Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра економічної та фінансової політики

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходиНовини


06.09.2018

На засіданні кафедри економічної та фінансової політики заслуховували звіти аспірантів і докторантів про виконання індивідуальних планів. У ході звітування розглянули теоретичні та практичні розділи досліджень, а також наукові досягнення у вигляді публікацій та апробацій.


25 травня 2018 року

в Інституті відбудеться щорічна науково-практична конференція «Сталий розвиток регіонів України: проблеми забезпечення та реалізації». До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та здобувачі вищих навчальних закладів України, які займаються питанням соціально-економічного розвитку регіонів.

15 грудня 2017 року

Відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи завідувач кафедри економічної та фінансової політики професор Ахламов А.Г. та доцент кафедри Ковальов Г.І. 15 грудня 2017 року провели зустріч з учнями випускних класів шкіл м. Білгород-Дністровський. Зустріч відбулась на базі Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи № 5. Були присутні близько сімдесяти учнів випускних класів. Школярі проявили зацікавленість до вступу в ОРІДУ НАДУ.
13 березня 2017 року

Завідувачем кафедри економічної та фінансової політики, професором А.Г. Ахламовим, проведена профорієнтаційна робота в Головному управлінні статистики в Одеській області. Зустріч відбулася в малому актовому залі управління, де був присутній перший заступник начальника управління – Т.В. Копилова та 14 фахівців управління. Завідувач кафедри, професор А.Г. Ахламов, розповів про особливості вступу, навчання, ознайомив присутніх зі спеціалізаціями інституту та відповів на всі питання присутніх.
Архів новин