і фінансова політика та підприємництво» завершила свою роботу з слухачами вечірньої форми навчання. Голова комісії – академік НАН України, доктор економічних наук, професор, директор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України, Буркинський Борис Володимирович та члени ДЕК № 6 відмитила магістерські роботи з точки зору наукової, практичної складових та високу професійну підготовку магістерських робіт та їх успішний захист в цілому таких слухачів:

1. Гуськова Оксана Вікторівна «Удосконалення механізму державного регулювання розвитку малого та середнього підприємництва (на прикладі Одеської області)» /науковий керівник к.е.н., доцент кафедри, Ковальов Георгій Іванович/.

2. Шарапанівська Анна Вазгенівна «Удосконалення механізму державного фінансового контролю у сфері закупівель» /науковий керівник д.е.н., професор кафедри, Лідія Миколаївна Карпенко/.

3. Швець Ігор Володимирович «Удосконалення механізмів державного управління інвестиційною політикою (на прикладі Одеського регіону)» /науковий керівник д.е.н, професор, завідувач кафедри, Ахламов Анатолій Генадійович/.


На даний час в ОРІДУ НАДУ при Президентові України

В ОРІДУ НАДУ при Президентові України завершилась робота державних екзаменаційних комісій щодо прийняття державних іспитів та захисту магістерських робіт слухачами третього року навчання з освітньо-професійної програми підготовки магістрів зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Державна екзаменаційна комісія № 6 з вибіркової компоненти «Економічна і фінансова політика та підприємництво» завершила свою роботу з слухачами вечірньої форми навчання. Голова комісії – академік НАН України, доктор економічних наук, професор, директор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України, Буркинський Борис Володимирович та члени ДЕК № 6 відмитила магістерські роботи з точки зору наукової, практичної складових та високу професійну підготовку магістерських робіт та їх успішний захист в цілому таких слухачів:

1. Гуськова Оксана Вікторівна «Удосконалення механізму державного регулювання розвитку малого та середнього підприємництва (на прикладі Одеської області)» /науковий керівник к.е.н., доцент кафедри, Ковальов Георгій Іванович/.

2. Шарапанівська Анна Вазгенівна «Удосконалення механізму державного фінансового контролю у сфері закупівель» /науковий керівник д.е.н., професор кафедри, Лідія Миколаївна Карпенко/.

3. Швець Ігор Володимирович «Удосконалення механізмів державного управління інвестиційною політикою (на прикладі Одеського регіону)» /науковий керівник д.е.н, професор, завідувач кафедри, Ахламов Анатолій Генадійович/.


На даний час в ОРІДУ НАДУ при Президентові України

Проходе засідання державних екзаменаційних комісій щодо прийняття державних іспитів та захисту магістерських робіт слухачами третього року навчання з освітньо-професійної програми підготовки магістрів зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Державна екзаменаційна комісія № 6 з вибіркової компоненти «Економічна і фінансова політика та підприємництво» завершила свою роботу з слухачами заочної форми навчання (групи № 12 та № 13). Голова комісії – академік НАН України, доктор економічних наук, професор, директор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України, Буркинський Борис Володимирович та члени ДЕК № 6 підкреслили актуальність та високу професійну підготовку магістерських робіт та їх успішний захист в цілому. Найбільше враження справили магістранти які представили на ДЕК № 6 наступні роботи за темами:

1. Астапенко Катерина Іванівна Удосконалення механізмів інформаційного забезпечення бюджетної сфери регіону (на прикладі Вінницької області) / науковий керівник к.д.н., доцент кафедри, Світлана Вікторівна Осадчук /.

2. Васєва Олена Леонідівна Удосконалення механізмів справляння місцевих податків і зборів (на прикладі м. Миколаїв) / науковий керівник к.д.н., доцент кафедри, Світлана Вікторівна Осадчук /.

3. Руденя Костянтин Арсентійович Удосконалення механізмів державного фінансового контролю за ефективністю використання бюджетних коштів (на прикладі Одеської області) / науковий керівник д.е.н., професор кафедри, Лідія Миколаївна Карпенко /.

4. Тихонова Інна Леонідівна Удосконалення механізму контролю за видатками державного бюджету органами казначейства / науковий керівник д.держ.упр., професор кафедри, Миколай Миколайович Миколайчук /.


23 січня 2020 р.

Відбулося засідання кафедри економічної та фінансової політики, на якому обговорювалися питання проведення державних іспитів і захисту магістерських робіт, що відбудуться у лютому 2020 р. Завідувач кафедри А.Г.Ахламов підкреслив необхідність якісної підготовки магістерських робіт. Наукові керівники доповіли стан виконання магістерських робіт магістрантами, закріпленими за ними.


Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства

12 грудня 2019 р. на кафедрі економічної та фінансової політики відбувся семінар на тему: «Проблеми формування ринку землі в Україні» З докладом виступила доцент Куранда Л.О., яка визнала актуальні проблеми з відкриттям ринку землі сільсгосугідь. Викладачі кафедри прийняли активну участь в обговоренні теми семінару, наприклад, доцент Козінський С.М. і доцент Ковальов Г.І. зазначили на необхідності проведення значної підготовчої роботи до видкриття ринку землі.


Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства

На кафедрі економічной та фінансової політики 07 листопада 2019 р. відбувся черговий семінар на тему: «Структурний аналіз бюджетного механізму». Доцент кафедри Осадчук С.В. представила цікавий виступ, який активно обговорбвался всіма викладачами кафедри. Розглянули питання, які стосуються застосування інструментів бюджетного механізму в умовах децентралізації, визначення фінансової спроможності територіальних громад.\


Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства

На кафедрі економічної та фінансової політики ДЕК № 6 успішно завершено захист магістерських робіт слухачів заочної форми навчання. 26 осіб стали магістрами зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Члени ДЕК № 6 відмітили найбільш цікаві магістерські роботи з точки зору наукової та дослідницької цінності, наступних слухачів:
1. Бутрик Анастасія Олегівна, «Удосконалення механізмів функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість», науковий керівник д.е.н., професор, Ахламов А.Г.
2. Крохмаль Світлана Валеріївна, «Удосконалення механізмів розвитку морських державних підприємств (на прикладі Херсонської області)», науковий керівник д.е.н., професор, Карпенко Л.М.
3. Мінаєв Пилип Олегович «Удосконалення механізму управління системою державних закупівель в Україні», науковий керівник д.е.н., професор, Карпенко Л.М.


Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства


Наказом Міністерства освіти та науки України № 1301 від 15 жовтня 2019 року "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» д.е.н., КАРПЕНКО ЛІДІЇ МИКОЛАЇВНІ присвоєно вчене звання професора кафедри економічної та фінансової на підставі рішення Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України. Карпенко Л.М. є автором понад 200 наукових та науково-методичних праць, має досвід праці у провідних Європейських університетах, є членом редколегії низки вітчизняних та закордонних наукових журналів, координатор міжнародних освітніх програм. Колектив кафедри на чолі з її завідувачем Ахламовим А.Г. щиро вітає із отриманням вченого звання професора! Своєю невтомною працею, наполегливістю, цілеспрямованістю, розважливістю Ви впевнено крокуєте до досягнення своїх мрій. Не дивлячись на молодий вік вже стали взірцем для багатьох починаючих науковців, умілим наставником та відповідальним колегою. Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому, успіхів Вам та невичерпного джерела натхнення! Бажаємо Вам професійних звершень та нових здобутків на науковій ниві!


17 жовтня 2019 року


Для здобувачів першого бакалаврського рівня денної форми навчання 2-го курсу факультету «Публічного управління та адміністрування» кандидатом економічних наук, доцентом кафедри економічної та фінансової політики Курандой Людмилою Олексіївною було проведено відкрите заняття – лекція з дисципліни «Основи економіки» на тему : «Макроекономічні показники в системі національних рахунків». Проведення відкритого заняття було узгоджено з відділом організації освітнього процесу. Об’ява ,була розмішена на інститутському сервері та на інформаційних дошках факультетів. На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри.


11 жовтня 2019 року


Традиційно в ОРІДУ НАДУ при Президентові України 11 жовтня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю на тему: «Публічне управління: традиції, інновації, глобальні тренди». Викладачі кафедри прийняли активну участь в пленарному та секційному засідані «Регіонально-економічна система: аналіз та шляхи розвитку». На сенкційної зустрічі обговорювалися актуальні сучасні проблеми в публічному управлінні. На зустрічі були присутні поважні гості з Республіки Молдова – Татяна Тофан та представник НАДУ при Президентові України – Ольга Михайлівна Петрос.


Аспірант інституту Наталія Розмаріцина пройшла стажування в Апараті Верховної Ради України


З 11 лютого по 19 липня 2019 року аспірант кафедри економічної та фінансової політики Наталія Розмаріцина пройшла стажування за Програмою стажування молоді в Головному організаційному управлінні апарату Верховної Ради України на умовах повного робочого часу. До конкурсного відбору було допущено молодь у віці до 35 років, а учасниками заходу стали 50 осіб з України та 4 представника з Німеччини.


