18 травня 2011 року о 14.00 на спортивному майданчику Одеського регіонального інституту
державного управління Національної
академії державного управління
при Президентові України відбулося традиційне спортивне свято за участю слухачів і студентів,
присвячене 66-й річниці
Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Спортивне свято відкрив
заступник директора інституту Сергій
Афанасійович Попов, який привітав присутніх із Днем Перемоги та побажав успіхів. Слово для вітання також було надано
почесному гостю свята - учаснику
Великої Вітчизняної війни, доценту кафедри філософських та соціально-політичних
наук Савченку Якову Андрійовичу.
На спортивному святі були присутні декани
факультетів, завідувачі
кафедр, а також викладачі, співробітники, слухачі та студенти інституту.
Змагання пройшли у дружній атмосфері. Наприкінці заходу було визначено та нагороджено переможців за такими видами
спорту, як:
1.
Змагання у човниковому бігу
Юнаки (10*10м)
I.
місце - Браїла Харлампій
(2 курс, ф-т менеджменту)
II.
місце - Храбан Сергій (2
курс, ф-т менеджменту)
III.
місце - Оконь Юрій (2 курс,
ф-т менеджменту)
Дівчата (6*7м)
IV.
місце - Белікова Анна (3 курс, ф-т менеджменту)
V.
місце -
Бондар Майя (1 курс, ф-т державного управління)
VI.
місце - Стеріополо Аліса (1
курс, ф-т менеджменту)
2.
Стрибки у довжину з місця
Юнаки (10*10м)
I.
місце - Стьопін Артем (1 курс, ф-т менеджменту)
II.
місце - Мощевітін Сергій (1 курс, ф-т державного управління)
III.
місце - Ніверський Сергій (1
курс, спец. "Управління проектами")
Дівчата (6*7м)
IV.
місце -
Бондар Майя (1 курс, ф-т державного управління)
V.
місце - Белікова Анна (3 курс, ф-т менеджменту)
VI.
місце - Безугла Наталя (3 курс, ф-т менеджменту)
3.
Підтягування на перекладині
(юнаки)
I.
місце - Попов Станіслав (1 курс, спец. "Управління проектами")
II.
місце - Урум Олександр (1
курс, ф-т менеджменту)
III.
місце - Матюшенко Євген (2 курс, ф-т менеджменту)
4.
Згинання та розгинання
рук в упорі на брусах
(юнаки)
I.
місце - Коваленко Ігор (1 курс, спец. "Управління проектами")
II.
місце - Попов Станіслав (1 курс, спец. "Управління проектами")
III.
місце - Геращенко Владислав (1 курс, ф-т менеджменту)
5.
Кидання м'яча
на точність (дівчата)
I.
місце -
Бондар Майя (1 курс, ф-т державного управління)
II.
місце - Карпова Анна (1 курс, спец. "Управління
проектами")
III.
місце - Таргонська Анастасія
(2 курс, ф-т менеджменту)
6.
Змагання з перетягування канату (юнаки)
I.
місце -
команда слухачів 1 курсу факультету державного управління
7.
Командна естафета
Юнаки (10*10м)
I.
місце - команда 1 курсу факультету менеджменту
Дівчата (6*7м)
II.
місце -
команда 1 курсу факультету державного управління
8.
Командні змагання з волейболу
I.
місце -
команда 1 курсу факультету державного управління
Вітаємо переможців змагань!
Бажаємо успіхів
та нових спортивних досягнень!