Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра регіональної політики та публічного адміністрування

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходиНауково-комунікативні заходи


03 квітня 2018 року

Професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Балабаєва З.В. та доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Чорнолуцький В.П. провели виїзні практичні заняття з дисциплін Демократія участі та комунікації в органах місцевого самоврядування відповідно до теми «Комунікативний інструментарій демократії участі» та Регламенти, процедури і рішення в органах місцевого самоврядування відповідно до теми «Різновиди регламентів: технічні та технологічні» слухачам 9 групи ІІ курсу заочної форми навчання факультету Публічного управління та адміністрування спеціалізації «Місцеве самоврядування» в ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» м. Чорноморськ з метою визначення процедури вирішення технічних та технологічних регламентів на підприємстві та аналізу ступеню залучення громадськості до процесу прийняття управлінських рішень.


13-16 березня 2018 року

Доценти кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Чебан Олександр Іванович та Чорнолуцький Василь Павлович продовжили роботу в рамках міжнародного проекту «Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господадрством-ІІ», що реалізується в Національної академії державного управління при Президентові України (м.Київ) за підтримки програми підвищення кваліфікації викладачів-тренерів з питань управління містом.


12-14 березня 2018 року

Науково-педагогічні працівники кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Пахомова Т.І., Нагорна І.В., Матвєєнко І.В. разом з доцентом кафедри державознавства і права Львовою Є.О. взяли участь у роботі дидактичного семінару за міжнародною участю в рамках проекту щодо впровадження Бакалаврської Програми з публічного управління та адміністрування який проходив у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Проект реалізується Німецько-Українською школою врядування (НУШВ) за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).


23 лютого 2018 року

Аспірант кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Олег Рогульський взяв участь у міжнародній конференції «Внесок молодих дослідників у розвиток публічного управління», що відбувалася Академії публічного управління Республіки Молдова. Дана конференція, яка щорічно проводиться кафедрою наук управління Академії, об’єднала молодих вчених з різних вишів Молдови та зарубіжних країн.


23-27 січня 2018 року

Доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Євстюніна Ю.В. та методист кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Рокотянська А.С. прийняли участь в німецько-українському студентському семінарі «Україна: конфлікти, криза та реформи». Захід проводився спільно з Берлінською школою економіки і права (ФРН) за участі слухачів та студентів українського вишу та німецького навчального закладу-партнеру.


12-15 грудня 2017 року

Доценти кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Чебан Олександр Іванович та Чорнолуцький Василь Павлович взяли участь у семінарах «Муніципальне самоврядування» та «Фінансування в територіальних громадах», які відбулися в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки програми підвищення кваліфікації викладачів-тренерів з питань управління містом у рамках міжнародного проекту «Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господадрством-ІІ».


8 грудня 2017 року

Завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Пахомова Тетяна Іванівна взяла участь у Х щорічній науково-практичній конференції «Теорія та практика державної служби», виступивши на пленарному засіданні з доповіддю щодо тенденцій розвитку системи публічної служби в умовах глобалізаційних змін.


26 жовтня 2017 року

Під час роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід» учасники конференції: завідуюча кафедри, викладачі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування та представниця університету «Нижний Дунай» м. Галац, Румунія, Корнеа Валентина зустрілися з першим заступником директора Поповим М.П. Під час зустрічі було обговорено напрямки співпраці між ОРІДУ НАДУ та румунським університетом з питань підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю Публічне управління та адміністрування.


20 вересня 2017 року

Викладачі кафедри прийняли участь у ІХ щорічних Рішельєвських академічних читаннях, які традиційно проходять на базі ОРІДУ НАДУ. Плідно пройшли наукові дискусії, неформальне спілкування з колегами із НАДУ при Президентові України, ДРІДУ НАДУ, кафедр Інституту, з представниками Національного агентства України з питань державної служби.


19 вересня 2017 року

Викладачі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування доцент Ю.В. Євстюніна та слухачі спеціалізації "Місцеве самоврядування" ОРІДУ НАДУ при Президентові України М. Селецька, Т. Китаєва, Т. Кляуз, Є. Скрипка на чолі із завідувачем кафедри професором Т.І. Пахомовою взяли участь у ХІІІ Українському муніципальному форумі, що 18-21 вересня проходив в Одесі.27 жовтня 2017р. – панельна дискусія «Розвиток системи регіонального управління в умовах децентралізації» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реформування публічного управління та адміністрування»: теорія, практика, міжнародний досвід».


2017р. – 2 засідання Коворкінг-клубу спільно із кафедрою української та іноземних мов.
28 жовтня 2016р. - секція «Розвиток системи регіонального управління в умовах децентралізації» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реформування публічного управління та адміністрування»: теорія, практика, міжнародний досвід».
28 квітня 2016 р. - конференція в рамках Дня науки, смарт форума Одеси и НДР кафедри регіональної політики та публічного адміністрування на тему «Забезпечення конструктивного діалогу між владою та громадськістю.
03 грудня 2015 р. – науково-практичний семінар «Регіональне управління та реалізація державної політики сталого розвитку», організований кафедрою регіональної політики та співорганізаторами: Програма розвитку ООН, проект ПРООН «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України».
29 квітня 2015 р. - науково-практична конференція «Розвиток системи регіонального управління в умовах децентралізації» .
8 квітня 2015 р. - науковий семінар «Кращі практики регіонального і місцевого розвитку».