«Соціальний колайдер 2019 в м.Одесі»

Старшим викладачем кафедри економічної та фінансової політики, к.держ.упр., Куспляк Г.І. та доцентом кафедри гуманітарних та соціальних наук, к.п.н., Сокур Н.В. разом із слухачами 2-го курсу заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» було проведено виїзне практичне заняття до Impact Hub Odessa за програмою «Соціальний колайдер 2019 в м.Одесі» в межах вивчення навчальних дисциплін «Економіка культури» та «Культурні права та соціальні гарантії в сфері культури». Предметом дискусії та вивчення досвіду були останні досягнення стосовно залучення коштів на соціальні проекти (Фандрейзинг), зміцнення сталості громадської організації (Фінанси), планування діяльності громадських організацій (Проектний менеджмент), ефективного пошуку шляхів досягнення мети (Стратегія). Під час візиту слухачі та викладачі зустрілися з представниками різних громадських організацій, науковцями та професіоналами, задіяними в процес залучення коштів через різноманітні грантові проекти.


01 квітня 2019 року

Відповідно до Плану-графіку інституту щодо проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління 01 квітня 2019 року відбулося розширене засідання кафедри економічної та фінансової політики спільно з кафедрою державознавства і права з попередньої експертизи кандидатської дисертації Попової (Войтович) К.Г. на тему «Розвиток ресурсного забезпечення регіонів України в умовах децентралізації: концептуальні засади», науковий керівник к.держ.упр., доцент Голинська О.В. (спеціальність 25.00.04 – місцеве самоврядування). Попова (Войтович) К.Г. виступила з доповіддю щодо отриманих результатів дисертаційного дослідження, представлені відгуки фахівців-експертів та наукового керівника. Представники науково-педагогічного складу кафедр інституту взяли активну участь в обговоренні результатів дисертаційних досліджень. За результатами попередньої експертизи було прийнято рішення рекомендувати кандидатську дисертацію Попової (Войтович) К.Г. для подальшого розгляду і захисту у спеціалізованій вченій раді.


З 11 лютого по 1 березня 2019 року

Старший викладач кафедри економічної та фінансової політики, к.держ.упр. Куспляк Г.І. та старший викладач кафедри публічного управління та регіоналістики, к.держ.упр. Лесик О.В. пройшли стажування у Національній школі публічного управління імені Л. Качинського (KSAP, м. Варшава, Польща) на тему «Зміст, планування та організація навчального процесу у Національній школі публічного управління». В рамках виконання програми стажування детально розглянуто особливості організації роботи Національної школи публічного управління. Під час зустрічей із працівниками KSAP визначено особливості проведення профорієнтаційної роботи, набору на навчання та етапів конкурсного відбору; вивчено особливості планування навчального процесу за денною формою навчання та в рамках короткотермінових семінарів. Стажери також мали змогу долучитися до проведення занять для слухачів денної форми та учасників короткотермінових семінарів, відвідати заняття з іноземної мови та поспілкуватися з викладачами й слухачами. За підсумками стажування викладачі отримали сертифікати про проходження стажування у Національній школі публічного управління імені Л. Качинського.


29.11.2018р.

Пройшов День відкритих дверей в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. На День відкритих дверей прийшли випускники шкіл, які є потенціальними абітурьента ОРІДУ НАДУ та надалі студентами бакалаврату двох фикультетов - "Менеджменту та бізнес-технологій" та "Публічного управління і адміністрування". На інформаційному стенді були розміщені матеріали кафедри: монографії, посібники, підручники, збірники статей, методичне забезпечення, які були розроблені викладачами нашої кафедри. Викладачі кафедри розповіли майбутнім абітурьента особливості підготовки здобувачів вищої освіти за напрямками: регіональна економіка, бюджетування, банківська справа, інвестування та фінанси підприємства. Випускники проявили зацікавленість


27 лютого 2019 року

Викладачі кафедри економічної та фінансової політики проф. Ахламов А.Г., проф. Карпенко Л.М. приняли участь у роботі круглого столу, організованому Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України «Розвиток ринку інноваційних товарів як один із засобів подолання деіндрустріалізації економіки». Дискусійна форма та обговорення нових ідей та новел сучасної індустрії в координатах галузевої аналітики, презентовано вектори економічного розвитку з використанням фінансових інструментів в умовах глобалізаційних змін та євроінтеграційних процесів.


В даний час в інституті продовжується робота державних екзаменаційних комісій. Кафедра економічної та фінансової політики приймає активвну участь з прийому державних іспитів та захисту магістерських робіт.

Завершили захист здобувачі заочної та заочної з елементами дистанційної форм навчання. До захисту були надані змістовні, з наукової та практичної точки зору, магістерськи роботи. Серед яких доцільно відмітити наступні: заочна форма навчання Борецький О.В. «Удосконалення механізмів державного фінансового контролю на регіональному рівні (на прикладі Вінницької області)»; Сібіковська Л.Ф. «Удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів (на прикладі Одеської області)»; Чечельницька А.В. «Удосконалення механізмів управління системного соціального захисту (на прикладі м. Одеса)»; заочноа з елементами дистанційної форм навчання Бельцик І.М. «Місцеві бюджети в умовах децентралізації фінансових ресурсів (на прикладі Одеської області)»; Дума О.М. «Удосконалення механізмів розвитку галузі освіти в умовах децентралізації (на прикладі м. Одеса)»; Четіна І.В. «Удосконалення механізмів державного регулювання розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації в Україні».


29.11.2018р.

Пройшов День відкритих дверей в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. На День відкритих дверей прийшли випускники шкіл, які є потенціальними абітурьента ОРІДУ НАДУ та надалі студентами бакалаврату двох фикультетов - "Менеджменту та бізнес-технологій" та "Публічного управління і адміністрування". На інформаційному стенді були розміщені матеріали кафедри: монографії, посібники, підручники, збірники статей, методичне забезпечення, які були розроблені викладачами нашої кафедри. Викладачі кафедри розповіли майбутнім абітурьента особливості підготовки здобувачів вищої освіти за напрямками: регіональна економіка, бюджетування, банківська справа, інвестування та фінанси підприємства. Випускники проявили зацікавленість


Звіт про роботу секції №2 Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю
РЕФОРМУВАННЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД
яка відбулась 26 жовтня 2018 року
СЕКЦІЇ №2 РЕГІОНАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА: АНАЛІЗ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ

В роботі секції взяли участь працівники кафедри, слухачі вуза та запрошені фахівці. Були заслухані доповіді та задано велику кількість питань, відбулося обговорення. По ряду проблемних питань виникли дискусії.
Особливий інтерес викликали слідуючі виступи: доктора економічних наук, професора кафедри, Ахламова А.Г. «Дослідження міграційних процесів у регіоні на базі імітаційних моделей»; доктора економічних наук, професора кафедри, Карпенко Л.М. «Політика інвестиційного контролінгу та інвестиційне проектування у системі моделювання розвитку територій»; кандидата економічних наук, Немодрук Н.П. «Приватно-державне партнерство в напрямку прозорої і стабільної податкової політики»; старшого викладача кафедри економічної кібернетики ОНЕУ Беляєв Л.В. «Сучасні засоби імітаційного моделювання для вдосконалення транспортної інфраструктури міст» та інші.
Мета конференції була досягнута.



04.10.2018 року

Відбувся успішний захист кандидатської дисертації Куспляк Г.І. за темою "Механізми державного управління результативністю програм галузі капітального будівництва".


06.09.2018

На засіданні кафедри економічної та фінансової політики заслуховували звіти аспірантів і докторантів про виконання індивідуальних планів. У ході звітування розглянули теоретичні та практичні розділи досліджень, а також наукові досягнення у вигляді публікацій та апробацій.


25 травня 2018 року

в Інституті відбудеться щорічна науково-практична конференція «Сталий розвиток регіонів України: проблеми забезпечення та реалізації». До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та здобувачі вищих навчальних закладів України, які займаються питанням соціально-економічного розвитку регіонів.

15 грудня 2017 року

Відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи завідувач кафедри економічної та фінансової політики професор Ахламов А.Г. та доцент кафедри Ковальов Г.І. 15 грудня 2017 року провели зустріч з учнями випускних класів шкіл м. Білгород-Дністровський. Зустріч відбулась на базі Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи № 5. Були присутні близько сімдесяти учнів випускних класів. Школярі проявили зацікавленість до вступу в ОРІДУ НАДУ.




13 березня 2017 року

Завідувачем кафедри економічної та фінансової політики, професором А.Г. Ахламовим, проведена профорієнтаційна робота в Головному управлінні статистики в Одеській області. Зустріч відбулася в малому актовому залі управління, де був присутній перший заступник начальника управління – Т.В. Копилова та 14 фахівців управління. Завідувач кафедри, професор А.Г. Ахламов, розповів про особливості вступу, навчання, ознайомив присутніх зі спеціалізаціями інституту та відповів на всі питання присутніх.




Архів новин